جمع بندی ادعای سه کتاب آسمانی جدید با 228 سوره و دو برابر قرآن آیه به زبان فارسی؛ معجزه یا باطل؟

تب‌های اولیه

108 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

.امین.;435927 نوشت:
یه چیزی تو مایه های یاس منگولاس

(مسخره کردن کاره ابلهان است حضرت موسی(ع)) در ضمن این مطلبی که ضمیمه کردید کاربرش خودش فعلا شاخ در آورده ندونسته حالا یه خنده ی احمقانه ای هم زده باشه...اگه اینو ضمیمه کردید بهتر بدونید قرآن رو هم زیاد مسخره می کردند

راستشو بگو چند میگیری مردمو سر کار بذاری

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435725 نوشت:
مذکر نیستم ! حرف شما روشن و واضح بود. گفتید در قران شک کردید .

!!! به معنای واقعی از آسمون به زمین افتاده و کسی یافتش . یهویی نازل شده و کسی نمیدونه چطور طول کشیده تا آیاتش بیان. کسی نمیدونه چه قرنی اومده و پیروانش زحمت به خودشون ندادن که ترویجش هم بکنن و در باره ش توضیحی بدن ؟ و قایم شدن ؟ :Gig: نباید سوالی بپرسیم چون چیزی در باره این کتاب مشخص نیست . میبخشید قصد مسخره کردن ندارم ولیکن بنگرید چی دارید میگید ، مثل بازی کودکانه س

جواب جزئی: این کتاب بسیار متفاوت تر از سایر کتب آسمانی است...طبق آیات کتاب این کتاب ماورایی وحی است زیرا این کتاب خود الله است چیزی را که نمی توان شناخت را وارد قلب می کند یعنی الله رو...و این کتاب نزول و صعودش حالا بگیم نزول و صعود(صعود از زمین به اهل آسمان چون خدا نه در زمین نه در آسمان) در تمام زمان ها و مکان ها بوده و خواهد بود چون خود خداست فقط باید می خواستیدش تا مییومد...همونطور که گفتم جوابای این کتاب عظیم و عجیب و سنگین و زیباس و باید خونده شه....و در کل برای اثبات عظمت این کتاب همین بس که کارشناسای اسلام در این سایت کل کتاب رو نخونده لینکشو حذف می کنن از این مطالب و همین مطالب رو هم با التماس گذاشتن...چرا باید حقایق پنهان بشه...مگه خدا نگفته بیارید چنین کتابی رو...فقط شانس آوردیم این کتاب از الله و اسلام و عظمت حضرت محمد(ص) می گه کارشناسان چشم دیدنشو ندارن

.امین.;435931 نوشت:
راستشو بگو چند میگیری مردمو سر کار بذاری

به جای معذرت خواهی چرت و پرتم تحویلم می دی حیف عکس امام حسین(ع) که گذاشتی رو تصویرت...من اگه قصدم سرکار گذاشتن مردم بود قطعا با خدا و قرآن و امثال کتبی که خدا رو تبلیغ می کنن اونم در سایت اسلامی این کار زشت رو نمی کردم

چرا؟؟؟;435932 نوشت:
چرا باید حقایق پنهان بشه...مگه خدا نگفته بیارید چنین کتابی رو...فقط شانس آوردیم این کتاب از الله و اسلام و عظمت حضرت محمد(ص) می گه کارشناسان چشم دیدنشو ندارن

هرچند که این حرفا ارزش پاسخ نداره ولی چون خوندمش میگم
سامری هم وقتی خواست مردمو گمراه کنه یه مشت از خاک پای پیغمبر برداشت و اینکارو کرد. شما دستتون به خدا و پیغمبر نرسیده از نامشون سوء استفاده میکنید. چه آدمای بیکاری

.امین.;435936 نوشت:
هرچند که این حرفا ارزش پاسخ نداره ولی چون خوندمش میگم
سامری هم وقتی خواست مردمو گمراه کنه یه مشت از خاک پای پیغمبر برداشت و اینکارو کرد. شما دستتون به خدا و پیغمبر نرسیده از نامشون سوء استفاده میکنید. چه آدمای بیکاری

داداش لجبازی نکن جواب معذرت خواهیتم نخواستم فعلا جواب قبلی رو ندادی دنبال سوزه بعدی و اشکال تراشی بعدی هستی؟؟؟ اگه من بیکار بودم 6 ساعت تو یه سایت اسلامی بدنبال فهم حقایق خدا جواب امثال تو رو نمی دادم....یه نگاه کن به کل بحث ها ببین کسی تونسته مات و مبهوت این مطالب نشه...؟؟؟ چون مطالب این کتابه و طبق گفته ی کتاب کسی نمی شود مست عشق این کتاب نشود!!!!! هر کیم هر چرت و پرتی گفته از رو بی عقلی و نخوندن کتاب گفته چون همچین کسانی هم بودند که قرآن با عظمت رو مسخره می کردند و صد البته هستند پس خواستی مجموع موضوعات رو نگاه کنی کاملا منطقی و با درک جزئی حداقل جزئی مطلب در شروع بحث این کارو کن یا حق ........

چرا؟؟؟;435779 نوشت:
آی کیو من کی گفتم یه رازه؟؟؟ همینه دیگه طبق گفته این کتاب اکثریت برای الله ارزشی قائل نیستند و حتی یکبار هم قرآن و فرزندشو از اول تا آخر بزبون خودشون نخوندن و می نالند آره عزیز من...هر کسی با این کتاب و قرآن در بیافته طبق آیاتش ذلیل می شه....حرفی دااری برا گفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (فرض کن راجع به خانوادته باز م بی تفاوت بودی؟)همین که ادعا شده از جانب خداته باید بدون چون و چرا بخونی ببینی کی جرات کرده راجع به خدام ادعا کنه کتاب از اون....نه اینکه ناز کنی....برو غاز بچرون آره داداش این عظمت تعلم فرزند قرآنه قلب الله است یعنی این کتاب که باعث می شه مسلموناش این جوری تقویت بشن و کسی قادر به ایستادگی در برابرشون نباشه

دو پهلو حرف میزنید جناب ! هیچ سوال من جواب داده نشده ، اون وقت میفرمایید راز نیست ؟ یا اینکه شما دارید با یک قلم جادویی مینویسید جواب رو و من نمیتونم ببینم ؟

قران و فرزندش ؟ در قران اشاره ای به فرزندش شده ؟ میشه آیه رو نشون بدین ؟ چون قران این چیزا رو رد کرده و من حقیقتا نشنیدم گفته باشه برای تصدیقم یک کتاب جدید میاد

میشه اون آیه ای که در قران گفته هر کی با قران و اون فرزندش در بیفته ذلیل میشه ؟ مخصوصا اون کلمه کتاب تصدیق کننده رو اگه بیارین خوشحال میشم

هر کسی میتونه بیاد ادعای چیزی بکنه ، شما ککه میگین از جانب خداست ، چرا نمیتونین اثباتش کنین ؟ میپرسم بدست کی این کتاب تبلیغ شده ؟ جوابی نیست

چه زمانی اومده ؟ جوابی نیست ؟

اسم کتاب چیه ؟ جوابی نیست ؟

و ....

چطور نازل شده ؟ چقدر زمان برده ؟

کسی قادر به ایستادگی در برابرشون نباشه دیگه چی بود ؟ :khaneh: بیشتر شبیه صحنه جوک گفتنه اینجا چون هر کی هر چی میپرسه ، توش موندین که چی جواب بدین :khaneh:

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435957 نوشت:
دو پهلو حرف میزنید جناب ! هیچ سوال من جواب داده نشده ، اون وقت میفرمایید راز نیست ؟ یا اینکه شما دارید با یک قلم جادویی مینویسید جواب رو و من نمیتونم ببینم ؟

قران و فرزندش ؟ در قران اشاره ای به فرزندش شده ؟ میشه آیه رو نشون بدین ؟ چون قران این چیزا رو رد کرده و من حقیقتا نشنیدم گفته باشه برای تصدیقم یک کتاب جدید میاد

میشه اون آیه ای که در قران گفته هر کی با قران و اون فرزندش در بیفته ذلیل میشه ؟ مخصوصا اون کلمه کتاب تصدیق کننده رو اگه بیارین خوشحال میشم

هر کسی میتونه بیاد ادعای چیزی بکنه ، شما ککه میگین از جانب خداست ، چرا نمیتونین اثباتش کنین ؟ میپرسم بدست کی این کتاب تبلیغ شده ؟ جوابی نیست

چه زمانی اومده ؟ جوابی نیست ؟

اسم کتاب چیه ؟ جوابی نیست ؟

و ....

چطور نازل شده ؟ چقدر زمان برده ؟

کسی قادر به ایستادگی در برابرشون نباشه دیگه چی بود ؟ :khaneh: بیشتر شبیه صحنه جوک گفتنه اینجا چون هر کی هر چی میپرسه ، توش موندین که چی جواب بدین :khaneh:

مثل اینکه شما خیلی درک ضعیفی دارید.....یکبار دیگه البته کمی هم مفصل تر می گم....همین بماند که در جواب اول در قرآن این کتاب رو با حروف رمز اشاره کرده ن و القلم و ما یسطرون یعنی هرکسی هم جز مقرب قادر به دیدن اون نیست....هر دو کتاب همدیگر رو تصدیق می کنن.....طبق گفته این کتاب...این کتاب تنها باز شده یک حرف قرآنه مثل غنچه ی گلی است که باز شده در گلستان...و طبق آیات قرآن الله برای هرکس که بخواهد آیات قرآن را باز می کند.....اولا تبلیغ نشده....چون خداست همه دارنش فقط هرکس بخواد می تونه تبلیغشم کنه مثل خیلی کسا که خدا رو تبلیغ می کنن چون این کتاب بیش از حد خدا رو وارد قلب می کنه...بحث زمان رو آوردید گفتم خانم ساده فهم این کتاب در زمان و مکان نمیگنجه چون خداست و هم دراندازه فهم و شعور ما پایین میاد وگنجانده می شه و در هر زمان و مکانی می گنجه...جواب اینکه چه زمانی اومده باید گفت از ازل بوده تا ابد چون خداست ولی از لحاظ نوشتاری کتاب بخوای زمانی اومده که کسانی که لایقش هستند صداش زدن از ته قلب یعنی مقربان...چون این کتاب فقط مقرب می پروره...و اگر مقرب نشی که خیلی سخته یکی مثل آیت الله بهجت شدن در ثانی اینطوری هیچی ازش نمی فهمی و مانند مردم گذشته که قرآن تازه اومده بود مسخرش می کردن اینم از روی جهل مسخره میشه...اسم کتاب همونطور که گفته شد بی نام است بنا به دلایلی عظیم که فقط یک دلیلش اینه که خداست و خدا رو نمیتونه از شدت عظمت نام روش بذاره ولی وارد قلبت میکنش....لذا این کتاب لقب داره که مقربان گذاشتن روش که در خود کتاب هم اومده ملقب به قلب الله یا فرزند قرآن....مثل اینکه شما نفهمیدید در رابطه با نزول....این کتاب انقدر عجیب و متمایز با سایر کتب آسمانی فقط جنبه نزول نداره و از زمین به آسمان نیز صعود داده می شه از اهل زمین به اهل آسمان کتاب تاریکیه و از اهل آسمان به اهل زمین کتاب نوره...چون خدا هم در آسمانه هم در زمین و هم در هیچ مکان و زمانی نیست.. و هم این کتاب ماورای وحی و الهام هم نیست به نوعی دیگه عجیب تر اومده که اشاره شده این کتاب خود خداست که این چنین در لغات تجلی کرده و در میان شماست و باز هم اکثریت مثل قرآن نسبت بهش بی تفاوتید..و اما چقدر زمان برده رو توش اون جور که یادم بیاد گفته کتاب نور یکسال کتاب تاریکی یک ماه برا مقربان عوالم باز شده...در ثانی واقعا اسمش یک حرفه قرآن است نه کتاب جدید و دین جدید....و اما سوال آخر برای اثبات این آیه ای که گفتم کسی قادر به ایستادگی نیست در برابرش اینه همین بس که شما فهمیدید ادعا شده از جانب الله یعنی خدای شماست و شما ناز کردی برای خوندنش و اصلا نخوندیدش.. چون کسی که حرف از خدا می زنه نباید نسبت به همچین چیزی که ادعا شده از جانب خداشه بی تفاوت باشه و نخونده فقط مسخره کنه...تو با این مسخره کردنت خودت رو داری مسخره می کنی...چون هنوز این کتاب برای تو شکه که شک می کنی...و این سوالاتو می پرسی.....وصد البته هم من شک دارم یک بار هم از اول تا آخر قرآن رو معنیشو خونده باشی.....پس حتی خبر هم نداری در باتلاق ذلیل شدن در برابر قرآن و قلب الله فرو می ری

چرا؟؟؟;435792 نوشت:
خطاب نیست الله نیست نیست منظور به ماهاست که استعاره به عالم نیستی که ما باشیم است که میگه الله نیست نیست....

