متن خير مقدم بازگشت امام خمينى به ايران

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
متن خير مقدم بازگشت امام خمينى به ايران

[=arial][=&quot]متن خير مقدم بازگشت امام خمينى به ايران كه در فرودگاه مهرآباد تهران قرائت شد (به قلم استاد مطهرى[/][=&quot])[/][/][=arial][=&quot]
[/]
[/]
[=arial][=&quot] بسم اللَّه الرحمن الرحيم‏[/][/][=arial][=&quot]جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ انَّ الْباطِلَ كانَ زَهوقاً . فَانَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغالِبونَ [/][=&quot].

[/][/][=arial][=&quot]اى روح خدا و اى ابراهيم بت شكن اسلام و اى بنده پاكباز حق و اى جان عزيز ملت ايران!
به عرض برسانم كه[/][=&quot]:

[/][/][=arial][=&quot] رواق منظر چشم من آشيانه توست كرم نما و فرود آ كه خانه خانه توست‏

[/][/][=arial][=&quot]ملت ايران چه چيزى از جان عزيزتر دارد كه نثار مقدم فرخنده رهبر فداكار و روشن بينش نمايد، و چه ثنايى بالاتر از اين سراغ دارد كه او را بنده پاكباز حق بخواند[/][=&quot].

[/]
[/][=arial][=&quot]اى بنده پاكباز خدا!
اى مسلمان محمدى! اى شيعه صادق!
اى آيت خدا!

ملت ايران در شخصيت شما و از تجربه زندگى شما بالاخص در شانزده سال اخير زعامت امت كه به شما سپرده شد مصداق عينى وعده خدا به رزمندگان و پويندگان راهش را مشاهده مى‏كند كه اگر به يارى خدا بشتابيد به يارى شما مى‏شتابد و شما را ثابت قدم نگاه مى‏دارد، و هر كسى از آنِ خدا باشد خدا از آن اوست[/][=&quot].

[/][/][=arial][=&quot]هجرت شما از وطن عزيز در 14 سال پيش تحت فشار و اجبار سمبلهاى استبداد و استعمار، يادآور هجرت جدّ مكرمتان رسول خدا صلى الله عليه و آله و ياران بزرگوار[/][/][=arial][=&quot]اوست كه به گناه خواستارى جامعه توحيدى از شهر و ديار خود رانده شدند (الَّذينَ اخْرِجوا مِنْ دِيارِهِمْ بِغَيْرِ حَقٍّ الّا انْ يَقولوا رَبُّنَا اللَّهُ) .

[/][/][=arial][=&quot] و بازگشت امروزتان يادآور فتح مبين و عظيم مكه است كه سمبلهاى زر و زور و بتهاى فلزى و گوشتى يكى پس از ديگرى از مقرّ حكمرانى به زير آورده شدند و حكومت خدايى جايگزين حكومت طاغوتى گرديد.

لَقَدْ صَدَقَ اللَّهُ رَسولَهُ الرُّؤْيا بِالْحَقِّ لَتَدْخُلُنَّ الْمَسْجِدَ الْحَرامَ انْ شاءَ اللَّهُ امِنينَ .

[/][/][=arial][=&quot]ملت ايران، جان بر كف در انتظار فرمان رهبر عظيم‏الشأن خويش است و تا برقرارى جامعه توحيدى، جامعه‏اى كه در آن، انسان از قيد بندگى انسان آزاد باشد و بهره‏كشى انسان از انسان ملغى‏ گردد و از ناهمواريها و نابرابريهاى مصنوعى اثرى نماند و بتهاى سياسى، اقتصادى و اجتماعى يكسره سرنگون گردند و مساوات، برابرى و برادرى به معنى واقعى كلمه برقرار شود و آثار استبداد 2500 ساله و استعمار 400 ساله محو گردد و در يك كلمه، بندگى از آن خدا و حكومت، حكومت الهى باشد، از پاى نخواهد نشست[/][=&quot].

[/][/][=arial][=&quot]جاى چندين هزار شهيد، شهيدان 15 ساله اخير كه حركت انقلاب مقدس اسلامى ما را با خون خود سرعت بخشيدند، خالى است كه بازگشت مظفرانه رهبر خود و شكوفه‏ هاى به ثمر رسيده نهال انقلاب را به چشم خود ببينند.

اگر امروز در ميان ما نيستند ارواح پاكشان ناظر و شاهد خواهد بود[/][=&quot].

[/][/][=arial][=&quot]وَ السَّلامُ عَلَيْكَ وَ عَلَى الْارْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِكَ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكاتُه[/][=&quot].

[/][/][=arial][=&quot]برقرار باد جامعه توحيدى و جمهورى اسلامى به رهبرى امام خمينى[/][=&quot].[/][/]