روان شناسي معلولان (صدای منتشر نشده امام خمینی در اسایشگاه معلولین-سال ۵۸)

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
روان شناسي معلولان (صدای منتشر نشده امام خمینی در اسایشگاه معلولین-سال ۵۸)دانلود

فایل صوتی فرمایشات بنیانگذار انقلاب اسلامی در جمع معلولان آسایشگاه قم

فایل صوتی فرازهایی از فرمایشات گوهربار حضرت امام خمینی رحمه الله علیه رهبر کبیر انقلاب اسلامی همزمان با عید غدیر خم در جمع معلولان آسایشگاه قم در سال ۱۳۵۸ منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور، همزمان با عید سعید غدیر خم حضرت امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی در تاریخ 18 آبان‌ماه سال 58 با حضور در آسایشگاه معلولین قم بیاناتی ایراد فرمودند.متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه الله الرحمن الرحیم

عید (غدیر) تنها مردی است که برای ملت ها، برای بشر و برای کسانی که مریض و رنجور بودند، تنها پدر بود. امروز در این آسایشگاه از خدای تبارک و تعالی سلامت این خواهران و برادران و اشخاصی که عزیزند پیش ما و اولیا خدا خواستارم. انسان به بصیرت، انسان است. انسان به حالت نفسانیه انسان است نه به عضو. شما که در این آسایشگاه هستید، انسان عزیزی که تا ابد باقی است، هستید و این عضوها هستند که پاک خواهند شد. برادرانی که خداوند نعمت سلامت را به آنها داده است باید با کمال اخلاص و ارادت نسبت به این برادران و خواهران تحت پوشش این آسایشگاه کمک کنند و من از همه کسانی که می توانند به این آسایشگاه و برادران و خواهران کمک کنند تمنا دارم که مضایقه نکنند و خدمت کنند.
فایل صوتی فرمایشات گوهربار حضرت امام خمینی رحمه الله علیه در جمع معلولان را اینجا بشنوید!

منبع : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور

فایل: