... متولدین اسفند ماه تولدتون مبارک ... + دانلود (والپیپر و تقویم اسفندماه 1393)

تب‌های اولیه

23 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
... متولدین اسفند ماه تولدتون مبارک ... + دانلود (والپیپر و تقویم اسفندماه 1393)

ضمن تبريک تولد کاربران شهریور ماه؛ اينجا برای شما کاربران محترم يک پکيج کامل عکس و تقويم مربوط به اين ماه را قرار داده‌ایم.
شهریور ماه امسال هم فرا رسید و به مانند ماه‌های گذشته گروه عکس دریچه فناوری اطلاعات دست به کار شده و مجموعه‌ای از والپیپرهای زیبا به همراه تقویم این ماه را برای شما کاربران آماده کرده است.

...::: متولدین شهریور ماه تولدتان مبارک :::...

• دانلود و مشخصات فایل

• حجم: 9.49 مگابایت
• نسخه: JPG File
• تعداد تصاویر: 21 تصویر
• رمز فایل فشرده: yjc.ir

خیلی ممنون من خیلی تردید داشتم به سلیقه خودم برای تقویم هایی که ماهانه به نیت حضرت امام هادی النقی (ع) آماده میکردم با حدیث حضرت ...
ولی ان شاء الله با استفاده از این فایل های شما و یه کمی تغییرات برای اضافه حدیث ..ان شاءالله به زودی آماده میشه و خدمتتون تقدیم میکنم.:Gol:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
ببخشید که با تاخیر بسیار زیاد و کیفیت بسیار کم تهیه شده . تقدیم به کاربران محترم.

سلام
ضمن تبریک
آغاز سالتحصیلی جدید به دانش آموزان و دانشجویان عزیز و تولد بازدید کنندگان مهر ماه؛ اينجا برای شما کاربران محترم يک پکيج کامل عکس و تقويم مربوط به اين ماه را قرار داده‌ایم.

مهر ماه امسال با پشت سرگذاشتن شهریور ماه، فرا رسید. گروه عکس دریچه فناوری اطلاعات مجموعه‌ای از والپیپرهای زیبا به همراه تقویم این ماه را برای شما کاربران آماده کرده است تا تصاویر دسکتاپ رایانه خود را تغییر دهید و رنگ و جلایی جدید و جذاب به آن ببخشید.

...::: متولدین مهر ماه تولدتان مبارک :::...

...::: متولدین مهر ماه تولدتان مبارک :::...

• دانلود و مشخصات فایل

برای دانلود اینجا کلیک کنید

• حجم: 11.23 مگابایت
• نسخه: JPG File
• تعداد تصاویر: 26 تصویر • رمز فایل فشرده: www.yjc.ir

فایل: 

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

خدا قوّت

والپیپر خودتون رو تغییر بدهید ...
بفرمایید:Gol:

[="Arial"][="Red"][="3"]به نام خدا