تقوا در فضای مجازی (12 طرح)

تب‌های اولیه

49 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

itak;704579 نوشت:
عاااااااالی بود...واقعا عالی بود..
یکم باید بخودمون بیایم...واقعا چهفرقی بین دنیای مجازی و واقعی هس؟؟؟
وقتی یکی با ورودش تو دنیای مجازی دلمونو میلرزونه...یا احساساتمون رو تحریک میکنه میشه واقعی ترین دنیا
پس خودمون رو قول نزنیم:ok:

خب پس فرقی با دنیای واقعی نداره! پس این که ازدواج مجازیه بی مفهومه! چون فرقی با دنیای واقعی نداره!

mohsen1990;704692 نوشت:
در ادامه حرفای منجی:چه لزومی دارد که حرف بزنی ممکنه کسی صدایت را بشنود تحریک شود میتونی رو کاغذ بنویسی.چه لزومی دارد نفس بکشی ممکنه بازدم نفست که حاوی دی اکسید کربن و اکسیژن هست به بینی یک نامحرم وارد شود و سبب تحریک او شود.چه لزومی دارد....:khandeh!:

خوب می دانم که می دانیدمنظوربنده چیست.والله الموفق

mohsen1990;704692 نوشت:
در ادامه حرفای منجی:چه لزومی دارد که حرف بزنی ممکنه کسی صدایت را بشنود تحریک شود میتونی رو کاغذ بنویسی.چه لزومی دارد نفس بکشی ممکنه بازدم نفست که حاوی دی اکسید کربن و اکسیژن هست به بینی یک نامحرم وارد شود و سبب تحریک او شود.چه لزومی دارد....:khandeh!:

داداش آخه چتروم معادل فارسی "اتاق گفت گو" خب جایی که اتاق گفت گو هستش....چرا باید بری بعد بگی با من حرف زدن یا سلام کردن یا...؟
خب اونجا جا گفت گو!
میخوای بری حرف بزنی!بسم الله!
نمیخوای بری بسم الله!

اصلا در این مورد مطلبی داریم!
ک از ورود به تهمت گاه ها بپرهیزید!
یک دختر خوب و با حجاب اصلا نمیره فیسبوک!
کسی که میره فیسبوک و لاین و ...دنبال ی چیز دیگس!شاید هم دنبال همچین چیزی نباسشه!ولی مثه این میمونه بری تو ی قهوه خونه!بگی من قلیونی نیستم!
بابا خودم دیدمت؟پس اونجا چیکار میکردی؟داشتم امر به معروف میکردم!

من طلبه ام;704702 نوشت:

چرا ریپلای کردین نظر منو!یعنی اینقدر نظر منه جنس مخالف مهمه براتون؟اینم گناهه .نکنین اینکارو.:khandeh!:

mohsen1990;704716 نوشت:
نقل قول نوشته اصلی توسط من طلبه ام نمایش پست ها
چرا ریپلای کردین نظر منو!یعنی اینقدر نظر منه جنس مخالف مهمه براتون؟اینم گناهه .نکنین اینکارو.

اینجا انجمن،جایی است که کاربران گفتگو می کننددرموردموضوعی تا ان شاءالله به نتیجه ی خوب ومطلوبی برسندوابزارهایی هم دراختیارما قرارداده اند که می توانیم ازپاسخ یا نقل قول وحذف وویرایش استفاده کنیم. ولی اینکه بخواهیم ازحال نامحرم باخبرشویم این به این معناست که شمای نامحرم برایم مهم هستیدوشیطان قدم به قدم پیش می رود تاجایی که می گوییدچهارتارموکه جلب توجه نمی کندکه حساس شدید..احوالپرسی که مشکلی را بوجودنمی آورد..

