سخنرانی های جذاب و عالی برای رشد قوی و سریع بر روی گوشی موبایل

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
سخنرانی های جذاب و عالی برای رشد قوی و سریع بر روی گوشی موبایل

معرفی کانال: سخنرانی غضب استاد محمد شجاعی
آیا شما هم به بیماری غضب گرفتارید و زود عصبانی می شوید؟ آیا تاکنون درصدد درمان آن برآمده اید؟ اگر از این بیماری و خلق ناپسند که زندگی را به کام شما تلخ کرده و روابط اجتماعی تان را با دیگران به خطر انداخته به تنگ آمده اید؛ سخنرانی "غضب" را برای گوش دادن پیشنهاد می کنیم. بر روی کانل زیر کلیک کنید و در ان عضو شوید.

Ghazab_ostad_shojaee@

https://telegram.me/Ghazab_ostad_shojaee

معرفی کانال: سخنرانی دشمن شناسی استاد محمد شجاعی
شیطان دشمن قسم خورده ی انسان است که پس از رانده شدن از درگاه الهی سوگند یاد کرد که بر سر راه مستقیم کمین کند و بندگان خداوند را از این راه منحرف کند. اگر به رضای الهی و بهشت برین فکر می کنید، این دشمن را که به فرموده ی خداوند «دشمن آشکار برای انسان » است . دست کم نگیرید . او در کمین است و دائماَ در حال نقشه و توطئه برای افزودن به یاران خود و اصحاب آتش است . برای یاد گرفتن راه های مقابله با این دشمن در این کانال عضو شوید.

Doshman_shenasi_ostad_shoiaee@

https://telegram.me/Doshman_shenasi_ostad_shoiaee

معرفی کانال: سخنرانی رشد و قدرت در سایه سختی استاد شجاعی
زندگی مجموعه ای از پیروزیها ، شکست ها ، خوشی ها و گرفتاریها ست .شرط رسیدن به بسیاری از خوشبختی ها گذر کردن از گردنه سختی ها ست .در کنار این سختی ها زندگی را شیرین تر می یابیم و نفس مان را تربیت یافته تر می بینیم. ممکن است گاهی در کشاکش بلایاها و در زیر تیغ سختی های زندگی آهی کشیده و زیر لب گفته باشید :
خدایا ! چرا این بلایا باید به سر من بیاید؟
کی این بدبختیها تمام می شود ؟
چرا کفار در خوشی و رفاهند و من مسلمان در رنج و سختی و فشار و...؟
جواب اینگونه سوالات را می توانید در سخنرانی رشد وقدرت استاد شجاعی پیدا کنید. برای عضو شدن در این کانال telegram روی لینک زیر کلیک کنید و join را کلیک کنید:

Roshd_Ostad_Shojaee@

https://telegram.me/Roshd_Ostad_Shojaee

معرفی کانال: سخنرانی ما و امام زمان استاد محمد شجاعی
همان طور که فرزند یا فرزندان یک شخص بزرگ می توانند به انواع عبادت و کارهای خیر بپردازند و پدر مهربان خود را رها کنند و کاری با او نداشته باشند. اثبات چنین رابطه سرد و بی روح و چنین قهر غم انگیز و تاسف آور از ما نسبت به شخصی که پدر حقیقی و اصل وجودی ماست، کار سختی نیست. اگر مقداری به بایدها و نبایدهای یک رابطه صحیح بین پدر و فرزند یا امام و پیرو توجه کنیم، اگر به میزان یادی که از حضرت باید در دل ما باشد و همچنین به آثار آن یاد توجه کنیم، به راحتی می پذیریم که ما سال هاست با حضرت قهر هستیم. همین قهر و ارتباط ضعیف است که موجب شده، با وجود سال ها عبادت و کارهای خیر، در نظام فردی با این همه مشکلات درونی و تاریکی ها و گرفتاری های اخلاقی و روحی و معنوی روبرو باشیم و در نظام اجتماعی مشکلات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی زیادی داشته باشیم. استاد شجاعی در سخنرانی ما و امام زمان به موارد مهمی همچون: وظایف ما در دوران پیش از ظهور، آشتی با امام زمان عج، منتظر واقعی ... می پردازد.
برای عضو شدن در این کانال telegram روی لینک زیر کلیک کنید و join را کلیک کنید:

Emam_Zaman_Shojai@


https://telegram.me/Emam_Zaman_Shojai

برچسب: