دانلود نرم افزار زیارت ناحیه مقدسه

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دانلود نرم افزار زیارت ناحیه مقدسه

«سلام بر آن لب های خشکیده…… سلامِ کسی که قلبش از مصیبت جریه دار است و اشکش به یاد تو جاری است، سلامِ کسی که دردناک و غمگین و شیفته و فروتن است، سلامِ کسی که اگر با تو در کربلا بود با جانش در برابر تیزی شمشیر ها از تو محافظت می نمود و نیمه جانش را به خاطر تو به دست مرگ می سپرد و ….. "
اگر زمانه مرا به تأخیر انداخت و مقدرات الهی مرا از یاری تو بازداشت و نبودم تا با آنان که با تو جنگیدند بجنگم و با کسانی که با تو اظهار دشمنی کردند خصومت نمایم، در عوض از حسرت و تأسف و افسوس بر مصیبت های تو ، صبح و شام بر تو مویه می کنم و به جای اشک برای تو خون می گریم تا آنجا که از فرط اندوهِ مصیبت و شدتِ حزن جان بسپارم….»
این ناله های حزین و این کلمات سرشار از سوز و گداز و آکنده از اشک و آه، رشحه ای از رشحاتِ غم و اندوه جانکاه کسی است که دلش از مصیبت های امام حسین علیه السلام جریحه دار است و قلبِ مالامال از عشق و محبتش، برای او و به یاد او می تپد.

این فراز ی از روایت داستان غم آلود کربلا و مرثیه ای است جانسوز از واقعه عظیم عاشورا، که از زبان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در رثاء جد بزرگوارش، حضرت ابا عبد الله الحسین علیه السلام تراوش نموده.
آنچه در این سوگ نامه گرد آمده است، دو زیارت از ناحیه مقدس امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است که مرحوم مجلسی آن در بحار الانوار (جلد 98، صفحه 317) و نیز در تحفة الزائر از کتاب مزار قدیم شیخ مفید علیه الرحمه نقل شده است. زیارت شهدای کربلا نیز از ناحیه مقدس آن حضرت صادر شده است و مشتمل بر اسامی شهدا و پاره ای از احوال و قاتلان آن بزرگواران است. که در کتاب هایی چون اقبال سید بن طاووس و بحار الانوار علامه مجلسی ( جلد 98، صفحه 286 و جلد 45، صفحه 65) آمده است.


دانلود نرم افزار زیارت ناحیه مقدسه اندروید اسلامی :
امکانات نسخه 1.0:
- متن عربی و فارسی زیارت ناحیه مقدسه
- قابلیت به اشتراک گذاری متن زیارت
- پخش صوت زیارت
- تاریخچه و توضیحاتی درباره زیارت
- تنظیم اندازه و فاصله بین خطوط
در این برنامه شما میتوانید زیارت ناحیه مقدسه را همراه با صوت مطالعه بفرمایید.برای دانلود این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید :

دانلود با لینک مستقیم | لینک کمکی [حجم = 26 مگابایت]

[="Times New Roman"][="Navy"]السلام علی الحسین
و علی علی بن الحسین
و علی اولاد الحسین
و علی اصحاب الحسین علیهم السلام

آجرک الله یا صاحب الزمان عج الله
در عصر عاشورا هم ناله شویم با مرثیه جانسوز کربلا از زبان مبارک حضرت مهدی عج الله
دعا و صدقه برای سلامتی حضرت بقیه الله فراموش نشه.

نرم افزار اندروید زیارت ناحیه مقدسه

التماس دعا[/][/]