تقوا در فضای مجازی (12 طرح)

تب‌های اولیه

49 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

بلا;704569 نوشت:
سلام طاعات قبول حق
میشه لطف کنید و نام مراجع رو هم بنویسید؟
ممنون از اطلاعاتی که گذاشتین

سلام علیکم

*آیا چت کردن با دختر حرام است؟

به نظر آیت الله مکارم با توجّه به این که این گونه ارتباط ها غالباً منشأ مفاسدى مى‏شود، جایز نیست. (۱)
پى نوشت :
۱- آیت الله مکارم ، استفتائات جدید، ج‏۳، ص: ۲۵۷ ،س ۶۸۳٫و ج۱، س۸۱۹ وج ۲، س ۱۰۴۹ .

البته استفتائات زیادی در این زمینه صورت گرفته که اگر مشابه سوال بالا را سرچ نمایید به نظرات مراجع دسترسی خواهید داشت.

یا‌رقیه;699826 نوشت:
چت کردن با نامحرم بدون ضرورت اشکال دارد و گناه است

این مسئله را هم کارشناس محترم سایت در این تاپیک پاسخ دادند:http://www.askdin.com/thread50193.html

که البته ایشان هم لزوم بدون دو شرط بدون هوای نفس + ضرورت را متذکر شدند.

یا علی

monji-sec;699516 نوشت:
حداقل چیزی میذارین یکم منصفانه باشه!

بقیه مطالبشو پسندیدم!
اینو نمیدونم کجای دلم بذارم!

حالا گیریم سلام؟ سلام شما خوبی؟ممنون متشکر!

شما الان تحریک شدی؟عفتت لکه دار شد؟مفسده ایجاد شد؟:Gig:

سلام علیکم
بله انسان تحریک می شود.
چه لزومی دارد یک نامحرم ازحال من باخبر باشد!واین چیزی نیست جزشروع یک رابطه ...

monji-sec;699516 نوشت:
حداقل چیزی میذارین یکم منصفانه باشه!

بقیه مطالبشو پسندیدم!
اینو نمیدونم کجای دلم بذارم!

حالا گیریم سلام؟ سلام شما خوبی؟ممنون متشکر!

شما الان تحریک شدی؟عفتت لکه دار شد؟مفسده ایجاد شد؟:Gig:

سلام علیکم
بله انسان تحریک می شود.
چه لزومی دارد یک نامحرم ازحال من باخبر باشد!واین چیزی نیست جزشروع یک رابطه ی ...

من طلبه ام;704632 نوشت:
چه لزومی دارد یک نامحرم ازحال من باخبر باشد!واین چیزی نیست جزشروع یک رابطه ی ...

چه لزومی دارد شما به چتروم و محیط گفت گویی بروید که به شما سلام کنند و از حال شما با خبر بشوند؟! و این رفتن به چتروم چیزی نیست جز شروع یک رابطه!
:ok:

monji-sec;704666 نوشت:
چه لزومی دارد شما به چتروم و محیط گفت گویی بروید که به شما سلام کنند و از حال شما با خبر بشوند؟! و این رفتن به چتروم چیزی نیست جز شروع یک رابطه!

دوستم میگه برای هدایت
نمیدونم چقدر تو این فضاها میشه هدایت کرد
ان شاءالله که درست بگن

monji-sec;704666 نوشت:

در ادامه حرفای منجی:چه لزومی دارد که حرف بزنی ممکنه کسی صدایت را بشنود تحریک شود میتونی رو کاغذ بنویسی.چه لزومی دارد نفس بکشی ممکنه بازدم نفست که حاوی دی اکسید کربن و اکسیژن هست به بینی یک نامحرم وارد شود و سبب تحریک او شود.چه لزومی دارد....:khandeh!:

mohsen1990;704692 نوشت:
در ادامه حرفای منجی:چه لزومی دارد که حرف بزنی ممکنه کسی صدایت را بشنود تحریک شود میتونی رو کاغذ بنویسی.چه لزومی دارد نفس بکشی ممکنه بازدم نفست که حاوی دی اکسید کربن و اکسیژن هست به بینی یک نامحرم وارد شود و سبب تحریک او شود.چه لزومی دارد....:khandeh!:

مجبورم این رو بگم

عذر خواهی میکنم .
چون دارند مسخره میکنند
چه لزومی داره خواهر شما در خانه باشد ؟ تصویرش رو بزار اینجا تا همه با هم ببینیم دیگه ؟ من دنبال یه دوست دختر هستم ! با بنده حرف بزنه چی میشه مگه ؟ روشن فکرید دیگه !:khandeh!:

سرباز عشق;704693 نوشت:
مجبورم این رو بگم

عذر خواهی میکنم .
چون دارند مسخره میکنند
چه لزومی داره خواهر شما در خانه باشد ؟ تصویرش رو بزار اینجا تا همه با هم ببینیم دیگه ؟ من دنبال یه دوست دختر هستم ! با بنده حرف بزنه چی میشه مگه ؟ روشن فکرید دیگه !:khandeh!:

نه من روشن فکر نیستم.ولی فکر بسته هم تا اینقدر نیستم.که با یه سلام یا 4تا تارمو تحریک بشم.ببخشید خودت شروع کردی.شما باید هر 8 ساعت 3 عدد قرص کافور بخوری تحریک نشی.شاید تا حدودی بتونه پایین بیاره.یه کلمه میخام بگم تحریکت کنم : زن....الان تحریک شدی؟ببخشید که این کلمه را بکار بردم.

کلا مفهوم اون ی عکس غلطه!

شما میری چتروم واسه هدایت؟ خب باید ب جون بخری چیزایی که بهت میگنم! البته بنده هم میخونه گاهی اوقات اصلا نمیرم مشروب خوریا؟میرم هدایتشون کنم:ok:

شما تا نری تو چتروم یا فیسبوک! کسی بهت نمیگه سلام!
که بگی چه لزومی دارد به او سلام کنی؟
خب عزیزم نرو فیسبوک و چتروم تا بهت سلام نکنن!
بعضیا تو فیسبوک مینویسن!
no pv no chat! no add!
یعنی نه ادد میکنم!نه چت میکنم! نه خصوصیم بیا!
خب ببخشید شما اینجا معذرت میخاما چه اشتباهی میکنی؟(غلطی)
نیا تا کسی باهات چت نکنه! کسی اد نکنه!کسی هم خصوصیت نیاد! وقتی میای باید اینارم به جون بخری!

موضوع قفل شده است