دانلود مستند خبری «یک نکته از هزاران» -رویدادهای دوران حیات امام خمینی(ره)

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دانلود مستند خبری «یک نکته از هزاران» -رویدادهای دوران حیات امام خمینی(ره)صدا و سیما در مستند «یک نکته از هزاران» از زاویه عمدتا فرهنگی به بازخوانی شماری از رویدادهای دوران حیات امام خمینی (رض) می پردازد.
قسمت اول از مستند یک نکته از هزاران که به بررسی وقایع 12 بهمن 57 و دیدار امام خمینی (ره) با نویسندگان چپ در اوج برنامه‌های کاری مسائل اول اسفند و دفاع از حجاب و مقابله با بی‌حجابی و وقایع 20 اردیبهشت و ...
لینک دانلود

منبع

منبع بعدی
منبع بعدی

نظر امام خمینی درباره فیلم های ایرانی و موسیقی ، ریشه یابی انحرافات برخی مطبوعات ، آسید علی آقا ( خامنه ای ) به جای استاد مطهری ، حساس در مقابل هرگونه اختلاف و جدل ، دانشگاه منشا سعادت یا شقاوت ، مرزهای هنر از دید انقلاب اسلامی و ...از جمله مطالبی است که چهارشنبه شب در دومین قسمت از مجموعه مستند «یک نکته از هزاران» پخش شد.
دانلود
منبع
***
همه مستندها:
اینجا
+لینک دانلود

این مستندا رو هر روز نشون میده؟
یا اینکه هفته ای یه باره؟
دیشب بعد اخبار 20.30 نشون داد خیلی عالی بود.

behrooz_313;226102 نوشت:
این مستندا رو هر روز نشون میده؟
یا اینکه هفته ای یه باره؟
دیشب بعد اخبار 20.30 نشون داد خیلی عالی بود.

پخش این مستند پنج قسمتی که ویژه ایام سالگرد ارتحال امام خمینی از (9 خرداد) بعد از بخش های خبری20،30 شبکه دوم و 21 شبکه اول سیما آغاز شده است
5 شب
میشه تا شب 14 خرداد شب ارتحال امام (ره)
منبع

قسمت سوم

قسمت چارم:
جایگاه ویژه مستضعفین و کوخ نشینان در فرهنگ امام، گله مندی ایشان از تشریفات، دور بودن فرهنگ امام از افراط و تفریط، حساسیت همیشگی به صدا و سیما و دخالت ندادن سلایق شخصی در دین از جمله مطالبی است که جمعه شب در چهارمین قسمت مجموعه مستند «یک نکته از هزاران» پخش شد.

دانلود
منبع