غرفه ثواب (2) بدوووووووو بیاااااااااااا بهشت و بخررررر

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
غرفه ثواب (2) بدوووووووو بیاااااااااااا بهشت و بخررررر

[="Blue"]سلامممممممممم به دوستان خوب اسک دینی،در خدمت شما هستیم با غرفه ثواب 2
البته من یک رو هم اینجا گذاشتم چون اوندفعه خیلی زود غیب شد گفتم دوستانی که نخوندن بتونن بخونن
پس غرفه ی ثواب 2 در امتداد غرفه یک اندکی پایین تررررررررر
[/]

سلاممممممممم
امروز یوهو به ذهنم زد یه چنتا از این کارای کوچولو ک کلیییییییییی ثواب داره رو اینجا بنویسم تا ایشالله ی روزی همه بروبچه های اسک دینی رو تو پاتوق اسکدینیا تو بهشت ببنیم درحالیکه بر روی تخت لم دادین و این پا رو گذاشتین رو اون پا :khaneh:حوریا و غلاما همین جور دارن طوافتون میکنن و بلبل داره چه چه میزنه:ok: بهههه بههههه ی قطعه از این پیتزا خونواده ها هم که چون بهشتیه خوش هیکلتره گذاشتین وسط نون بربری پیچوندین لای هم چه صفایی(جای بچه های آذربایجان خالی)همچین که دهن مبارک و وا میکنید بخوردیش ی پرنده ناز از اون بالا ی خرابکاری روش میکنه بههههه چه شووود من چه بخندممم(چرا چپ چپ نیگاه میکنی؟مگه تو بهشت این اتفاقا نمیفته؟خب راس میگی نمیفته):Khandidan!:خلاصه اونجا رفتی ب یاد ما هم باش بریم سر اصل مطلب:nishkand:

[="Magenta"]ثواب شماره یک قیمتش خیلی بالاست به پا ازدستت در نره،زید حشاماز امام صادق(ع)نقل کرده که فرمود:هر کس ذکر(الحمدلله کما هو اهله )را بگوید فرشتگان ثبت اعمال در اسمان از نوشتن ثواب آن وامانند،زید گوید پرسیدم:چگونه فرشتگان نمیتوانند ثواب آن را بنویسند؟فرمود؟گویند پروردگارا ما که از غیب آگاه نیستیم خطاب رسد شما این ذکر را ب همان عبارت بنده ی من بنویسید و ثواب آن با خود من است.
[/]

[="DarkOrchid"]امام صادق فرمود:هر کس بعد از نماز مغرب و صبح هفت بار بگوید 0بسم الله الرحمن الرحیم لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم) خداوند هفتاد نوع بلا را از او دوربگرداند که آسانترین انها پیسی و دیوانگی و خوره و بوهای بد باشد و اگر شقی باشد امید است که از شقاوت به در اید و سعادتمند شود
[/]

[="Plum"]رسول خدا (ص)فرمودندهرکس موقع خوابیدن بگوید(بسم الله الرحمن الرحیم)خداوند میفرماید:ای فرشتگاننفسهای او را حسنات بنویسید[/]

خب اگه اجازه بدید فعلا همین سه تا بس باشه شما که دارید با همین ذکرا با اسانسور میرسید به طبقه ی هفتم بهشت منم که احتمالا امتحانمو مشروط بشم که خب امری است بس طبیعی :khandeh!:

راستی ی پیشنهاد اگه بشه ما همیشه این غرفه رو داشته باشیم و هر هفته یکی از بروبچه های باحال و باهوش و خوشگل و متدین و جیگیل اسک دینی این غرفه رو پر کنه خیلی خوب میشه

[="Indigo"]غرفه ثواب (2)[/]
[="Magenta"]امام صادق (ع)فرمودند:هر کس تسبیح حضرت زهرا(س) را بعد از نماز بگوید پیش از انکه پاها را از هیئت نماز برگرداند(یعنی به همان صورت تشهد نماز بنشیند نه اینکه پاهارا به حرکت دراورد)آمرزیده میشود و بهشت بر او واجب میشود و باز فرمودند:تسبیحات حضرت فاطمه(س)بعد از هر نماز بهتر است نزد من ازآنکه هزار رکعت نماز بگذارد
وهرکس پیش از خواب تسبیح حضرت زهرا(س)بگوید و بخوابد نوشته میشود در زمره ذاکرین کثیره
[/]

[="DarkOrchid"]آیت الله اشتهاردی در جواب این سوال که چه کنیم تا افکار بد به ذهن ما راه نیابد فرمودند:ذکر مبارک(لا اله الا الله)و ذکر شریف(لا حول و لا قوه الا بالله)را زیاد تکرار کنید[/]

[="Purple"]پیامبر اکرم(ص)در شب معراج ملکی را دیدند که مشغول کاری است به او فرمودند:ای ملک به چه کاری مشغول هستی؟ملک عرض کرد:حساب تمام درختان،قطرات باران،ریگهای بیابان و انچه در عالم موجودات است با من میباشد حضرت فرمود:در عالم چیزی هست که حساب آن را ندانی؟
عرض کردآری یا رسول الله وآن ثواب فرستاد صلوات بر شماست که خداوند آن قدر ثواب برای آن در نظر گرفته که احدی از عهده ان برنمیاید[/]

[="Magenta"]اما صادق(ع) فرمود:هرکس با اذان و اقامه به نماز بایستد دو صف از فرشتگان پشت سر او نماز میخوانند
و هرکس به اقامه تنها به نماز بایستد یک صف از ملائکه به او اقتدا میکنند.[/]

باز هم التماس دعاااااااا دوستان عزیز و بازهم اسک دینی ها یاری کنید تا ما غرفه داری کنیم
شما هم اگه چیزی به ذهنتون میرسه که ثوابش زیاده از ما دریغ نکنید.
تازه ما درصددیم بیمارستان اسک دین رو هم افتتاح کنیم فقط کسی نیس کلنگشو بزنه:khandeh!:

:Graphic (63)::Graphic (63)::Graphic (63)::Graphic (63)::Graphic (63):

:Graphic (16)::Graphic (16)::Graphic (16)::Graphic (16)::Graphic (16):
:Black (9)::Black (9)::Black (9)::Black (9):

موضوع قفل شده است