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام

میشه بگید چرا این کتابی که معرفی کردید باید این قدر پیچیده یک آیه رو بیان کنه ؟

چه لزومی داره وقتی قرآن خودش به صورت مبین الله رو معرفی کرده و وقتی می گه قل هو الله احد

آنقدر محکم گفته که معنای غیر ازش فهمیده نشه اما این آیه از کتابی که معرفی کردید چند بار "نیست نیست" رو میگه و معنای دیگری رو به ذهن می آورد؟

[="Tahoma"][="DarkGreen"]اللهم عجل لولیک الفرج

سلام

به جهت روشنی افکار مسمانان پاک سیرت که ممکن است این موضوع را بخوانند میرساند که یک نقطه خطر در اینجا قرار دهند و مواظب خطرات این راه باشند

و تحقیق عالمانه و آگاهانه نمایند

با توجه به خطرناک بودن روشن کردن این موضوع در فضای عمومی در صورت کسب اجازه از اساتید بزرگوار و اساتید فقه بیان به معنی این متن و عکسی که در کتاب مذکور هست می نماییم
و نظرم رو می گویم[/]

رستگاران;436018 نوشت:

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام

میشه بگید چرا این کتابی که معرفی کردید باید این قدر پیچیده یک آیه رو بیان کنه ؟

چه لزومی داره وقتی قرآن خودش به صورت مبین الله رو معرفی کرده و وقتی می گه قل هو الله احد

آنقدر محکم گفته که معنای غیر ازش فهمیده نشه اما این آیه از کتابی که معرفی کردید چند بار "نیست نیست" رو میگه و معنای دیگری رو به ذهن می آورد؟

با سلام آقا سوالتون محشر و بی نظیر بود....جواب:در این کتاب خدا بیش از حد تجلی خودش رو در همه چیز مقربان(نه انسان های معمولی) آورده طوری که مثل حضرت علی و...با خدا اشتباه گرفته می شن....یه جاش انقدر عجیب عشق بازی شده بین خالق و مخلوق اصلا مات می مونی خطاب خالقه یا مخلوق؟؟؟چون توش اموده که خدا اگه در بنده ی خود نفوذ کنه با او یکی میشه و دست و پا و چشم و همه چیز او میشه....در ثانی این کتاب سوره ای داره به نام اسلام که میگه کسانی که نمی توانند درک کنند و گمراه می شن و نمی فهمن به علت درک پایینشون بهتره خود را به اسلام ساده تر یعنی اسلام اکنون بر گردانند و اصلا اسلام جدیدی هم نیست فقط طوری سنگینه که انطوری گفته....در ثانی استعاره نیست که همه خلقت باشه رو خدا با خودش برای عشق بازی در طول کتاب عوض می کنه و می فرماید که مثلا من نیستم هر چند بوضوح نشون داده سراسرش خلایق پوچند در برابر خالق....برای معجزه بودن این کتاب عجیب همین بس که در مورد تحدی قرآن تا بحال کسی نمی دونسته آقا منظور خدا حتی از یک آیه آوردن دقیا اینه که تشویق بشیم بیاریم و در عشق الله شریک شیم و جوابشو بدیم. حالا مانند کتاب هیچ مانند ده سوره هیچ مانند یک سوره هیچ عزیز من مانند یک آیه رو حتی یک سوره رو هر طفلی می تونه از قرآن بیاره چون برای مثال این آیات پره از قرآن که خدا می فرماید خدایی وجود نداره پیامبران خالی می بندند مردیم استخوان هامون پوسید زنده نمی شیم قیامتی در کار نیست...البته این ها رو خدا از قول اعتقاد کافر آورده ولی به هر حال حرف نجس کافر شده آیه های رنگارنگ قرآن...خوب دقت کنید خدایی که موضوع تحدی رو تا یک آیه پایین آورده یقینا منظورش اینه که بابا بیارید جوابمو بدید جواب این عشق رو....کدوم انسان و کارشناس چنین جواب عظیمی رو داده بود راجع به تحدی که این کتاب معجزه وار داده ....پس من می گم ده باری قرآن رو خوندم و در این کتاب عجیب شک کردم کار مخلوق باشه حق دارم..نه اینکه از هر هزار نفر حتی یک نفر هم قرآن رو از اول تا آخر بزبون مادریش نخونده باشه بعد بگه خوب مثل قرآن خدا گفته نمیاد نمیاد دیگه... در صورتی که خودشم مثل آیات مذکور قرآن می تونه هزاران برابر برتر بگه چون طبق آیه های این کتاب جدید الله هر نوشته ای را که بخواهد آیه ای از قرآن مکتوب می کند مثل سخنان نجس و باطل و چرت و پرت کافر که دقیقا شده اول و آخر چندین آیه خود قرآن !!!!!!!!!!!!!!! برای مثال سوره های 25 به بعد سوره مومنون رو با دقت ببینید 3 الی 4 آیه اینگونه داره...که اعتقادات نجس کافر شده اول تا آخر آیات مبارک قرآن

بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

بهترین پاسخ ممکن;435878 نوشت:
اولا توش انگیلیسی چینی و چند زبان اومده حتی زبونی که کسی ندیده این از این....ثانیا همونطور که قرآن برای افراد مریض مایه گمراهیه این کتاب یعنی فرزندشم گمراهت کرده آره داداش نابود میشه کسی که مسخره کنه قرآن و فرزندشو

دوست عزیز.
یک بار دیگر برای شما عرض میکنم که این کتاب کتاب یک جن یا آدمی هست که علاوه بر اینکه خودش دیوانه بوده مارو هم دیوانه کرده.
بابا جان کتاب خداوند فصیح هست مایه هدایت است.نه اینکه ادم بخونه و خندش بگیره و اصلاً هیچی نفهمه.
خداوکیلی خودتون قضاوت کنید حتی توی بعضی صفحتاش نوشته بی نام الله(نعوذ بالله):
بنام الله تک سلولی
ن 1 سلولم 2 در سلولم 3 بی سلولم 4 در سه لولم 5 در سه لولم در سه لولم هر سلولم 6 در سه لولم در سلولم در سلولم هر سلولم در سلولم در هر سه لولم 7 من سلولم درس لولم در سه سلولم در سه سه سلولم معلولم 8 در سه سه سلولم محلولم 9 در سه لولم مجبورم بر حمل هر سم محلولم 10 در سی سه سلولم بر عکس مسئولم 11 در بی نهایت سلولم 12 در سلولم 13 سلولم 14

اول اینکه شما به من بگید این چیه دقیقاً؟روی اعصابه به جان خودم.این ها که کاری نداره منم بلدم گوش کن:
کم خونم 1 من تو خونم کم خونم 2 من تو خونم میخونم 3 کم خونم ز بی خونی میخونم 4 میخونم از برای هم خونم 5 تو خونم در خونم میخونم 6 میدونی که چی میخونم؟ 7 از کم خونی ام میخونم:khaneh:

إِنَّا جَعَلْنَاهُ قُرْآنًا عَرَبِيًّا لَعَلَّكُمْ تَعْقِلُونَ (43 | الزخرف - 3)
که ما آن را قرآنی فصیح و عربی قرار دادیم، شاید شما (آن را) درک کنید!

قُرْآنًا عَرَبِيًّا غَيْرَ ذِي عِوَجٍ لَعَلَّهُمْ يَتَّقُونَ (39 | الزمر - 28)
قرآنی است فصیح و خالی از هر گونه کجی و نادرستی، شاید آنان پرهیزگاری پیشه کنند!

وَلَوْ جَعَلْنَاهُ قُرْآنًا أَعْجَمِيًّا لَقَالُوا لَوْلَا فُصِّلَتْ آيَاتُهُ ۖ أَأَعْجَمِيٌّ وَعَرَبِيٌّ ۗ قُلْ هُوَ لِلَّذِينَ آمَنُوا هُدًى وَشِفَاءٌ ۖ وَالَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ فِي آذَانِهِمْ وَقْرٌ وَهُوَ عَلَيْهِمْ عَمًى ۚ أُولَٰئِكَ يُنَادَوْنَ مِنْ مَكَانٍ بَعِيدٍ (41 | فصلت - 44)
هرگاه آن را قرآنی عجمی قرار می‌دادیم حتماً می‌گفتند: «چرا آیاتش روشن نیست؟! قرآن عجمی از پیغمبری عربی؟!» بگو: «این (کتاب) برای کسانی که ایمان آورده‌اند هدایت و درمان است؛ ولی کسانی که ایمان نمی‌آورند، در گوشهایشان سنگینی است و گویی نابینا هستند و آن را نمی‌بینند؛ آنها (همچون کسانی هستند که گوئی) از راه دور صدا زده می‌شوند!»

موفق باشید.

عــــلی;436030 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

دوست عزیز.
یک بار دیگر برای شما عرض میکنم که این کتاب کتاب یک جن یا آدمی هست که علاوه بر اینکه خودش دیوانه بوده مارو هم دیوانه کرده.
بابا جان کتاب خداوند فصیح هست مایه هدایت است.نه اینکه ادم بخونه و خندش بگیره و اصلاً هیچی نفهمه.
خداوکیلی خودتون قضاوت کنید حتی توی بعضی صفحتاش نوشته بی نام الله(نعوذ بالله):
بنام الله تک سلولی
ن 1 سلولم 2 در سلولم 3 بی سلولم 4 در سه لولم 5 در سه لولم در سه لولم هر سلولم 6 در سه لولم در سلولم در سلولم هر سلولم در سلولم در هر سه لولم 7 من سلولم درس لولم در سه سلولم در سه سه سلولم معلولم 8 در سه سه سلولم محلولم 9 در سه لولم مجبورم بر حمل هر سم محلولم 10 در سی سه سلولم بر عکس مسئولم 11 در بی نهایت سلولم 12 در سلولم 13 سلولم 14

اول اینکه شما به من بگید این چیه دقیقاً؟روی اعصابه به جان خودم.این ها که کاری نداره منم بلدم گوش کن:
کم خونم 1 من تو خونم کم خونم 2 من تو خونم میخونم 3 کم خونم ز بی خونی میخونم 4 میخونم از برای هم خونم 5 تو خونم در خونم میخونم 6 میدونی که چی میخونم؟ 7 از کم خونی ام میخونم:khaneh:

إِنَّا جَعَلْنَاهُ قُرْآنًا عَرَبِيًّا لَعَلَّكُمْ تَعْقِلُونَ (43 | الزخرف - 3)
که ما آن را قرآنی فصیح و عربی قرار دادیم، شاید شما (آن را) درک کنید!

قُرْآنًا عَرَبِيًّا غَيْرَ ذِي عِوَجٍ لَعَلَّهُمْ يَتَّقُونَ (39 | الزمر - 28)
قرآنی است فصیح و خالی از هر گونه کجی و نادرستی، شاید آنان پرهیزگاری پیشه کنند!

وَلَوْ جَعَلْنَاهُ قُرْآنًا أَعْجَمِيًّا لَقَالُوا لَوْلَا فُصِّلَتْ آيَاتُهُ ۖ أَأَعْجَمِيٌّ وَعَرَبِيٌّ ۗ قُلْ هُوَ لِلَّذِينَ آمَنُوا هُدًى وَشِفَاءٌ ۖ وَالَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ فِي آذَانِهِمْ وَقْرٌ وَهُوَ عَلَيْهِمْ عَمًى ۚ أُولَٰئِكَ يُنَادَوْنَ مِنْ مَكَانٍ بَعِيدٍ (41 | فصلت - 44)
هرگاه آن را قرآنی عجمی قرار می‌دادیم حتماً می‌گفتند: «چرا آیاتش روشن نیست؟! قرآن عجمی از پیغمبری عربی؟!» بگو: «این (کتاب) برای کسانی که ایمان آورده‌اند هدایت و درمان است؛ ولی کسانی که ایمان نمی‌آورند، در گوشهایشان سنگینی است و گویی نابینا هستند و آن را نمی‌بینند؛ آنها (همچون کسانی هستند که گوئی) از راه دور صدا زده می‌شوند!»

