نرم افزار قرآنی زلال ترین

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
نرم افزار قرآنی زلال ترین

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

مدت ها در فکر تولید نرم افزاری رایگان ویژه حفظ قرآن کریم بودم. که چند سال پیش نرم افزار زلال ترین را نوشتم.

ویژگی های نرم افزار:

نمایش متن قرآن بر اساس خط عثمان طه
ترتیل قرآن کریم با صدای استاد پرهیزکار
نمایش قسمتی از آیه که در حال تلاوت است بر اساس وقف قاری
تکرار بر اساس وقف قاری(این مهم ترین ویژگی نرم افزار است)
نمایش متن قرآن با خط عثمان طه دقیق بر اساس فونت
تعیین تعداد تکرار هر قسمت
قابلیت انتخاب رنگ متن در حال قرائت(نسخه ویندوز)
ذخیره صفحه
انتخاب مکان قرائت صفحه بر اساس کلیک(نسخه آندروید)
امکان تغییر تکرار بدون نیاز به توقف قرائت
نمایش بر اساس انتخاب صفحه( با توجه به این که حفظ قرآن معمولا به صورت صفحه به صفحه انجام می شود)
با وجود این که نمایش متن این نرم افزار با فونت است اما فونت عثمان طه خط به خط به صورت دقیق و 15 خطی در آن رعایت شده است. استفاده از فونت حجم نرم افزار را پایین آورده است.

فایل های صوتی این نرم افزار بر خلاف بسیاری از نرم افزار ها که به صورت آیه به آیه است به صورت جز می باشد. یعنی برای هر جز تنها یک فایل صوتی وجود دارد.

این نرم افزار در دو نسخه ویندوز و آندروید تهیه شده است. نسخه ویندوزی این نرم افزار را از لینک زیر می توانید دریافت کنید.اگر تمایل به دریافت نسخه آندرویدی هم دارید در همین پست درخواست دهید تا نسخه آندرویدی و توضیحات نصب آن را قرار دهم.
دیتابیس صوتی این نرم افزار تا جز 13 و برای استاد پرهیزکار آماده شده است. اگر کسانی تمایل به شرکت در تکمیل این دیتابیس هم برای استاد پرهیزکار و هم برای قاریان دیگر دارند نرم افزاری جهت این کار تهیه کردم. کار با این نرم افزار بسیار ساده است. فقط می خواهد به صوت قرآن گوش دهد و جاهی را علامت گذاری کنید. در صورت تمایل به همکاری در همین پست اعلام کنید تا نرم افزار و راهنمای آن را قرار دهم.

تصاویر نسخه آندروید

IMAGE(<a href="http://uupload.ir/files/nwy_screenshot_۲۰۱۶-۰۴-۱۱-۰۸-۴۰-۱۳.jpg" rel="nofollow">http://uupload.ir/files/nwy_screenshot_۲۰۱۶-۰۴-۱۱-۰۸-۴۰-۱۳.jpg</a>)

IMAGE(<a href="http://uupload.ir/files/cnn9_screenshot_۲۰۱۶-۰۴-۱۱-۰۷-۵۳-۵۱.jpg" rel="nofollow">http://uupload.ir/files/cnn9_screenshot_۲۰۱۶-۰۴-۱۱-۰۷-۵۳-۵۱.jpg</a>)

تصاویر نسخه ویندوز