شخصیت حضرت زهرا(س) در کلام آیت الله جوادی آملی

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
شخصیت حضرت زهرا(س) در کلام آیت الله جوادی آملی

[="Purple"]شخصیت حضرت زهرا(س) در کلام آیت الله جوادی آملی

نهمین شماره از مجله الکترونیک اسراء به همت معاونت فرهنگی موسسه فرهنگی تحقیقاتی اسراء منتشر شد.

منبع خبر: hawzahnews.com

این دو ماهنامه که در آستانه فرارسیدن ایام فاطمیه اتنتشار یافته است، مقالات خود را به معرفی شخصیت ممتاز حضرت زهرا سلام الله علیها در کلام حضرت آیت الله جوادی آملی اختصاص داده است. همچنین در این بخش، مقالاتی درباره حقوق و شخصیت زن و شبهات مطرح شده در این باره، قابل دسترسی می باشد.

از بخش های ویژه این شماره که به مناسبت بیست و یکمین سالگرد رحلت امام خمینی قدس سره، اختصاص دارد، می توان به «امام خمینی (ره)، بنیان مرصوص» اشاره کرد که در آن مقالاتی با عنوان «سیره علمی و عملی امام خمینی»، «امام خمینی رهرو خستگی ناپذیر وادی عشق»، «مصاف عقل و عشق در شخصیت ممتاز امام خمینی» و «مبانی انقلاب اسلامی از نظر قرآن کریم»، قرار گرفته است.

این مجله که به صورت دو ماهنامه منتشر می شود، به بررسی موضوعات ویژه و مهم در اندیشه و آثار حضرت آیت الله جوادی آملی(حفظه الله) و با توجه به مناسبت های تاریخی و اسلامی در این دو ماه می پردازد.

مجله الکترونیکی اسراء علاوه بر بخش استفتائات، از امکانات چندرسانه ای مانند سخنرانی های آیت الله جوادی آملی ، فیلم و تصاویر جدیدی از معظم له، نیز برخوردار بوده و کاربران می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی esramag.net از مطالب مفید آن بهره مند شوند.[/]
[="Blue"]منبع: سایت حوزه[/]