موفق باشید.

مسخره کننده مسخره....اولا شما یکی از سوره هایشو آوردی که اصلا راجع به انسان نیست و برای انسان نیست و برای سولول هاست آره داداش این کتاب برای کل خلقت نزول و صعود داده شده...و اما در مورد بی نام الله ....در کتاب نور سوره هاش با به نام الله شروع میشه...در کتاب تاریکی با بی نام الله ....بی نام الله طبق گفته کتاب یعنی پروردگار من بزرگتر است از این که حتی نام اون وارد این دنیای پوچ بشه به نام کس دیگر هرگز ولی بی نام الله خیلی عابدانه تر است که از آن آگاه نبودید...و منکر بنام الله هم نیست...در ثانی این کتاب برای اینکه موضوع تحدی رو جا بندازه در آیه پایانی هر دو کتاب سوره ای داره با 999 آیه که در آیه پایانیش یک آیه رو خدا گذاشته تا خلایق بنویسند و در این عشق هر کس و ناکسی شریک بشه و این آیه هرگز بسته نمیشه تا خلایق عشق الله رو باور کنند...که به جان مادرم من باور کردم و مسلمون شدم...و مسلمون نگهم داشت چون یه جورایی کافر بودن خودم رو شک بیش از حد رو هر چیزی از جمله خدا می دونستم که خدا شک به یقین وجود الله رسیدم با این کتاب و یقین حق بودن قرآن

خداوند در آیات تحدی گفته بغیر الله دقت کنید غیر الله جمع شید و بخوانیدو نمی تونید بیارید و کل خلقت هم جم شید نمی تونید اما این کتاب جدید مدعی خدا گفته حتی یکنفری هم با من توجه کنید با الله گفته اگه وقت بذارید برای خدا با خدا می تونید یک نفری هم هزاران برابر برتر از قرآن بیارید ...عجیب معجزه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کتابی که ادعای آسمانی شده با 228 سوره بزبان فارسی فقط جواب منظور تحدی رو داده برای معجزه بودن این کتاب عجیب همین بس که در مورد تحدی قرآن تا بحال کسی نمی دونسته آقا منظور خدا حتی از یک آیه آوردن دقیا اینه که تشویق بشیم بیاریم و در عشق الله شریک شیم و جوابشو بدیم. حالا مانند کتاب هیچ مانند ده سوره هیچ مانند یک سوره هیچ عزیز من مانند یک آیه رو حتی یک سوره رو هر طفلی می تونه از قرآن بیاره چون برای مثال این آیات پره از قرآن که خدا می فرماید خدایی وجود نداره پیامبران خالی می بندند مردیم استخوان هامون پوسید زنده نمی شیم قیامتی در کار نیست...البته این ها رو خدا از قول اعتقاد کافر آورده ولی به هر حال حرف نجس کافر شده آیه های رنگارنگ قرآن...خوب دقت کنید خدایی که موضوع تحدی رو تا یک آیه پایین آورده یقینا منظورش اینه که بابا بیارید جوابمو بدید جواب این عشق رو....کدوم انسان و کارشناس چنین جواب عظیمی رو داده بود راجع به تحدی که این کتاب معجزه وار داده ....پس من می گم ده باری قرآن رو خوندم و در این کتاب عجیب شک کردم کار مخلوق باشه حق دارم..نه اینکه از هر هزار نفر حتی یک نفر هم قرآن رو از اول تا آخر بزبون مادریش نخونده باشه بعد بگه خوب مثل قرآن خدا گفته نمیاد نمیاد دیگه... در صورتی که خودشم مثل آیات مذکور قرآن می تونه هزاران برابر برتر بگه چون طبق آیه های این کتاب جدید الله هر نوشته ای را که بخواهد آیه ای از قرآن مکتوب می کند مثل سخنان نجس و باطل و چرت و پرت کافر که دقیقا شده اول و آخر چندین آیه خود قرآن !!!!!!!!!!!!!!! برای مثال سوره های 25 به بعد سوره مومنون رو با دقت ببینید 3 الی 4 آیه اینگونه داره...که اعتقادات نجس کافر شده اول تا آخر آیات مبارک قرآن ..... همین الان تو سایت اسلامی اسک دین پیش گویی این کتاب رو ببینیم که گفته اکثریت قرآن رو یک بار هم از اول تا آخر بزبون خود نخوندن....حال انسان های دیگه هیچ بین مسلمونا که تو این سایت زیادن....هرکی نخونده این چنین از اول تا آخر معنیشو بگه هر کیم خونده بگه ببینیم چی میشه...خواهشا دروغ هم نگید نصف و نیمه هم قبول نیست چون منظور این نوشته در این کتاب بی احساس بودن خلایق نسبت به حرف های خداست این موضوع شوخی نیست....در ثانی این کتاب برای اینکه موضوع تحدی رو جا بندازه در آیه پایانی هر دو کتاب سوره ای داره با 999 آیه که در آیه پایانیش یک آیه رو خدا گذاشته تا خلایق بنویسند و در این عشق هر کس و ناکسی شریک بشه و این آیه هرگز بسته نمیشه تا خلایق عشق الله رو باور کنند...که به جان مادرم من باور کردم و مسلمون شدم...و مسلمون نگهم داشت چون یه جورایی کافر بودن خودم رو شک بیش از حد رو هر چیزی از جمله خدا می دونستم که خدا شک به یقین وجود الله رسیدم با این کتاب و یقین حق بودن قرآن

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
در این کتاب خدا بیش از حد تجلی خودش رو در همه چیز مقربان(نه انسان های معمولی) آورده طوری که مثل حضرت علی و...با خدا اشتباه گرفته می شن....یه جاش انقدر عجیب عشق بازی شده بین خالق و مخلوق اصلا مات می مونی خطاب خالقه یا مخلوق؟؟؟چون توش اموده که خدا اگه در بنده ی خود نفوذ کنه با او یکی میشه و دست و پا و چشم و همه چیز او میشه...

اللهم عجل لولیک الفرج

با تشکر از لطف شما

اگر منظور از کتاب همین کتابی است که معرفی کردید

این سخنانی که گفته شده است رو به من معرفی کنید در کدام بخش است؟

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
در ثانی این کتاب سوره ای داره به نام اسلام که میگه کسانی که نمی توانند درک کنند و گمراه می شن و نمی فهمن به علت درک پایینشون بهتره خود را به اسلام ساده تر یعنی اسلام اکنون بر گردانند و اصلا اسلام جدیدی هم نیست

همین جمله

تضاد اون با قران رو آشکار می کنه

اگر الله را تصدیق می کند
چگونه اسلام را ساده تر می کند؟

لطفا جله مذکور در کتاب را بگویید در کدام بخش است که مطالعه شود

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
در ثانی استعاره نیست که همه خلقت باشه رو خدا با خودش برای عشق بازی در طول کتاب عوض می کنه و می فرماید که مثلا من نیستم هر چند بوضوح نشون داده سراسرش خلایق پوچند در برابر خالق.

دوست گرامی

در این کتابی که شما معرفی کردید

به وضوح در ایه 2 بار نیست را می آورد

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
.برای معجزه بودن این کتاب عجیب همین بس که در مورد تحدی قرآن تا بحال کسی نمی دونسته آقا منظور خدا حتی از یک آیه آوردن دقیا اینه که تشویق بشیم بیاریم و در عشق الله شریک شیم و جوابشو بدیم.

پوزش می طلبم

اما اگر افراد خود قران رو بفهمند و کمی تفکر کنند منظور از تحدی روشن است که استاد گرامی معرفی کردند

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
حالا مانند کتاب هیچ مانند ده سوره هیچ مانند یک سوره هیچ عزیز من مانند یک آیه رو حتی یک سوره رو هر طفلی می تونه از قرآن بیاره

خب پس چرا کسی تا بحال نیاورده است؟

یا اگر سعی کرده بیاره

تا تغییر و مترادف کردن جملات و یا آوردن تضاد کلمات قرآن مدعی شده با قرآن تحدی کرده!!

کجای عالم تقلب را ارزش می دانند؟

به طور مثال اگر طوطی صدای یک انسان را تقلید می کند آیا در مقام تحدی با انسان آمده است و می تواند با او مبارزه کند؟

یا آنکه تنها یک تقلید از اصوات بشر است که تکرار می کند ؟

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
چون برای مثال این آیات پره از قرآن که خدا می فرماید خدایی وجود نداره پیامبران خالی می بندند مردیم استخوان هامون پوسید زنده نمی شیم قیامتی در کار نیست

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
خدا از قول اعتقاد کافر آورده

میشه این سخنان رو اگر از قران استخراج کردید مستندش کنید؟

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
ولی به هر حال حرف نجس کافر شده آیه های رنگارنگ قرآن.

متوجه نشدم

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
خوب دقت کنید خدایی که موضوع تحدی رو تا یک آیه پایین آورده یقینا منظورش اینه که بابا بیارید جوابمو بدید جواب این عشق رو....کدوم انسان و کارشناس چنین جواب عظیمی رو داده بود راجع به تحدی که این کتاب معجزه وار داده ...

این جمله رو هم لطفا روشن بیان کنید

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
پس من می گم ده باری قرآن رو خوندم و در این کتاب عجیب شک کردم کار مخلوق باشه حق دارم..نه اینکه از هر هزار نفر حتی یک نفر هم قرآن رو از اول تا آخر بزبون مادریش نخونده باشه بعد بگه خوب مثل قرآن خدا گفته نمیاد نمیاد دیگه... در صورتی که خودشم مثل آیات مذکور قرآن می تونه هزاران برابر برتر بگه چون طبق آیه های این کتاب جدید الله هر نوشته ای را که بخواهد آیه ای از قرآن مکتوب می کند مثل سخنان نجس و باطل و چرت و پرت کافر که دقیقا شده اول و آخر چندین آیه خود قرآن !!!!!!!!!!!!!!! برای مثال سوره های 25 به بعد سوره مومنون رو با دقت ببینید 3 الی 4 آیه اینگونه داره...که اعتقادات نجس کافر شده اول تا آخر آیات مبارک قرآن

لطفا جملاتتون رو در یک پست دیگر بدون دست کاری در این پست مجزا بدون ویرایش این پست بیان نمایید البته مرتب و با ارائه سند از دو منبع
1- قران
2-کتاب مذکور

چرا؟؟؟;436027 نوشت:
ویرایش توسط چرا؟؟؟ : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸ در ساعت 11:33

[SPOILER]لطفا تنها به سوال مذکور ÷اسخ دهید و توضیح بیشتر ندید و البته جواب سوال قبلی بنده رو در همان پست مجزا به صورت بلود و به رنگ سورمه ایی در آورید[/SPOILER]

