قالب جدید واکنشگرا 1394 (مشاهده برای تمامی کاربران انجمن) - آزمایشی

تب‌های اولیه

31 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

yas_montazer;786162 نوشت:
سلام
خیلی زیبا هستش
ولی چرا این همه رنگ روشن
چشم رو یکمی ضعیف میکنه اگه ممکن هست رنگ تیره و روشن کنار هم نباشه و طیف رنگی با وجود روانشناسان سایت انتخاب بشه
ویژگی های سایت خیلی خوبه فقط بعضی وقتا تو تیترهای سایت مشکلی پیش میاد و نشون نمیده:Gig:
و اینکه موس رو یکمی حرکت میدی میره انتهای صفحه و یه مشکل هم هست زیادی پروفایل تو چشم هستش خیلی بزرگ هستش :khandeh!:
چطوری میشه برگست به قالب قبلی
خیلی غریب هستم با این قالب:Ghamgin::_loool:

باسلام
پایین صفحه تغییر استایل

سلام
ممنون غالب خوبیه خصوصا که نسخه موبایلو هم داره
سوال:
توی نسخه موبایل چطوری میتونیم فقط بخشی از مطلبو نقل قول کنیم مثل ویندوز؟
یعنی وقتی عبارتی رو روش کلیک میکنیم آبی میشه گزینه ایی نمیاد برای نقل قول کردن همون عبارت

ملاali;786641 نوشت:
سلام
ممنون غالب خوبیه خصوصا که نسخه موبایلو هم داره
سوال:
توی نسخه موبایل چطوری میتونیم فقط بخشی از مطلبو نقل قول کنیم مثل ویندوز؟
یعنی وقتی عبارتی رو روش کلیک میکنیم آبی میشه گزینه ایی نمیاد برای نقل قول کردن همون عبارت

سلام
دو روش هست
1- اگر گوشی لمسی دارید انگشت بزارید روی متن مورد نظر انتخاب که شد نقل قول میاد که روش بزنید میره برای پیام...
2- دکمه نقل قول رو بزنید...توی باکس ارسال تاپیک ، متن مورد نظری که میخواد نباشه رو حذف و متن خودتونو یاداشت و ارسال کنید...

پیشنهاد بنده مورد 2 هست.

باسلام
در قالب قبلی دو ویژگی وجود داشت:
1) تعداد موضوع و نوشته هر بخش مشخص بود.
2) دکمه ای وجود داشت که هر بخش را باز و بسته می کرد (با زدن آن دکمه آن بخش پنهان میشد و با زدن دوباره نمایش داده میشد)

پیشنهاد میکنم این دو مورد به قالب جدید نیز اضافه شود

forghan;786679 نوشت:
باسلام
در قالب قبلی دو ویژگی وجود داشت:
1) تعداد موضوع و نوشته هر بخش مشخص بود.
2) دکمه ای وجود داشت که هر بخش را باز و بسته می کرد (با زدن آن دکمه آن بخش پنهان میشد و با زدن دوباره نمایش داده میشد)

پیشنهاد میکنم این دو مورد به قالب جدید نیز اضافه شود

سلام
مورد 1رو بررسی میکنم اگه شد چشم...
مورد 2 اعمال شده. فقط قبلش ctrl+f5 توی مرورگرتون چندبار بزنید.

مدیر فنی;786650 نوشت:
دو روش هست
1- اگر گوشی لمسی دارید انگشت بزارید روی متن مورد نظر انتخاب که شد نقل قول میاد که روش بزنید میره برای پیام...
2- دکمه نقل قول رو بزنید...توی باکس ارسال تاپیک ، متن مورد نظری که میخواد نباشه رو حذف و متن خودتونو یاداشت و ارسال کنید...

سلام و تشکر

روش دوم در پست هایی که مطالبشون زیاده نمیشه و خیلی وقت میبره
اما روش اول در ویندوز فقط دیدم که میشه توی گوشی لمسی نمیشه یعنی اون قسمتی که آبی میکنیم نقل قول براش نمیاد

جابجایی باکس (جعبه) مسیر یک مطلب

در قالب جدید، این جعبه در جای خوبی قرار نگرفته است:

باتوجه به اینکه این بخش مربوط به مطلب آن صفحه است بهتر است به بالای «پاسخ به موضوع» منتقل شود:

[="Times New Roman"][="Navy"][="3"]عرض سلام و ادب خدمت مدیر فنی محترمچند روزی است بنده به سختی موفق به باز کردن سایت میشوم چون قالب قدیمی باز میشود و باید بعد از مدت زیادی اگر گزینه تغییر قالب وجود داشته باشد قالب را تغییر دهم. وقتی هم که باز میشود به صورت ناقص است. مثلا ابزارهای ویرایش کادر نوشتن متن وجود ندارد. و چون میبینم همه کاربران خیلی عادی انلاین هستند و پست میگذارند احساس میکنم مشکل فقط برای بنده است. البته امروز یکی از همکاران فرمودند مشکل بنده را دارند.ممنون میشوم بررسی بفرمایید. در پناه حق.[/][/][/]

[="Times New Roman"][="Navy"][="3"]عرض ادب مجددکلا اینترهای زده شده بعد از ارسال متن حذف میشوند. مثل پیام قبلی که ارسال کردم. و همه چیز پیوسته نمایش داده میشود.[/][/][/]

با عرض سلام و تبریک سال جدید

در قالب جدید چند کلمه وجود دارد که بهتر است از معادل فارسی آن استفاده شود:

1) آرشیو مطالب سایت
>> بایگانی مطالب سایت

2) تغییر استایل و زبان:
>> تغییر پوسته و زبان

3) پروفایل شخصی:
>> نمایه شخصی

4) آپلود:
>> بارگزاری

5) آواتار :
>> چهرک