جمع بندی توبه

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
توبه

سلام به همه دوستان ... :Ghamgin::Ghamgin::Ghamgin:
دارم داغون میشم. کاری کردم که کاشکی میمردمو این گناه کبیر رو مرتکب نمیشدم..
موضوع از این قراره که دیشب رفتم یه کار خیری انجام بدم ولی نتونستم که هیچ گناهی که تو عمرم فکرشو نمیکردم انجام دادم از دیشب تا حالا ناله میزنمو گریه میکنم منی که تو مجردیم این همه خودمو نگه داشته بودم تو متاهلی آلوده شدم ...
اول سال بود به خدا گفتم خدایا اگه گنه کارم منو ببخش تو دلم گفتم خدایا شیطان رو برام بفرست تا درس عبرتی بهش بدم که دیگه سراغم نیاد . انگار غرور گرفته بودم. شیطان دیشب آمد و منو بیچاره کرد... دارم دیوونه میشم
چند وقت پیش دیدم یکم دیر وقته خانمی جوون روبروی اورژانس با کودک 3 و 4 سالش وایساده .گفتم گناه دارن هیچ تاکسی نیست مسیرمه ببرمشون به مقصدش برسه. گفت خونمون یکم دوره خواهش میکنم ببرم منم گفتم کار خیری کنمو ببرمش. توی راه شروع کرد با من حرف زدن از زندگیش از شوهرش که این همه دوستش داره و از صبح تا شب سر کاره برای اینکه خرج بچه مریضشون رو در بیاره گفت... اولش عادی بود بعد حرفاش بوی شهوت میداد تا منه متاهل کمی شهوت گرفتم ولی بروز ندادم. یه دفعه ایی دیدم اون شیطان پرست صورتشو اورد جلو و بوسم کرد تا گفتم نکن این کارو شروع کرد به لب گرفتن. دیگه نفهمیدم و .... وای خدایا الان که دارم تایپ میکنم گریه امونم نمیده تمام بدنم میلرزه من متاهل با یه خانم متاهل رابطه جنسی توی ماشین برقرار کردم به خدا یه جوری شد که دیگه نفهمیدم کثافت انقدر دست کاریم کرد که عقل و هوش از سرم رفته بود ...
به خدا توی مجردی هم موقعیت این کارا برام پیش اومده بود ولی هیچ وقت نرفته بودم ... احساس میکنم . دیگه خدا نگاهم نمیکنه احساس میکنم ... فقط شرمندم از خدا .... نمیدونم چجوری جلو اشکامو بگیرم دارم داغون میشم کمکم کنیدددددددددددددددد میخوام برم جمکران روم نمیشه .. منو این کارا؟ .... کمکم کنید....:Ghamgin::Ghamgin:
از خدا میترسممممممم عذابشو دارم احساس میکنم که داره نزدیکم میشه

با نام الله

کارشناس بحث: بصیر

[="Tahoma"][="Navy"]

tobee;336989 نوشت:
سلام به همه دوستان ... :ghamgin::ghamgin::ghamgin:
دارم داغون میشم. کاری کردم که کاشکی میمردمو این گناه کبیر رو مرتکب نمیشدم..
موضوع از این قراره که دیشب رفتم یه کار خیری انجام بدم ولی نتونستم که هیچ گناهی که تو عمرم فکرشو نمیکردم انجام دادم از دیشب تا حالا ناله میزنمو گریه میکنم منی که تو مجردیم این همه خودمو نگه داشته بودم تو متاهلی آلوده شدم ...
اول سال بود به خدا گفتم خدایا اگه گنه کارم منو ببخش تو دلم گفتم خدایا شیطان رو برام بفرست تا درس عبرتی بهش بدم که دیگه سراغم نیاد . انگار غرور گرفته بودم. شیطان دیشب آمد و منو بیچاره کرد... دارم دیوونه میشم
چند وقت پیش دیدم یکم دیر وقته خانمی جوون روبروی اورژانس با کودک 3 و 4 سالش وایساده .گفتم گناه دارن هیچ تاکسی نیست مسیرمه ببرمشون به مقصدش برسه. گفت خونمون یکم دوره خواهش میکنم ببرم منم گفتم کار خیری کنمو ببرمش. توی راه شروع کرد با من حرف زدن از زندگیش از شوهرش که این همه دوستش داره و از صبح تا شب سر کاره برای اینکه خرج بچه مریضشون رو در بیاره گفت... اولش عادی بود بعد حرفاش بوی شهوت میداد تا منه متاهل کمی شهوت گرفتم ولی بروز ندادم. یه دفعه ایی دیدم اون شیطان پرست صورتشو اورد جلو و بوسم کرد تا گفتم نکن این کارو شروع کرد به لب گرفتن. دیگه نفهمیدم و .... وای خدایا الان که دارم تایپ میکنم گریه امونم نمیده تمام بدنم میلرزه من متاهل با یه خانم متاهل رابطه جنسی توی ماشین برقرار کردم به خدا یه جوری شد که دیگه نفهمیدم کثافت انقدر دست کاریم کرد که عقل و هوش از سرم رفته بود ...
به خدا توی مجردی هم موقعیت این کارا برام پیش اومده بود ولی هیچ وقت نرفته بودم ... احساس میکنم . دیگه خدا نگاهم نمیکنه احساس میکنم ... فقط شرمندم از خدا .... نمیدونم چجوری جلو اشکامو بگیرم دارم داغون میشم کمکم کنیدددددددددددددددد میخوام برم جمکران روم نمیشه .. منو این کارا؟ .... کمکم کنید....:ghamgin::ghamgin:
از خدا میترسممممممم عذابشو دارم احساس میکنم که داره نزدیکم میشه

باسلام خدمت شما دوست گرامی
بدانید که خداوند متعال توبه پذیر و ارحم الراحمین است و طبق وعده خودش، همه گناهان را می آمرزد.
«إن الله یغفر الذنوب جمیعا»
بدتر از گناه، نا امیدی از رحمت و ببخشش الهی است. هر گناهی جبران دارد، و جبران چنین گناهانی، توبه و پشیمانی است که الحمدلله برای شما حاصل شده است.
سعی کنید، این حالتی را که الان دارید و از گناه بیزارید، و شرمنده ی درگاه الهی هستید، همیشه با خود داشته باشید، که خداوند این حالت إنابه و شرمساری را از بندگانش، به خوبی می خرد، چه بسا بنده توبه کارش را از بنده ای که به اعمال نیکش مغرور گشته بیشتر دوست داشته باشد.
در جبران این خطا، از خداوند طلب مغفرت نموده، به اعمال خیر و نیک بیشتری روی بیاورید و از خدا بخواهید که از سر تقصیرات همه ما بگذرد.
البته در آخر هم عرض کنم، شما در این جریانی که ذکر فرمودید، بی تقصیر نیستید، یعنی این که بالاخره شما جوری با او صحبت کرده اید و به وی میدان داده اید که بتوانید چنین جسارتی بکند، و الا انسان لاابالی، تا وقتی که به او میدان ندهی، نمی تواند از شما سوء استفاده کند، حتما شما جوری صحبت کردید یا طوری نگاه کرده و عمل نموده اید که این خانم توانسته است با شما راحت باشد و ابراز محبت نماید.
در هر صورت ان شاء الله خداوند متعال از سر تقصیرات ما بگذرد.
همچنین سعی نمایید این حکایت را جای دیگر، پیش این و آن تعریف نکنید که خودِ این عمل اشاعه فحشاء خواهد بود، به علاوه پنهان داشتن گناه، خود، نوعی توبه از گناه است.[/]

موضوع قفل شده است