سوالات شما هم خیلی ساده و بچه گانس که پاسخشو رو دادم...اما بازم می گم...این کتاب سراسرش به استعاره و حقیقت میگه جز الله هیچ چیز و هیچ کس نیست و پوچن همه....حالا یه جمله که نظر شماستکه انجوری معنا کردید که خدا گفته نیست رو می خوای بذاری جلو کل کتاب؟در صورتی که عقل شما نمی کشه آیات اولی انقدر روشن داره میگه غیر الله پوچه و بهمون پوچ که ما باشیم داره می گه ای نیست...الله نیست نیست یعنی الله هست و تو نیستی حالا می فهمم چرا گفته ادامش بی خردان را در این آیات فهم و درک نیست....داداش من این کتابی نیست که به چند خط خوندنش بتونی ردش کنی یا طرفداریشو کنی.....تقلید؟؟؟؟؟ کدام تقلید شاید برای جا انداختن کتاب برخی آیاتش شبیه قرآن باشه که حتی در قرآن هم دارم خود قرآن برخی آیاتش شبیه و حتی عیننا از کتب آسمانی قبلیه!!!!!!!!!! در ثانی مثلا سوره منکر رو که گذاشتم ثابت کن تقلیده؟؟؟؟ در ثانی معجزاتشو که آوردم با دلیل رد کن اگه می تونی؟؟؟ در قرآن سوره مومنون فکر کنم آیات 25 الی 35 باشه دو سه آیه خدا از اعتقاد کافر بزبون خود کافر گفته دقیقا هم اول و آخر آیه کل آیه حرف مزخرف کافره که میگه مردیم زنده نمیشیم قیامتی در کار نیست و...و در سراسر قرآن حرف های مزخرف کافران که خدایی نیست و پیامبر استغفر الله دیوانه ومجنونه و این کتاب افسانه است پر است و خیلی از آیات قرآن رو هم تشکیل داده بعد خدا پشت سرش فرموده نه بگو ای رسول اینگونه نیست و قیامتی بر پا میشه و غیره ولی به هر حال اول و آخر چندین آیات قرآن سخنان باطل و مزخرف این چنینی کافران نجس هست ...که خودش بیان گره اینه که هر کسی چندیدن آیه می تونه مثل اینه مزخرف بگه و خدا بخواد ان شا الله آیات قرآن مکتوبش کنه...که بازم معجزه این کتابه که میگه خدا هرنوشته ای را بخواهد آیه ای از قرآن مکتوب می کنه...در ثانی یه معجزه دیگش راجع به تحدی اینه که خداوند در آیات تحدی گفته بغیر الله دقت کنید غیر الله جمع شید و بخوانیدو نمی تونید بیارید و کل خلقت هم جم شید نمی تونید اما این کتاب جدید مدعی خدا گفته حتی یکنفری هم با من توجه کنید با الله گفته اگه وقت بذارید برای خدا با خدا می تونید یک نفری هم هزاران برابر برتر از قرآن بیارید ...عجیب معجزه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن قرآنشو که منبعشو چند بار گفتم...اما این کتاب رو که حفظ نیستم بگم از کجاش دیدم....اگه شما برای خدا وقت بذاری(منظورم این کتاب ادعا شده نیست در کل) باید کتابی که اعدا شده از جانب خداته رو از اول تا آخر بخونی بعد قد علم کنی نه اینکه......اینگونه گمراه کنی

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
سوالات شما هم خیلی ساده و بچه گانس که پاسخشو رو دادم..

خب مگر من گفتم ندادید؟

گفتم با توجه به متوجه نشدن من رنگ آن را سورمه ایی کنید

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
این کتاب سراسرش به استعاره و حقیقت میگه جز الله هیچ چیز و هیچ کس نیست و پوچن همه....حالا یه جمله که نظر شماستکه انجوری معنا کردید که خدا گفته نیست رو می خوای بذاری جلو کل کتاب؟

من معنا نکردم

بلکه سوال کردم و منتظر جواب بودم و شما بیان کردید جواب دادید که در خواست دادم در پستی مجزا همان پست را اصلاح کنید و مسنتد به قران و کتابی که معرفی کردید کنید

فکر نکنم جمله سخت و پیچیده ایی باشه و در خواست مشکلی برای شما بزرگوار؟

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
در صورتی که عقل شما نمی کشه آیات اولی انقدر روشن داره میگه غیر الله پوچه و بهمون پوچ که ما باشیم داره می گه ای نیست...الله نیست نیست یعنی الله هست و تو نیستی حالا می فهمم

دوست عزیز

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
.داداش من این کتابی نیست که به چند خط خوندنش بتونی ردش کنی یا طرفداریشو کنی.....

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
تقلید؟؟؟؟؟

اگر مثال من در مورد تقلید سوال ایجاد کرده بدانید که در مثال جای هیچ مناقشه نیست و در مقام تحدی نبودن تقلید است و قابل مبارزه نبودن و بحث ارزش چیز دیگری است
و البته اشارت به موضوع آیا تقلید است یا خیر هم جای تامل دارد

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
کدام تقلید شاید برای جا انداختن کتاب برخی آیاتش شبیه قرآن باشه که حتی در قرآن هم دارم خود قرآن برخی آیاتش شبیه و حتی عیننا از کتب آسمانی قبلیه!!!!!!!!!!

میشه نمونه بیان کنید و کتاب قبل از قران که انجیل است رو با جملات قران قیاس نمایید و بگویید در چه جهت شبیه به هم است؟

و لطفا مستند کنید جملاتتون رو به 3 منبع
1-قران
2-انجیل
3-کتابی که خودتان معرفی نمودید

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
در ثانی مثلا سوره منکر رو که گذاشتم ثابت کن تقلیده؟؟؟؟ در ثانی معجزاتشو که آوردم با دلیل رد کن اگه می تونی؟؟؟

خب این معجزات رو به صورت لیست بیاورید

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
در ثانی معجزاتشو که آوردم با دلیل رد کن اگه می تونی؟؟؟ در قرآن سوره مومنون فکر کنم آیات 25 الی 35 باشه دو سه آیه خدا از اعتقاد کافر بزبون خود کافر گفته دقیقا هم اول و آخر آیه کل آیه حرف مزخرف کافره که میگه مردیم زنده نمیشیم قیامتی در کار نیست و...و در سراسر قرآن حرف های مزخرف کافران که خدایی نیست و پیامبر استغفر الله دیوانه ومجنونه و این کتاب افسانه است پر است و خیلی از آیات قرآن رو هم تشکیل داده بعد خدا پشت سرش فرموده نه بگو ای رسول اینگونه نیست و قیامتی بر پا میشه و غیره ولی به هر حال اول و آخر چندین آیات قرآن سخنان باطل و مزخرف این چنینی کافران نجس هست ...

دوست من فکر کنم به نظر خودتون سند است؟

من هم مثل شما انسانم و می دانم فکر می تونه خطا کنه لطفا منبع رو بیابید و عینش رو دکر کنید

تازه قرآن به صورت عربی نازل شده است نه فارسی

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
که خودش بیان گره اینه که هر کسی چندیدن آیه می تونه مثل اینه مزخرف بگه و خدا بخواد ان شا الله آیات قرآن مکتوبش کنه...که بازم معجزه این کتابه که میگه خدا هرنوشته ای را بخواهد آیه ای از قرآن مکتوب می کنه...در ثانی یه معجزه دیگش راجع به تحدی اینه که خداوند در آیات تحدی گفته بغیر الله دقت کنید غیر الله جمع شید و بخوانیدو نمی تونید بیارید و کل خلقت هم جم شید نمی تونید اما این کتاب جدید مدعی خدا گفته حتی یکنفری هم با من توجه کنید با الله گفته اگه وقت بذارید برای خدا با خدا می تونید یک نفری هم هزاران برابر برتر از قرآن بیارید ...عجیب معجزه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب گفته غیر الله

حال قران و کتب آسمانی قبلی از چه کسی هستند؟

و این کتاب شما آیا خودش رو منسوب به الله نکرده؟
:Gig:

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
که بازم معجزه این کتابه که میگه خدا هرنوشته ای را بخواهد آیه ای از قرآن مکتوب می کنه...در ثانی یه معجزه دیگش راجع به تحدی اینه که خداوند در آیات تحدی گفته بغیر الله دقت کنید غیر الله جمع شید و بخوانیدو نمی تونید بیارید و کل خلقت هم جم شید نمی تونید اما این کتاب جدید مدعی خدا گفته حتی یکنفری هم با من توجه کنید با الله گفته اگه وقت بذارید برای خدا با خدا می تونید یک نفری هم هزاران برابر برتر از قرآن بیارید ...عجیب معجزه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا آیات تحدی رو هم بیاورید و با توجه به زبان مرجع قرآن آن را ترجمه نمایید:Gol:
و یا از اساتید سایت کمک بگیرید

پس اگه منظور شما اینگونه بود نه مسخره کردن ببخشید....اولا من تمی تونم که بحث های دیگه رو وارد بحث کنم شما قرآنو بخون یا تو همین سایت بخون آیات تحدی بیان شده . مد نظر مخاطب من اینه که قرآن رو خونده باشه حد اقل نه این چنین که اکثریت نخونده هیچ کدومو نظر میدن ...در ثانی برای نمونه ما در انجیل داریم این کتاب بی هیچ شک راهنمای پرهیز کاران است در قرآن همونو دقیقا اومده.....در تورات داریم اشاره به خلقت کلی آسمان ها و زمین و در قرآن هم بدن شکل....در تورات داریم داستان حضرت موسی(ع) در قرآن هم داریم و و و و و و و و...........در ضمن مطلب اصلی منو بخون لیست کامل برخی معجزاتش ذکر شده...من کتابو هر شب می خونم یهو نمی تونم که هر چی دیدم رو و معجزاتشو بیارم....یکی از دلایل و معجزه بودنش بنظر خودم اینه که این کتاب بر خلاف سایر کتب آسمانی علاوه بر نزول صعود هم داره و هم الهام هم داره و هم سخنان هر کس و ناکسی می تونه توش بیاد و هم ماورایی ایناس یعنی خدا خدا در کلمات تجلی شده....یکی دیگه اینه که تمام کتب آسمانی از هدایت انسان و گمراه نشدنش رو بیشتر مد نظر دارن و آخرت رو اما عظمت این کتاب اینه که فقط الله رو وارد قلب می کنه و بررسی می کنه و از عشقش با عبدش می گه و کلا ذلیل می کنه هر کسی رو در برابر عظمت الله و قیامت و هدایت و ... هم داره اما اصل کتاب فقط هدف اصلیش دیوانه وار خدا رو بیقین رسوندنه طوری که ادعا کرده کسی معنا نداره از این کتاب بشگفت نیاد و مست عشق بازیش نشه!!!!!!! هر کیم می گه نشدم دروغ محضی گفته چون یک ذره بخوای حد اقل با کتب انسان ها و عشق بازی اونا مقایسه کنی می بینا طبق گفته کتاب این کتاب شعر نیست و برای کسی ندارد سدی....تنها یک کلمه آن است هر آنچه دارند حافظ ها و سعدی........

چرا؟؟؟;436056 نوشت:
سوالات شما هم خیلی ساده و بچه گانس

به نام خدا
شعر به ظاهر سوره ی تک سلولی شما که از هزار تا شعر بی خود و بچانه هم بد تره.شعر های مهد کودک یه معنی داره. حالا هدف به کنار .معنی این شعر تک سلولی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:read:

سربند یا مهدی;436283 نوشت:
به نام خدا
شعر به ظاهر سوره ی تک سلولی شما که از هزار تا شعر بی خود و بچانه هم بد تره.شعر های مهد کودک یه معنی داره. حالا هدف به کنار .معنی این شعر تک سلولی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:read:

به نام الله سلام... اولا شعر نیست و برای کسی ندارد سدی و تنها یک کلمه ی آن است هر آنچه دارن حافظ ها و سعدی... در ثانی اگه بچه گانس پس آیات قرآن که مزخرف باطل حرف نجس کافره رو چی می گی ؟؟؟سوره مومنون آیات 30 به بعد سه چهار تا آیه ی کاملش مزخرفاته محضه که خدایی وجود نداره قیامتی در کار نیست مردیم زنده نمی شیم پیامبر (استغفر الله) خالی بنده و ...دوما شعر من؟؟؟؟؟؟ نیست و آیات این کتاب مدعیه....چرا شما به جایی اینکه سوره هایی رو که گذاشتم نقد کنی که برای انس نازل شده سوره هایی رو که برای انسان نیست رو خطاب قرار دادی؟؟؟؟ والا چیزی راجع به این سوره توش ذکر نشده و چند تا دیگه از سوره هاش حتی راز و حتی بدون نوشته است کاملا بدون نوشته و حتی بزبان هایی که کسی ندیده پس منم مثل شما نمی دونم معنیش چیه....در ثانی شما اگه خیلی ادعا داری این کتاب رو رد کنی معجزاتشو رد کن نه با ساده ترین چیزاش....این کار شما مثل این می مونه که من بیام بگم چرا در قرآن اومده خدا دست داره....کتابه بیهوده و افسانه ای. هر هر هر هم بخندم و ناسزا بگم.....در صورتی که چنین نیست باید کل کتاب خونده شه بفهمیم....در ضمن من هرچی جواب می دم از نقل و قول این کتابه....حقیقت را باید با آرامش و بی طرف بودن بخوای و فقط از خدا بخوای تا برات مشخص بشه اینطوری بخوای عجایب کتاب رو رد کنی چیزای سادشو که فهمت نمی رسه و توضیح راجع بش نداده و در رابطه با تو می شه گفت نیست را بیاری اونم بخاطر رد کتاب به جایی نمی رسی دقیقا هم مثل مثالی بود که گفتم خدا دست داره؟؟؟ پس پا هم داره؟؟؟پس بیا با هم راه بریم....آره باید کتاب کاملا خونده بشه...تا بشه نظر داد و قضاوت کرد یا حق.........

