تصویر :<<طبیعت جلوه ای از وجود خدا>>

تب‌های اولیه

479 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
تصویر :<<طبیعت جلوه ای از وجود خدا>>

تصاویر دیدنی: زیباترین باغ دنیا

باغ بوتچارت، باغی كه در جزیره ونكور كانادا و در فاصله ۲۱ كیلومتری از شهر ویكتوریا واقع شده و سال تأسیس آن به ۱۹۰۴ میلادی می‌رسد، یك باغ كاملاً رؤیایی با حدود ۲۰ هكتار وسعت است كه حقیقتاً شاهكار معماری سبز می‌توان نامیدش.

به گزارش «نواندیش»، باغ بوچارت ـ كه به افتخار رابرت بوچارت و همسرش جین به این نام موسوم شده است ـ یكی از چشم‌نواز‌ترین و سحرانگیز‌ترین و پرجاذبه‌ترین سازه‌های بشری در ستایش طبیعت است.


سلام بر همه ، در این تاپیک تصاویری از طبیعت اعم از کوه ، جنگل ، گل، درخت، وحوش، باران و ....... که جلوه ای از پروردگار متعال می باشد ، ارسال خواهد شد....
دوستان همکاری نمایند
IMAGE(<a href="http://hongkiat.s3.amazonaws.com/nature_wallpapers/Viva-La-Nature-5-" rel="nofollow">http://hongkiat.s3.amazonaws.com/nature_wallpapers/Viva-La-Nature-5-</a>(15).jpg)

IMAGE(<a href="http://www.3jokes.com/images/2009/Data/Rain/3Jokes_rain%20" rel="nofollow">http://www.3jokes.com/images/2009/Data/Rain/3Jokes_rain%20</a>(4).jpeg)

اوکالیپتوسهای رنگین کمانی

[=Century Gothic]
[=Century Gothic] شاید این درخت به نظر شما درختی خیلی غیر معمول به نظر بیاد و فکر کنید که نقاشی شده ،اما در واقع مادر طبیعت آن را بدین گونه نقاشی کرده.اکالیپتوس رنگین کمان تنها نوع اوکالیپتوس است که پوست رنگی دارد و در نیمکره شمالی(اکثرا در فیلیپین و گینه جدید) رشد میکند ،ارتفاع این درخت تا 70 متر میرسد.

تنگه گارنی
[=Century Gothic]تنگه گارنی یکی از دیدنی ترین مکانهای توریستی در ارمنستان است که از سنگهای آتشفشانی ساخته شده..وقتی به این سنگها نگاه میکنی همانند رودخانه ایی همیشه جاری میماند. یکی از دیدنی ترین مکانهایی که در این دنیای بزرگ پر رمز و راز میتوانید پیدا کنید.در بالای این دیوارهای آتشفشانی پرستشگاهی مشهور قرار دارد که مردم حدود یک قرن در این مکان به پرستش خدای خود مشغولند.

درختان باورنکردنی جزیره ی سوکوترا در یمن

سطح زمین آن بسیارشیب دار است به صورتی که شما فکر می کند به سیاره دیگری رفته اید یا به زمان های دور تاریخی مسافرت کردیده اید .
[=Century Gothic]جزیره سوکوترا یکی از 4 جزیره است که از لحاظ جغرافیایی درانزوایی از قاره خشک آفریقا قراردارد که قدمت آن به 6تا7 میلیون سال می رسد همانند جزیره گالاپاگوس . بیش از 700 گونه نادر گیاهی و جانوری دراین منطقه یافت می شود که یک سوم مملو از جانداران همگی بومی هستند .
[=Century Gothic] آب و هوای ناملایمی داردمی توان گفت گرم و خشک و همچنین شگفت انگیزترین گیاهان را می توانید دراین منطقه بیابید. موقعیت جغرافیایی این جزیره دراقیانوس هند ودر 250 کیلومتری سومالی و 340 کیلومتری یمن واقع شده . وسعت ساحل شنی آن متشکل از سنگهای آهکی و جلگه های مرتفع آن پر از غارهایی به طول 7 کیلومتر است .بلندی کوههای آن به 1525متر می رسد . درختان و گیاهان این جزیره از لحاظ زمین شناختی قدمتی 20 میلیون ساله داشته وبه عنوان جزیره ای بکر ومحصورشده از آب محسوب می گردد.

دریاچه ای از گدازه های آتشفشانی - کوههای Erta Ale در اتیوپی

[=Century Gothic]Erta Ale کوهی آتشفشانی در شمال شرق اتیوپی است . این کوه آتشفشانی فعال ترین آتشفشان آفریقاست که ارتفاعی نزدیک به 4000 متر دارد و طولانی ترین دریاچه گدازه های آتشفشانی را در خود قرار داده است . در بین قبایل محلی منطقه این کوه از نظر ایدئولوژیک بسیار قابل احترام بوده و مردم منطقه از آن به عنوان دروازه جهنم یاد می کنند

رنگین کمان رودخانه کلمبیا - گالری تصاویر

[=Century Gothic]رودخانه کلمبیا رودخانه "پنج رنگ" نامیده می شود و بدون تردید زیبا ترین رودخانه جهان است. رودخانه کلمبیا (به انگلیسی: Columbia River) از رودخانه های بلند قاره آمریکای شمالی ست که از جنوب شرق بریتیش کلمبیا سرچشمه گرفته و به سوی جنوب و سپس غرب به اقیانوس آرام در مرز واشنگتن- اورگان میریزد. این رودخانه ۲۰۰۰ کیلومتر طول دارد، و از کانادا و دو ایالت آمریکا میگذرد، و قسمتی از مرز مشترک میان ایالات اورگن و واشینگتن را تشکیل می‌دهد.[attach]2967[/attach]

[attach]2968[/attach]


IMAGE(<a href="http://stadirani.persiangig.com/image/My%20Pictures/Stadirani.tk%20" rel="nofollow">http://stadirani.persiangig.com/image/My%20Pictures/Stadirani.tk%20</a>(3).jpg)

[/


[attach]3109[/attach]

[attach]3110[/attach]

[attach]3111[/attach]

[attach]3126[/attach]

[attach]3127[/attach]

[attach]3128[/attach]