اپلکیشن مدیریت تماس های موبایل drupe

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
اپلکیشن مدیریت تماس های موبایل drupe

اپلیکیشن drupe یک اپلیکیشن موبایلی است که توسط برنامه نویسان اندروید فراهم آمده و به صورت رایگان در اختیار کاربران محیط اندروید قرار گرفته است.

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید کلیه ی تماس های دریافتی و ارسالی و نیز تماس های از دست رفته ی خود را مدیریت کرده و در زمینه ی ارسال پیامک و دیگر صفحات گفت و گوی تکستی خود به قابلیت های جدید دست پیدا نمایید.

تم های متنوع


علاوه بر این ها اپلیکیشن drupe تعداد زیادی تم های گوناگون دارد که می توانید به سلیقه ی خود هر یک از آن ها را برای سفارشی سازی و شخصی سازی تم تلفن همراه خود به کار گیرید.

اپ drupe این امکان را به گوشی تلفن همراه شما اضافه می کند تا تمامی مسنجرها و اپ های ارتباطی در کنار هم مقابل فهرست مخاطبان قرار گرفته و زمانی که تمایل به برقراری ارتباط با شخصی را دارید، به صورت مستقیم و ساده به سراغ اپلیکیشن مورد نظر رفته و ارتباط را برقرار سازید.

همین طور امکان ردیابی و مسدود کردن تماس های دریافتی در تاریخ و زمان تعریف شده به وسیله ی این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد.

ضبط داخلی تماس های دریافتی دیگر ویژگی اپلیکیشن drupe بوده و به وسیله ی این اپ می توانید هر یک از تماس های خود را ضبط نموده و در حافظه ی گوشی ذخیره نمایید.

اپ drupe کاملا رایگان بوده و بدون هیچ هزینه ای می توانید آن را دانلود کرده و روی تلفن همراه خود نصب نمایید. اندروید لازم برای استفاده از این اپلیکیشن، اندروید 4.1 به بالا می باشد و لازم به ذکر است که برای استفاده از این برنامه نیازی به اتصال به اینترنت نخواهید داشت.