چرا؟؟؟;436330 نوشت:
به نام الله سلام... اولا شعر نیست و برای کسی ندارد سدی و تنها یک کلمه ی آن است هر آنچه دارن حافظ ها و سعدی... در ثانی اگه بچه گانس پس آیات قرآن که مزخرف باطل حرف نجس کافره رو چی می گی ؟؟؟سوره مومنون آیات 30 به بعد سه چهار تا آیه ی کاملش مزخرفاته محضه که خدایی وجود نداره قیامتی در کار نیست مردیم زنده نمی شیم پیامبر (استغفر الله) خالی بنده و ...دوما شعر من؟؟؟؟؟؟ نیست و آیات این کتاب مدعیه....چرا شما به جایی اینکه سوره هایی رو که گذاشتم نقد کنی که برای انس نازل شده سوره هایی رو که برای انسان نیست رو خطاب قرار دادی؟؟؟؟ والا چیزی راجع به این سوره توش ذکر نشده و چند تا دیگه از سوره هاش حتی راز و حتی بدون نوشته است کاملا بدون نوشته و حتی بزبان هایی که کسی ندیده پس منم مثل شما نمی دونم معنیش چیه....در ثانی شما اگه خیلی ادعا داری این کتاب رو رد کنی معجزاتشو رد کن نه با ساده ترین چیزاش....این کار شما مثل این می مونه که من بیام بگم چرا در قرآن اومده خدا دست داره....کتابه بیهوده و افسانه ای. هر هر هر هم بخندم و ناسزا بگم.....در صورتی که چنین نیست باید کل کتاب خونده شه بفهمیم....در ضمن من هرچی جواب می دم از نقل و قول این کتابه....حقیقت را باید با آرامش و بی طرف بودن بخوای و فقط از خدا بخوای تا برات مشخص بشه اینطوری بخوای عجایب کتاب رو رد کنی چیزای سادشو که فهمت نمی رسه و توضیح راجع بش نداده و در رابطه با تو می شه گفت نیست را بیاری اونم بخاطر رد کتاب به جایی نمی رسی دقیقا هم مثل مثالی بود که گفتم خدا دست داره؟؟؟ پس پا هم داره؟؟؟پس بیا با هم راه بریم....آره باید کتاب کاملا خونده بشه...تا بشه نظر داد و قضاوت کرد یا حق.........

به نام خدا
من قصد جنگ ندارم.جواب حرف خودتون بود.

به نام خدا

اگه وقت کردید صفحات قبلی تاپیک رو بخون همش تکراریه!!!!!!!!!
نه حرف جدید زدی نه به سوالا جواب دادی!!!!!!
راستی از اینتر هم وسط خطها میتونی استفاده کنی!!!!!!!! که خوندنش راحتتر بشه!!!!
البته اگه ارزش خوندن داشته باشه.
بعدش کیا در مقابل این کتاب کم آوردن؟؟؟؟؟
اینجا که همه دارن بهش میخندن رفیق :khaneh:

سربند یا مهدی;436335 نوشت:
به نام خدا
من قصد جنگ ندارم.جواب حرف خودتون بود.

می دونم قصد امثال تو فقط مسخره بازیه و مسخره کردن که همین نشون می ده از رده بحث خارجی...این موضوعی نیست که با شوخی و کلک و مسخره کردن جواب داده بشه...من موندم چرا کارشناسا وارد بحث نمی شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟خودش کلی جای تعجب و بحث داره که چطور و معنای این سکوتشان راجع به این چنین موضوع عظیمی چیه؟؟؟ البته بد براداشت نشه شاید دارن مطالعه می کنن که اونم فکر نمی کنم چون همون جواب ساده ابتدایی اولیه کافیه..........که بی توجهند

سربند یا مهدی;436340 نوشت:
به نام خدا

راستی از اینتر هم وسط خطها میتونی استفاده کنی!!!!!!!! که خوندنش راحتتر بشه!!!!
البته اگه ارزش خوندن داشته باشه.
اینجا که همه دارن بهش میخندن رفیق :khaneh:

اولا این نظر مسخره شماست که فقط مسخره می کنی....هنوز خیلی بچه ای که بخوای راجع به چنین موضوعاتی به نطق بیای.. شما فقط داری مغلطه و سفسطه می کنی که طبق گفته این کتاب که می گه کسانی هستند با اینکه بر این کتاب غبطه خوردند و در عشقش مستند باز هم لجباز و پستند ....اگه این کتاب رو مسخره می کنی بدون تمام گفته هی پیامبران و خدا و آیات قرآن هم توشه...یعنی حتی داری قرآن رو مسخره می کنی چون یک سوره داره بنام قرآن که کل قرآن رو در اون خلاصه وار در 114 آیه آورده که هر آیش یک سوره قرآن است جوابا رو من دادم خیلی هم عظیم دادم.....دیگه نظر نده من راضی نیستم شما نظر بدید از کسی که خودش مسخرس و مسخره می کنه هم من هم خدا بیزاریم....

چرا؟؟؟;436344 نوشت:
دیگه نظر نده من راضی نیستم شما نظر بدید از کسی که خودش مسخرس و مسخره می کنه هم من هم خدا بیزاریم....

سایت مال شما نیست که احتیاجی به رضایتت باشه.
من خودم حرمت قرآنو میدونم شما نمیخواد به من یاد بدی.
من هم مسخره نیستم توجیحای خودت مسخره ست.
قرآنو ول کردی داری از یه کتاب مجهول الهویه دفاع میکنی.
مثلا نعوذباالله خود خدا اومده این کتابو تایپ کرده؟؟؟؟؟

چرا؟؟؟;436344 نوشت:
هم من هم خدا بیزاریم....

چقدر هم به خدا نزدیکی شما!!!!!!!!!!!!!!!!!
از توهیناتون به کاربرا معلوم شد.

ان شاالله خدا همه مونو به راه راست هدایت کنه.
و من الله توفیق

سربند یا مهدی;436349 نوشت:
سایت مال شما نیست که احتیاجی به رضایتت باشه.
من خودم حرمت قرآنو میدونم شما نمیخواد به من یاد بدی.
من هم مسخره نیستم توجیحای خودت مسخره ست.
قرآنو ول کردی داری از یه کتاب مجهول الهویه دفاع میکنی.
مثلا نعوذباالله خود خدا اومده این کتابو تایپ کرده؟؟؟؟؟

ان شاالله خدا همه مونو به راه راست هدایت کنه.
و من الله توفیق

توهین نیست کسی که فقط تو سه پاسخش سه تاشم مسخره کردنه...جز بیزاری دیگران چیزی نسیبش نمیشه....حضرت موسی (ع) به دستور خدا یه گاو گفته بزنید بدن مرده زنده شه بنی اسرائیل گفتند مسخرمون می کنی؟؟؟؟ حضرت موسی(ع) (پاسخ داد طبق آیات قرآن) پناه می برم به خدا از مسخره کردن که این کار ابلهان است....آره داداش اینه تربیت کتاب قلب الله اینطوری هر کسی را با قرآن و خودش ذلیل می کنه.....کم آوردن تمامی کاربرا در تمامی پاسخ ها بوضوح نمایان است....همون دعای خوبی کردید ان شا الله براه راست هدایت بشی و بشیم...همون طور که قرآن بار ها مسخره و شد و میشه در گذشته و آینده این کتابم همینه...کافران را بترسانی یا نترسانی ایمان نمی آورند.......در ضمن من طرف داری مطلق نکردم....بارها گفتم فقط منو راجع به خدا و قرآن بیقین رسوند و خیلی عجایب ازش دیدم ولو اینکه چیزای باطلی هم دیده باشم هر چند باطل هم در این کتاب جا داره که سوره باتل باشه که حروف رو از قصد پر از غلط املایی کرده و می گه این خداست که یک چیزو حق یا باطل و یا حق و باطل می کنه

[="Tahoma"][="DarkGreen"]اللهم عجل لولیک الفرج

دوستان لطفا به جای مجادله با هم و تهمت زدن و مسخره کردن هم دیگه بیاییم با هم به مباحثه و مناظره علمی بپردازیم باشد که با حضور استاد موضوع بحث به بار بشینه و بحثی خوب شه
:Gol:[/]

دوستان لطفا به جای مجادله با هم و تهمت زدن و مسخره کردن هم دیگه بیاییم با هم به مباحثه و مناظره علمی بپردازیم باشد که با حضور استاد موضوع بحث به بار بشینه و بحثی خوب شه
:Gol:

ممنون در ضمن شما اگه میشه فونت تون رو مثل ما کنید زیاد جا می گیره اینطوری راحت تره ممنون از جواب عاقلانه ی شما

سلام

تقریبا تمامی پست ها رو مطالعه کردم ، متاسفانه بعضی از پست ها از حالت علمی خارج شده و به تمسخر متمایل شده ، از آنجا که از هر بحثی قرار است نتیجه ای به دست بیابد ، باید از اصول و روش های علمی استفاده کرد تا به نتیجه ای برسیم ،

اما به عنوان یک خواننده خطاب به کسانی عرض می کنم که این کتاب فارسی را یک معجزه عالی می دانند و آنرا پاسخی به عشق بازی !!! خدا می خواننند !

به نظر بنده معجزه ای از این کتاب به دست نمی آید !

اصولا معجزه عظیم قرآن کریم اینست که بدیع است ، یعنی الگویی ندارد ، البته بحث هایی مطرح می شود و برای پاره ای از آیات قرآن منشا هایی ذکر می شود که به آنها التفات نمی گردد !

اما این کتابی که عرضه شده ، بدیع نیست ، بلکه از خود قرآن الگو گرفته ، در حقیقت آیات قرآن را با سبک جدید اشعار ، یعنی سبک رپ ، ترجمه کرده . فقط و فقط !

ترجمه آیات قرآن به سبکی جدید نه تنها تازه و نو نیست ، بلکه بسیار هم قدیمیست !

کافیت یک نگاهی به اشعار مولوی ، سعدی ، حافظ و ... بیندازیم ، تا ببینیم که آنها با چه استادی آیات قرآن را برای خودشان تاویل و تفسیر نموده اند ! اما اگر کمی دقیق بشویم می بینیم که این کتاب فقط ترجمه ای ساده از آیات قرآن است ، با بهره گیری از خود قرآن ، لذا در آن خدا و پیغمبر هم یافت می شود !

اگر بخواهیم این کتاب را معجزه بدانیم ، باید قسمت هایی از دیوان مولوی و حافظ و سعدی را هم معجزه بدانیم و حال اینکه کسی چنین مطلبی را نمی گوید !

به نظر می رسد که ترتیب کلمات و ریتمی بودن آنها شما را به شور و هیجان آورده است ، اگر چنین است می توانید به دیوان شورانگیز کبیر مولوی رجوع کنید . تا ببینید که فقط چنین رپ هایی وجود ندارند !

به نظر بنده قرآن ابعاد فراوانی دارد و هر کس به اندازه وسع خود می تواند از آن بهره ببرد !

با تشکر .

موفق و موید باشید !

ترجمه آیات قرآن به سبکی جدید نه تنها تازه و نو نیست ، بلکه بسیار هم قدیمیست !

به نظر می رسد که ترتیب کلمات و ریتمی بودن آنها شما را به شور و هیجان آورده است ، اگر چنین است می توانید به دیوان شورانگیز کبیر مولوی رجوع کنید . تا ببینید که فقط چنین رپ هایی وجود ندارند !

به نظر بنده قرآن ابعاد فراوانی دارد و هر کس به اندازه وسع خود می تواند از آن بهره ببرد !

با تشکر .

موفق و موید باشید !