سلام بر دوستان
طاعات قبول حق

جالب بود.....خوب نریم فیسبوک و لاین و ...ازاین گروه ها تا گناه نکنیم
یه سوال برام پیش میاد الان ما که اومدیم تو همین سایت داریم بحث میکنیم حکم به ضرورت هست یا نه ما چون اومدیم اینجا نباید سلام کنیم
یا نه چون اومدیم باید هر کسی هر حرفی که دلش خواست به ما بزنه چون محیط مجازی هست؟
یکمی هم رو مطلب اصلی دقت کنین
میگن برای بچه مذهبی ها...یعنی منی که میام اینجا و سلام کنم گناهه؟
یا کسی مشکلی براش پیش میاد؟

از برادران سایت تقاضا میکنم کمی مودبانه صحبت کنین اینجا خانم هم هست....

بلا;704813 نوشت:
سلام بر دوستان
طاعات قبول حق

جالب بود.....خوب نریم فیسبوک و لاین و ...ازاین گروه ها تا گناه نکنیم
یه سوال برام پیش میاد الان ما که اومدیم تو همین سایت داریم بحث میکنیم حکم به ضرورت هست یا نه ما چون اومدیم اینجا نباید سلام کنیم
یا نه چون اومدیم باید هر کسی هر حرفی که دلش خواست به ما بزنه چون محیط مجازی هست؟
یکمی هم رو مطلب اصلی دقت کنین
میگن برای بچه مذهبی ها...یعنی منی که میام اینجا و سلام کنم گناهه؟
یا کسی مشکلی براش پیش میاد؟

از برادران سایت تقاضا میکنم کمی مودبانه صحبت کنین اینجا خانم هم هست....

سلام...
محتوای این سایت فرق میکنه!
چتروم خب جاییه که باهات چت میکنن! میشه بری بگی باهام چت نکنین؟خب چرا اومدی؟
اینجام چت باکس فقط به هم سلام میکنن که حدود نامحرمو باید رعایت کنی...

اینجا کسی نمیتونه به شما حرفی بزنه! چون سوال دینی باید کنی! ولی توی انجمن همسریابی میتونن به شما هر حرفی بزنن!
شما بری سایت همسریابی عضو شی میشه بهت سلام نکننو آشنا نشن؟ خب نرو اون سایت تا بهت سلام نکننو آشنا نشن!

monji-sec;704816 نوشت:
شما بری سایت همسریابی عضو شی میشه بهت سلام نکننو آشنا نشن؟ خب نرو اون سایت تا بهت سلام نکننو آشنا نشن!

پس محیطش متفاوته
پس همه ی این ها برای نرفتن به همچین محیط هایی هست
حالا تو همین سایت نباید حدود رو رعایت کرد چون محیطش اسلامی هست ؟
خوب اینجا این رو باید رعایت کرد دیگه ما که صددرصد نمیریم تو چت و این جور جاها ولی اینجا که هستیم و تو همین جا هم باید تقوایی داشته باشیم
همین جا هم خصوصی داره...پس من باید این جا این اصول رو رعایت کنیم
فک کنم شروع کننده ی این پست میخواسته به ما بچه مذهبی ها تو همین سایت گوش زدی بکنه....

monji-sec;704704 نوشت:
اصلا در این مورد مطلبی داریم!
ک از ورود به تهمت گاه ها بپرهیزید!
یک دختر خوب و با حجاب اصلا نمیره فیسبوک!
کسی که میره فیسبوک و لاین و ...دنبال ی چیز دیگس!شاید هم دنبال همچین چیزی نباسشه!ولی مثه این میمونه بری تو ی قهوه خونه!بگی من قلیونی نیستم!
بابا خودم دیدمت؟پس اونجا چیکار میکردی؟داشتم امر به معروف میکردم!

من حرفتونو کاملا قبول دارم...
اطراف خودم .دوستامو دیدم که هدفشون از رفتن به فیسبوک واینا چیه:ok:
البته دخترای خوبی بودنا اما بعد که وارد این محیطا شدن واقعا نگرششون نسبت به مسایل مذهبی 180درجه تغییر کرده..:Moteajeb!:متاسفانه:Ghamgin:
خداروشکر که من کاملا:makhfi:
سعی میکنم:Gig: :Moteajeb!:باشم در این موارد:ok:

موضوع قفل شده است