قابلیت و شخصیت مرور گرها

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
قابلیت و شخصیت مرور گرها

[="SlateGray"]


هر یک از مرورگرها ویژگی‌های خاص خودشان را دارند شش ویژگی مروگر مطرح دنیا را بهتر بشناسید.


گوگل کروم

مرورگر محبوب کروم در آخرین نسخه خود یعنی ورژن 32 صفحه‌هایی که دارای صدا هستند را با یک آیکون کوچک از دیگر سربرگ‌ها متمایز می‌کند حتما برای شما پیش آمده است که هنگام وبگردی صدایی از یک فیلم تبلیغاتی را بشنوید و برای قطع آن مجبور باشید تمام تب‌های موجود را بررسی کنید.

اینترنت اکسپلورر

مرورگر نام آشنا ولی بی‌استفاده در رایانه شما یکی از محدود مرورگرهایی است که حساسیت خاصی روی حریم خصوصی شما دارد اینترنت اکسپلورر در نسخه‌های 9 به بعد این قابلیت را دارد که حتی جلوی شیرین زبانی‌های گوگل را هم بگیرد.

سافاری

سافاری مرورگری است که از صدقه سر سیستم عامل IOS به شهرت رسید و نه به محبوبیت، اما با این تفاسیر تنها مرورگری است که این اجازه را به شما می‌دهد تا سایت پیش روی خود را در لحظه با شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

فایرفاکس

مستر پسورد یک قابلیت ویژه است که تنها در فایر فاکس آن را می‌یابید ذخیره کرده پسورد وب سایت‌ها یک کار راحت ولی با ریسک بالا است که با فعال کردن مستر پسورد این ریسک را به صفر برسانید.

اینترنت اکسپلورر (ویندوز Dirol

تنها در ویندوز 8 است که می‌توانید با اینترنت اکسپلورر به قابلیت (Reading view) دست پیدا کنید تمامی اجزا به جز متن‌ها به شکلی زیبا جلوی چشم شما نقش می‌بندند که کار مطالعه را آسان‌تر خواهد کرد.[/]

ممنون بابت پست مفیدتون

درسته برای انتخاب مرورگر به ترتیب بهتون راهنمایی میکنم.
1.گوگل کروم.
2.موزیلا فایر فاکس.
3.اوپرا.
.
.
.
9545125.اینترنت اکسپلورر:khaneh:

هر مرورگر مزایای و معایت خوب را دارد.اگر در گوگل دنبال سایت مورد نظر خود هستید به طور یقین وب سایتهایی را انتخاب میکنید که در صفحه اول نمایش داده و به عبارتی سئو هستند. شما هم میتوانید جزو این وب سایتها باشید و کسب و کارتون را گسترش دهید بهترین راه برای سئوی خارجی استفاده از رپورتاژ آگهی است.
بسیار هم عالی برای بازدید بیشتر سایت و جذب کاربر هم یکی از کارهایی که میتوان انجام داد هدیه تبلیغاتی است تا کاربران را ترغیب برای ورود به سایت کند.
ماشالا چه پست به روزی ! کروم در حال حاضر نسخه 76 رو منتشر کرده شما از 30 پست گذاشتید ؟
ممنون از اطلاعات مفیدی که دادید.اطلاعات بیشتری در مورد سئو سایت هم می تونید در سایت ما ببینید.