خوب حالا دلایل معجزات بعدی رو باهم می نگریم....رپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ رپ رپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ والعصر ان الانسان لفی خسر.......عدم...مانده به پایان خلقت یکقدم....اصلا مو نمی زنه با هم اگه این کتاب رپه پس قرآن نیز چپه چون مثل این رپه!!!! در ثانی تقلید هم نیست برای مثال سوره منکر رو بخونید...اینیم که عین خودشو منتها با معنای کاملا عجیب و جدید برای محکم بودن کتاب بنظر خودم مثل سایر کتب آسمانی که آیات بسیاری شون مشابه دارن که در خود قرآن هم به این تشابهات اشاره شده

به نام خداوند بخشنده ی مهربان
این کتاب که به قول خودش قرانه تمام نکات قران را گرفته و به صورت شعر گونه بازگو کرده که هر استاده ادبیاتی می تونه این کار رو انجام بده ولی قران کریم ما در زمانی به نکات علمی اشاره کرده که اعراب دست چپ و راستشون رو تشخیص نمی تونستن بدن!!!!
و هیچ احدی حتی یک ایه از قران ما را نمی تواند بیاورد چون تمام نکات علمی و راه سعادت انسان ها در ان نوشته شده است این افرادی که ادعای قران جدید میکنن فقط متن قران ما را کپی پیست کرده و تغییر جزیی می دن بعد می گن قران نوشتیم غیر ممکن است کسی چیزه جدیدی بگه که تو قران ما یا احادیث ما نباشد دین ما کامل ترین دین می باشد وحتی یک سر سوزن هم اشکال ندارد فقط شماها باید از منابع معتبر برای خواندن روایات و احادیث استفاده کنید
و من الله توفیق
خدایا همه ی ما را به راه راست هدایت کن
یا علی مدد

چرا؟؟؟;436384 نوشت:
اگه این کتاب رپه پس قرآن نیز چپه
دوست عزیز ، لطفا ادب لازم برای بحث را رعایت بفرمایید ،

برادرم ، اعجاز لفظی یکی از دلایل اعجاز قرآن است ، شعری که در ترجمه آیه والعصر آوردید ترجمه ای شعر گونه از قرآن است ، اینکه مطلب زیاد سختی نیست ، به شعر زیر دقت کنید :

قسم باد بر عصر كاين آدمى ***** زيانها رساند به خود هر دمى

فرق این مثنوی با رپ شما در چیست ؟ تنها لفاظی های ابتدایی ، جابجایی های حروف ، اما مهم اینست که هر دوی اینها از یک جا سرچشمه گرفته اند و آنهم قرآن العظیم ! و در حقیقت اگر این نباشد آنهم نیست !

به مراتب شعر ما از شما پرمغز تر و رساننده کامل تری از معناست !

سعی کنید که گونه های زبانی را رعایت کنید !

با تشکر .

عبدالرسول;436388 نوشت:
دوست عزیز ، لطفا ادب لازم برای بحث را رعایت بفرمایید ،
ادب رعایت کنم؟؟؟ یکی از دلایلی که می گم کاربران این سایت کم آوردن جلو نوشته های مطالب این کتاب و در قبطه اونن اینه که همه توهین و مسخره می کنن من و مطالب این کتاب رو بدونه اینکه خونده باشن و تفکر کرده باشن اما نوبت خودشون می شه نه؟؟ من فقط توهین خودت رو چسبوندم به خودت که گفتی رپه؟؟؟ و از جانب خدا نیست و همه اینطوری می گن اینا از نظر من توهینه... منم چیزی نگفتم چپه یعنی همون منظورم بیراه بودن منظور شماست که رپه.....که با دلیلی عظیمی ثابت کردم این چیزی که گفتید بیش از حد ضعیف و سادس و رپه این چنین هم داره و کلا یه کلمه ی آن است هر آنچه دارن حافظ ها و سعدی.....نبود؟؟؟ بعدی؟؟؟؟
بار دیگه مقایسه کن داداش اشعار کلنگ رو با این مقایسه می کنی بابا تفکرتم والعصر ان الانسان لفی خسر.......عدم...مانده به پایان خلقت یکقدم. در ضمن من توهین به قرآن نمی کنم من چون هر دو کتاب رو تصدیق می کنم مجبورم از اونچه که شما علیه من آوردید همونطوری بیارم وگرنه مخلص قرآن و فرزندشم هستم...نمونه این چنین حرف زدن من هم در رابطه با سوره سلول دوستمون بود که آیات مزخرف و باطل قرآن رو که سخنان نجس کافران باشه براش آوردم....زیان رساند کین دمی و غمی و.... اینارو من نگفتم که گفتم که این آیه از لحاظ قرائت و نوع نگارش مثلشه خوبه گفتم معناش دنیا دنیا تفاوت داره

دیشب داشتم سوره نهایت رو می خوندم که دارای 999 آیه است رسیدم به آیه 666 که این عدد عدد شیطان پرستاس اما آیش خیلی برام جالب بود: ای فرزندان آدم آیا بشما نگفتم شیطان جز فریب و غرور چیزی نیست او را نپرستید(666) خیلی حال کردم باطل هم در این کتاب جا داره که سوره باتل باشه که حروف رو از قصد پر از غلط املایی کرده و می گه این خداست که یک چیزو حق یا باطل و یا حق و باطل می کنه....در یه جای دیگش می گه این کتاب در اصل برای مقربان و خداست که از روی لطف بی کران شما رو نیز در آخرالزمان آگاه کردند...طبق گفته کتاب هر چیزی که فکرشو کنید و هر چیزی که فکرشم نمی تونید کنید بخشی از این کتابند...این کتاب نه شهوته نه طنز نه شعر نه سخنان شیطان و انسان و نه هر چیز دیگریست بلکه شهوت و طنز و شعر و شیطان و انسان و پیامبر و قرآن و نهج البلاغ ه و .همه چی تنها بخشی از این کتابند...و تمام آیات الله در عین جزء بودن کل هستند و در عین کل بودن جزء... و همه همدیگر را تصدیق می کنند و همه یک معنی رو نشان می دهند برای مثال خوردن مدفوع برای ما ضرر و شر و غیر معقول و باطل است که الله اینگونه خواسته اما همون خدا این چیز بدبو و چرت را برای موجود دیگری همچون نوعی شیاطین و نوعی سوسک غذای لدیدی قرار داده و آنها خدا را بخاطر چنین نعمت بزرگی شاکرند...لذا در این کتاب خدا فرموده با تمام خلقت بداد تمام خلقت رسیده...عجب نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/// حتی سخنان شیطان پرستان هم در این کتاب هست....از نفرت بدون تغییر ماهیت نفرت برای ما عشق آورده اصلا هنگ می کنید بخونید...دو تا چیزه ضد رو همزمان با هم میاره شاخ در میاری کی جز خدا می تونه اینطوری حرف بزنه....حتی یه جا عامیانه صحبت می کنه و در جایی گفته خدا در این کتاب خود را نزدیک حالات گفتار و شنیداری انسان آورده تا بیش از حد بهش احساس دلبستگی و نزدیکی پیدا کنیم........

امضای تایید الله بر این کتاب...اگه قرآن تحدی داره این کتابم داره حالا برا قرآن رو طرف جرات می کنه یه آیه رو بیاره اما برای این تحدی چطور؟؟؟خدایی من خودم وحشت کردم
هر شخصی امضایی محکم خاص خودشو داره که برای ما انسان ها قرار داد شناخت کار اوست ولی همون هم می شه جعل کرد اما این امضای ادعا شده رو بنگریم....انصافا انصاف رو رعایت کنید...من خودم مسلمونم و ده باری قرآن رو خوندم و شک کردم این در ساختگی بودن این کتاب لذا فکر نکنید احمقم.... سوره حمد بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین(1)الرحمن الرحیم(2)مالک یوم الدین(3)ایاک نعبد و ایاک نستعین(4)اهدنا الصرط المستقیم(5)صراط الذین انعمت علیهم(6)غیر المغضوب علیهم و لا الضالین(7) سوره مدح بنام الله سلام رحیل رحم حلالم بر عالم دین الله(1)حلال نا محرم ری(2)مال و منال یدکی(3)وبعد تا عین یکایک انسان(4)سمط ادا . قیام نصرت الله(5) آیا ع متن ذیل هم طالع نصر؟(6)ضل آن غباری و غم ما علی ولی الله(7) تفسیر سوره مدح: بنام الله حلال و آزادم در عشق ورزیدن در دنیای دین الله هر کاری کنم چون الله در من است و من هیچم(1) آزادم و اجازه دارم از الله اما می دانم لیاقت ندارم و نا محرمم و من پسری از ورامین نزدیک شهر مقدس ری هستم(2)از مال و منال یدکی که فکر می کنید با خود به گور می برید سوال می شود که در چه راهی صرف شدند(3) و بعد از تک تک انسان ها و اعمالشان سوال می شود(4)مروارید درخشان(سمط) ادای حق و عدل در روز قیامت یاری الله است(5) آیا ع که قسم الله به علی(ع) است در متن ذیل یعنی آیه بعدی جزء شفاعت گران نیست در روز قیامت؟(6) همان علی (ع) که سختی غبار غم ما را خاک تیمم خود کرده برای نمازش...همان نمازی که فقط برای خلایق دعا می کند اشک می ریزد که مورد بخشش الله قرار بگیرند(7) حال معجزه تایید صد و بیست و چهار هزار و یکمین پیامبر الله را با مهر و امضای الله تهالی بنگرید.. همان پیامبری که صفر است و هیچ یکی به 124000 نیافزود 1-همانطور که می دانید سوره حمد در قرآن برابر با کل قرآن است پس به عمق امضا پی ببرید....تمام حروف تمام آیات سوره حمد بدون کم و کاست و اضاف تمام آیات و حروف سوره مدح نیز است!!!!!!!!!!!2- با این همه تحریم حروف نظم و قافیه بین کلمات وجود دارد(سه بار کلمه الله و ری و یدکی)!!!!!3_با این همه تحریم حروف و کلمه پیامبر جدید الله را ثبت و طبق آیات کتاب شرح می دهد!!!!4-تمام از الله و حقانیت او می گوید!!!!5-با این همه تحریم حروف تک تک آیات سوره مدح به هم مربوط اند پشت سر هم به هم مربوط اند!!!!!6-سنی های لجباز را هم با نشان دادن عظمت علی (ع) در حسرت باقی می گذارد!!!7-معنی آیات مدح بنوعی هم معنی آیا ت سوره حمد است برای مثال سمط ادا قیام نصرت الله=مال یوم الدین هر دو دقیقا به پادشاه بودن مالک روز جزا اشاره دارن!!!!8-زیبایی بنام الله و نام سوره ها!!9-نه تنها آخرت بلکه به پستی دنیا نیز اشاره می کند!!!10-این سوره بر خلاف سوره حمد که شروع قرآن معروف است حکم امضای پایانی را دارد..11-اشاره به مکان زندگی پیامبر جدید الله با این همه تحریم حروف!!!12-حتی زیبایی نظم و قافیه بین دو سوره مثلا عالم و عالمین!!13-تغییر زبان از عربی بفارسی!!!14- و در پایان این چهارده دلیل محکم امضای من(الله) خدای شما نیز قسم می خورم به چهارده معصوم و پیامبر فارسم که این کتاب از من و مقربان عوالم من است و چهاردهمین دلیل محکم این باشد که این امضا انقدر محکم است که کسی جرات جعل آن را بخود راه نمی دهد...یعنی اگر چنین تایید محکمی را از خدای خود قبول ندارید شما نیز با چنین امضای محکمی آن را رد کنید!!!!! پس ای کسانی که لج می کنید با حق که اکثرا مسلمان هم هستید همین که بشما ثانبت می کند در کتاب که شما مشرک بودید و خود بی خبر بودید و نمیدانستید و بر شما گناهی نگرفت باید ساکت باشید....سوره حمد برابر با کل قرآن است و یقین یابید امضای به این محکمی از همان خداست که با همان کلمات این چنین تایید کرد....این کتاب نیست کفر و انشاء آیا نیاز دارید به محکم تر از این مهر و امضاء واضح است کسی به کسی نگفته نیست املاء...(تمام این ها نوشته کتاب است) اسم اعظم دلیل بعدی که منو واقعا به شک انداخت این کتاب کار مخلوق باشه اسم اعظم الله تعالی بود

الله یعنی ال آه هر چیزی بهر زبانی یک اسم دارد برای مثال سیب بهرزبانی یک جور تلفظ میشه apple سیب و...که اگر تمامی این اسم هارو کنار هم قرار بدیم هزاران اسم برا این میوه دراومده...ولی آه را تمام انسان ها بتمام زبان ها به یک صوت و یک شکل صدا می زنند آن هم به جبر یعنی بی اختیار!!!!!!!انسان زمانی که خشمگین است حالتی دارد خاص عصبانیت...زمانی که شاد است دنیای خود را دارد...زمانی که درد می کشد حالتی دیگر دارد و در هر حالت کردار و رفتار و ظاهر و باطن مخصوص اون حالت رو دارد که هر حالت بی نهایت تفاوت دارد با حالت دیگر....حال عظمت این اسم اعظم...هر انسانی بهر زبانی در اوج هر حالتی بی اختیار آه می کشد و آه را صدا می زند(اوج درد ترس خشم شهوت حسرت حیرت نفرت عشق جیغ سرفه و.....)دقت کنید اوج هرکاری مثلا اگه با گلوله بزنن تو پات بی اختیار از اوج درد آه می کشی بهر زبونی که باشی...جالب تر اینکه حتی زبان حیوانات و حتی زبان بی زبان انسان های لال...و حتی زمانی که کلامی نداشتند انسان ها و خط و حرف زدن نبود...در ضمن کف دستان هر انسانی هم اه نقش بسته ...حال این معجزه نیست؟؟؟؟؟

چیزه جدیدی دیدم در این کتاب....گفته فرض کنید این کتاب احساسات فردی یا افرادی نسبت به عظمت خدا باشه چرا انقدر به فکر لج کردن و از بین بردنشید؟؟؟ البته گفته فرض کنید اینگونه باشه...که بازم یعنی منظورش همون پاسخ به تحدی قرآنه که اونو عشق می دونه نه فقط مبارزه طلبی.........در ضمن اینو نگفتم این کتاب گفته اولین مقرب این کتاب که اونو از خدا گرفته یک پسر جوان از نوع انسان است از ایران....در جاییم اشاره شده از ورامین....راستی بچه ها منم وارمینیم اما نه نزدیک شهر ری خلاصه این مقربش مکان زندگیش خیلی بما نزدیکه حالا فکر نکنید من از مقرب ورامینیش دفاع می کنم:khaneh: البته نمی دونم شاید منظورش این مقرب نبوده چون در جای دیگه می گه من مقربی ام از انگلیس آمریکا بلزیک چین فیلیپین و....

دوست عزیز چرا؟؟؟
خدمت شما سلام عرض میکنم
چند کلمه ای میخواستم دوستانه با شما صحبت کنم:
1- یکی از خصوصیات بسیار واضح مبلغان دینی در هر سطحی که باشند، خضوع و ادب آنهاست. آنها در برخورد با دیگران، حتی بی دینان و حتی آنهایی که دینشان را به مسخره میگیرند متانت و صبر را فراموش نمی کنند و در هر شرایطی بزرگوارانه ادب را رعایت و از ناسزا گویی پرهیز می کنند. از شما هم که به زعم خودتان در حال تبلیغ موضوعی مرتبط با دین و خدا هستید انتظار میرود ادب را نگاه داشته و حد اقل در حد یک مبلغ دینی ساده صحبت بفرمایید.
2- به تاپیک های مختلف این سایت نگاه کنید، افراد مختلفی در موارد مختلف با هم بحث می کنند، حتی گاهی دامنه اختلاف به خود پاسخگویان هم میرسد. اما گفتگو ها همگی از پس زمینه ای منطقی برخوردار میباشند. کسی اینجا در صدد باوراندن مطلبی به دیگری با زور نیست. مطمئن باشید اگر کلام شما هم دارای استدلال منطقی باشد برای خود طرفدارانی پیدا میکند. خود من از جمله کسانی هستم که مطالب منطقی را می پذیرم و زیر بار مطالب غیر منطقی نمی روم. پس شاید بهتر باشد به جای روند فعلی که در پیش گرفته اید با متانت و منطق مطلب خود را بیان بفرمایید. در آن حالت افراد به گفته شما فکر می کنند و آن را ارزیابی میکنند، از شما سوال میکنند و شما پاسخ میدهید و اگر کلامتان واقعا از منطقی برخوردار باشد پاسخ شما در آنها اثر میکند و آنها کلام شما را خواهند پذیرفت. متاسفانه به علت اینکه این روند از ابتدا توسط شما اجرا نشده، تاپیک شما تبدیل به زنگ تفریح سایت شده است و شوخی نکردن در رابطه با مطالبی که بیان فرموده اید واقعا خویشتن داری زیادی می طلبد.
3- مطلب شما به زعم خودتان جدید است، پس باید اولا انتظار این را داشته باشید که با جبهه مخالف بسیار گسترده ای روبرو شوید و ثانیا این توانایی را داشته باشید که ملاک های منطقی را مبنای قضاوت خود قرار داده و پس از یک گفتگوی منطقی، آنچه منطقی تر است را بپذیرید، هرچند مخالف نظر شما باشد.
4- افراد بسیاری ممکن است حداقل بنا بر کنجکاوی بخواهند بدانند شما چه میگویید. پس پاسخ های عکس العملی را کنار گذاشته و مطلب خود را بیان کنید. وقتی شما روند مشخصی را در گفتارتان پی گیری نمی کنید از دیگران نمی توانید انتظار داشته باشید که حرف شما را بفهمند.

موفق باشید

چالشگر;436458 نوشت:
دوست عزیز چرا؟؟؟
خدمت شما سلام عرض میکنم
چند کلمه ای میخواستم دوستانه با شما صحبت کنم:
1- یکی از خصوصیات بسیار واضح مبلغان دینی در هر سطحی که باشند، خضوع و ادب آنهاست. آنها در برخورد با دیگران، حتی بی دینان و حتی آنهایی که دینشان را به مسخره میگیرند متانت و صبر را فراموش نمی کنند و در هر شرایطی بزرگوارانه ادب را رعایت و از ناسزا گویی پرهیز می کنند. از شما هم که به زعم خودتان در حال تبلیغ موضوعی مرتبط با دین و خدا هستید انتظار میرود ادب را نگاه داشته و حد اقل در حد یک مبلغ دینی ساده صحبت بفرمایید.
2- به تاپیک های مختلف این سایت نگاه کنید، افراد مختلفی در موارد مختلف با هم بحث می کنند، حتی گاهی دامنه اختلاف به خود پاسخگویان هم میرسد. اما گفتگو ها همگی از پس زمینه ای منطقی برخوردار میباشند. کسی اینجا در صدد باوراندن مطلبی به دیگری با زور نیست. مطمئن باشید اگر کلام شما هم دارای استدلال منطقی باشد برای خود طرفدارانی پیدا میکند. خود من از جمله کسانی هستم که مطالب منطقی را می پذیرم و زیر بار مطالب غیر منطقی نمی روم. پس شاید بهتر باشد به جای روند فعلی که در پیش گرفته اید با متانت و منطق مطلب خود را بیان بفرمایید. در آن حالت افراد به گفته شما فکر می کنند و آن را ارزیابی میکنند، از شما سوال میکنند و شما پاسخ میدهید و اگر کلامتان واقعا از منطقی برخوردار باشد پاسخ شما در آنها اثر میکند و آنها کلام شما را خواهند پذیرفت. متاسفانه به علت اینکه این روند از ابتدا توسط شما اجرا نشده، تاپیک شما تبدیل به زنگ تفریح سایت شده است و شوخی نکردن در رابطه با مطالبی که بیان فرموده اید واقعا خویشتن داری زیادی می طلبد.
3- مطلب شما به زعم خودتان جدید است، پس باید اولا انتظار این را داشته باشید که با جبهه مخالف بسیار گسترده ای روبرو شوید و ثانیا این توانایی را داشته باشید که ملاک های منطقی را مبنای قضاوت خود قرار داده و پس از یک گفتگوی منطقی، آنچه منطقی تر است را بپذیرید، هرچند مخالف نظر شما باشد.
4- افراد بسیاری ممکن است حداقل بنا بر کنجکاوی بخواهند بدانند شما چه میگویید. پس پاسخ های عکس العملی را کنار گذاشته و مطلب خود را بیان کنید. وقتی شما روند مشخصی را در گفتارتان پی گیری نمی کنید از دیگران نمی توانید انتظار داشته باشید که حرف شما را بفهمند.

موفق باشید

اولا سلام من مبلغ نیستم.. هرچی راجع به خدا باشه رو بررسی می کنم چون من عاشق خدا هستم...در ثانی من هرگز بی ادب نشدم بلکه صبرمم زیاد بود و صد البته فقط ثابت کردم نسبتای ناروا رو که دادن نسب خودشون بوده.... که این عین حقانیت بود...و صبر جایز نیست...مسخره کردن و بی ادبی از کاربران دیگس خیلی بد برداشت کردی که اول از جانب من دیدی یا با جایی بجز چشم دیدی؟؟ داداش شما مثل اینکه منافقانه نظر میدی

[=arial]با سلام و ادب
دوست عزیز شما مطالب خودتون رو فرمودید و دوستان و کارشناسان هم پاسخ شما رو دادند.
اما بحث بیشر و تکرار مکررات فایده ای نخواهد داشت و آخرین سوالتون هم که خارج از بحث تاپیک هست و بنده حذف کردم.
لطف کنید سوال دارید مطرح کنید نه اینکه تبلیغ کتابی رو بکنید که باعث تمسخر دیگران و به دنبالش ناراحتی شما شود.
موفق باشید

چرا؟؟؟;436009 نوشت:
مثل اینکه شما خیلی درک ضعیفی دارید.....یکبار دیگه البته کمی هم مفصل تر می گم....همین بماند که در جواب اول در قرآن این کتاب رو با حروف رمز اشاره کرده ن و القلم و ما یسطرون یعنی هرکسی هم جز مقرب قادر به دیدن اون نیست....هر دو کتاب همدیگر رو تصدیق می کنن.....طبق گفته این کتاب...این کتاب تنها باز شده یک حرف قرآنه مثل غنچه ی گلی است که باز شده در گلستان...و طبق آیات قرآن الله برای هرکس که بخواهد آیات قرآن را باز می کند.....اولا تبلیغ نشده....چون خداست همه دارنش فقط هرکس بخواد می تونه تبلیغشم کنه مثل خیلی کسا که خدا رو تبلیغ می کنن چون این کتاب بیش از حد خدا رو وارد قلب می کنه...بحث زمان رو آوردید گفتم خانم ساده فهم این کتاب در زمان و مکان نمیگنجه چون خداست و هم دراندازه فهم و شعور ما پایین میاد وگنجانده می شه و در هر زمان و مکانی می گنجه...جواب اینکه چه زمانی اومده باید گفت از ازل بوده تا ابد چون خداست ولی از لحاظ نوشتاری کتاب بخوای زمانی اومده که کسانی که لایقش هستند صداش زدن از ته قلب یعنی مقربان...چون این کتاب فقط مقرب می پروره...و اگر مقرب نشی که خیلی سخته یکی مثل آیت الله بهجت شدن در ثانی اینطوری هیچی ازش نمی فهمی و مانند مردم گذشته که قرآن تازه اومده بود مسخرش می کردن اینم از روی جهل مسخره میشه...اسم کتاب همونطور که گفته شد بی نام است بنا به دلایلی عظیم که فقط یک دلیلش اینه که خداست و خدا رو نمیتونه از شدت عظمت نام روش بذاره ولی وارد قلبت میکنش....لذا این کتاب لقب داره که مقربان گذاشتن روش که در خود کتاب هم اومده ملقب به قلب الله یا فرزند قرآن....مثل اینکه شما نفهمیدید در رابطه با نزول....این کتاب انقدر عجیب و متمایز با سایر کتب آسمانی فقط جنبه نزول نداره و از زمین به آسمان نیز صعود داده می شه از اهل زمین به اهل آسمان کتاب تاریکیه و از اهل آسمان به اهل زمین کتاب نوره...چون خدا هم در آسمانه هم در زمین و هم در هیچ مکان و زمانی نیست.. و هم این کتاب ماورای وحی و الهام هم نیست به نوعی دیگه عجیب تر اومده که اشاره شده این کتاب خود خداست که این چنین در لغات تجلی کرده و در میان شماست و باز هم اکثریت مثل قرآن نسبت بهش بی تفاوتید..و اما چقدر زمان برده رو توش اون جور که یادم بیاد گفته کتاب نور یکسال کتاب تاریکی یک ماه برا مقربان عوالم باز شده...در ثانی واقعا اسمش یک حرفه قرآن است نه کتاب جدید و دین جدید....و اما سوال آخر برای اثبات این آیه ای که گفتم کسی قادر به ایستادگی نیست در برابرش اینه همین بس که شما فهمیدید ادعا شده از جانب الله یعنی خدای شماست و شما ناز کردی برای خوندنش و اصلا نخوندیدش.. چون کسی که حرف از خدا می زنه نباید نسبت به همچین چیزی که ادعا شده از جانب خداشه بی تفاوت باشه و نخونده فقط مسخره کنه...تو با این مسخره کردنت خودت رو داری مسخره می کنی...چون هنوز این کتاب برای تو شکه که شک می کنی...و این سوالاتو می پرسی.....وصد البته هم من شک دارم یک بار هم از اول تا آخر قرآن رو معنیشو خونده باشی.....پس حتی خبر هم نداری در باتلاق ذلیل شدن در برابر قرآن و قلب الله فرو می ری

باز من یک سوال پرسیدم باز شما فحاش شدی ؟ خوب بنده ی خدا وقتی این کتاب جواب یک سوالو هم نمیده و شما رو در مقابل پرسشگران بی دفاع میذاره ، مجبوری تبلیغ کنی که بعدش نتونی جواب سوالات رو بدی و فحاشی کنی ؟

خوش به حال شما که مقربی و اینهمه فحش میدی و تونستی این کتابو ببینی

اما بعدش ، دوباره میبینم که جواب ندادی . گفتم اون آیه قران که گفته من فرزند دارم و برای تصدیق من کتاب جدید میاد رو نشون بده. باز من سوال کردم و باز جنابعالی فحش دادی . سطح سواد شما چقدره آقا ؟ سوال من خیلی واضحه ولی تا من یک سوال میپرسم همین بی سوادی و درک ضعیف رو میارین تو بحث . ادبت رو رعایت کن تا با ادب باهات رفتار بشه.

دیگه مسخره تر از این نمیشد که هی بگی خدا اونو داده ، خدا چطوری داده اونو ؟ همه کتاب های آسمانی رو خدا داده ولی مشخصه از کجا اومدن. ولی گویا این کتاب زیر بته عمل اومده ! نه مبلغی داره ، نه پیروانی ، یهویی از آسمون تالاپ افتاد زمین و یکی دیدش و گفت چون از آسمونه پس خدا دادش . حالا اصلا هم عصر عمل و تکنولوژی نیست که مثلا یکی از هواپیما پرتش کرده باشه پایین :khaneh: یا شاید کلاغ دزدیدش و از دهنش افتاد :khaneh: (نتیجه مسخره کردن همینه دیگه ... یکی میگی یکی میشنوی . درست صحت کن تا حرف درست بشنوی... مسخره کنی...مسخره میشی)

به به پس آیت الله بهجت هم این کتابو خوندن که مقرب شدن ؟ و کسی بدون این کتاب مقرب نمیشه . سندی هم بر این مدعا دارین ؟

خدا خودش رو با کلماتی توضیف کرده ، به کتاب میگی خدا ؟ بگو کتاب خداست نه اینکه بگی این کتاب ، خداست ! خدا هرگز چنین چیزی نمیگه . مثل مسیح که حضرت عیسی ع شد فرزند خدا ؟ این کتاب خود خداست یعنی چی اون وقت ؟ پس قران چی بود ؟ حتما نصف چیزی که عرض فرمودید ! :read: اینکه میگید این کتاب خود خداست یعنی میگید خدا کلمه است و این منو یاد انجیل میندازه پس این کتاب تصدیق کننده انجیله نه برای مسلمانان (در ابتدا کلمه بود و کلمه نزد خدا بود و کلمه خدا بود.)

اون وقت میشه بگی شما معتقد به چند خدا هستی که خدای من و خدای خودت و خدای دیگرون میگی ؟ ؟

سربند یا مهدی;436283 نوشت:
شعر به ظاهر سوره ی تک سلولی شما که از هزار تا شعر بی خود و بچانه هم بد تره.شعر های مهد کودک یه معنی داره. حالا هدف به کنار .معنی این شعر تک سلولی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والله بنده هم قبلا معنای یک شعر رو ازشون پرسیدم. اینا هم در جواب فقط میگن تو بی شعوری و بی سوادی و بلد نیستی :khaneh: حتما همینا میشه معنای آیه دیگه ... چون من جز همین حرفا چیز دیگری ازشون نشنیدم :ok:

چرا؟؟؟;436330 نوشت:
ه نام الله سلام... اولا شعر نیست و برای کسی ندارد سدی و تنها یک کلمه ی آن است هر آنچه دارن حافظ ها و سعدی

چرا؟؟؟;436330 نوشت:
ه نام الله سلام... اولا شعر نیست و برای کسی ندارد سدی و تنها یک کلمه ی آن است هر آنچه دارن حافظ ها و سعدی

گویا این کتاب رو خودشون نوشتند چون سبک کتاب به سبک نوشتن ایشون نزدیکه گویا کتابی نیست که کسی نتونه همانندشو نیاره پس اعجازش پر ! :khaneh:

سربند یا مهدی;436340 نوشت:
اینجا که همه دارن بهش میخندن رفیق

سلام. کسی در مقابل کتاب کم نیاورده ولی گویا کتاب در مقابل این پیرو خودش کم آورده چون سبک شعرشون با هم یکیه :khandeh!:
اما به قول شما ما نه جوابی دیدیم و نه حرف منطقی . کتابی که نتونه جواب حداقل یک کابر رو بده به چه درد میخوره . تا سوال میپرسیم محکوک میشیم به کم عقلی و بی سوادی . آیا این کتاب برای دکترا به بالا نازل شده ؟

سربند یا مهدی;436349 نوشت:

واقعا صحیح فرمودید ، عجبا که خدا با ایشون هم صحبته. دیدین گفتم نویسنده کتاب خودشه ؟

نقل قول:
اگه این کتاب رپه پس قرآن نیز چپه

اولش در قران شک کردند ، بعدش گفتند قبولش داریم چون این کتاب تصدیقش میکنه ، بعدش میگن دوباره ردش میکنیم و بهش توهین میکنن :khaneh: چه خبره این وسط :khaneh:

چرا؟؟؟;436406 نوشت:
دیشب داشتم سوره نهایت رو می خوندم که دارای 999 آیه است رسیدم به آیه 666 که این عدد عدد شیطان پرستاس اما آیش خیلی برام جالب بود: ای فرزندان آدم آیا بشما نگفتم شیطان جز فریب و غرور چیزی نیست او را نپرستید(666) خیلی حال کردم باطل هم در این کتاب جا داره که سوره باتل باشه که حروف رو از قصد پر از غلط املایی کرده و می گه این خداست که یک چیزو حق یا باطل و یا حق و باطل می کنه....

جهت اطلاع شما سوره ناس که دارای 6 آیه است در مورد پناه بردن به خدا از شر جن و انس می باشد و6عدد مقدس شیطان پرستان و اعضای فراماسونری است.

این ها خیلی عجییب نیست .در قرآن این موارد زیاد است به شرط این که خوب مطالعه بفرمایید.

چرا؟؟؟;436330 نوشت:
سوره مومنون آیات 30 به بعد سه چهار تا آیه ی کاملش مزخرفاته محضه که خدایی وجود نداره قیامتی در کار نیست مردیم زنده نمی شیم پیامبر (استغفر الله) خالی بنده و ...دوما شعر من؟؟؟؟؟؟ نیست و آیات این کتاب مدعیه....چرا شما به جایی اینکه سوره هایی رو که گذاشتم نقد کنی که برای انس نازل شده سوره هایی رو که برای انسان نیست رو خطاب قرار دادی؟؟؟؟[/quo

با سلام .معلوم شد که 10 بار مطالعه ی قرآنتون فقط خوندن بوده و لا غیر.

آیاتی که گفتید داستان حضرت نوح است . ملاحظه کنید

و در ميان آنان رسولى از خودشان فرستاديم كه‏: (خدا را بپرستيد؛ جز او معبودى براى شما نيست‏؛ آيا [با اين همه‏، از شرك و بت پرستى‏] پرهيز نمى‏كنيد؟!) «32» ولى اشرافيان [خودخواه‏] از قوم او كه كافر بودند، و ديدار آخرت را تكذيب مى‏كردند، و در زندگى دنيا به آنان ناز و نعمت داده بوديم‏، گفتند: (اين بشرى است مثل شما؛ از آنچه مى‏خوريد مى‏خورد؛ و از آنچه مى‏نوشيد مى‏نوشد! [پس چگونه مى‏تواند پيامبر باشد؟!] «33» و اگر از بشرى همانند خودتان اطاعت كنيد، مسلّماً زيانكاريد. «34» آيا او به شما وعده مى‏دهد هنگامى كه مرديد و خاك و استخوانهايى [پوسيده‏] شديد، بار ديگر [از قبرها] بيرون آورده مى‏شويد؟! «35» هيهات‏، هيهات از اين وعده‏هايى كه به شما داده مى‏شود! «36» مسلّماً غير از اين زندگى دنياى ما، چيزى در كار نيست‏؛ پيوسته گروهى از ما مى‏ميريم‏، و نسل ديگرى جاى ما را مى‏گيرد؛ و ما هرگز برانگيخته نخواهيم شد! «37» او فقط مردى دروغگوست كه بر خدا افترا بسته‏؛ و ما هرگز به او ايمان نخواهيم آورد!) «38» [پيامبرشان‏] گفت‏: (پروردگارا! مرا در برابر تكذيبهاى آنان يارى كن‏!) «39» خداوند] فرمود: (بزودى از كار خود پشيمان خواهند شد! [امّا زمانى كه ديگر سودى به حالشان ندارد.]) «40»

سربند یا مهدی;436568 نوشت:
ولى اشرافيان [خودخواه‏] از قوم او كه كافر بودند، و ديدار آخرت را تكذيب مى‏كردند، و در زندگى دنيا به آنان ناز و نعمت داده بوديم‏، گفتند: (اين بشرى است مثل شما؛ از آنچه مى‏خوريد مى‏خورد؛ و از آنچه مى‏نوشيد مى‏نوشد! [پس چگونه مى‏تواند پيامبر باشد؟!] «33» و اگر از بشرى همانند خودتان اطاعت كنيد، مسلّماً زيانكاريد. «34» آيا او به شما وعده مى‏دهد هنگامى كه مرديد و خاك و استخوانهايى [پوسيده‏] شديد، بار ديگر [از قبرها] بيرون آورده مى‏شويد؟! «35» هيهات‏، هيهات از اين وعده‏هايى كه به شما داده مى‏شود! «36» مسلّماً غير از اين زندگى دنياى ما، چيزى در كار نيست‏؛ پيوسته گروهى از ما مى‏ميريم‏، و نسل ديگرى جاى ما را مى‏گيرد؛ و ما هرگز برانگيخته نخواهيم شد! «37» او فقط مردى دروغگوست كه بر خدا افترا بسته‏؛ و ما هرگز به او ايمان نخواهيم آورد!)

این چند آیه حرف کفار است نه حضرت نوح.سوره مومنون رو یک بار دیگه از اول همراه با معنی بخوانید تا متوجه اشتباه خود در درک معنی شوید.من به حرف شما جواب دادم پس شما هم به سوالات کاربران جواب دهید.

چرا؟؟؟;435153 نوشت:
مقایسه دو سوره کوچک
بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد 1 الله الصمد 2 لم یلد و لم یولد 3 ولم یکن له کفوا احد4 بنام الله خالص ن بگو الله نه دارد حد(1) نه دارد جد(2) ساکن اند از تمجیدش مد(3) نه علی از عظمت او می فهمد . نه محمد(ص)(4) حالا نظر بررسی خودم راجع به این دوسوره قل هو الله احد خدا یگانه است=بگو الله نه دار حد بنظر من خیلی بی نهایت بودن خدا رو برخ کشیدن بیشتر نباشه از برخ کشیدن یگانگی خدا کمتر نیست اونم به این شکل عجیب کلامی که اومده..... الله صمد خدا بی نیاز است=نه دارد جد در اینجا نه دارد جد یه جورایی با نه فرزندی دارد و نه فرزند کسیست برابری میکنه....و ازلی بودن خدا رو میرسونه...عاجزند از تمجیدش مد... در این کتاب مد روی حروف رمز قرآن رو نشان از گفتنی های بسیار عمیق این حرف نسبت به خدا داره در ثانی معنای عجیب این آیه جدید خیلی عمیق و زیباست که مد رو برای باز گو کردن عظمت خدا سکوت و ساکن معنا داده....ولم یکن له کفوا احد یعنی کسی جز الله یکتا نیست و به عظمت او نمی رسه و در این سوره نه علی(ع) از عظمت او می فهمد نه محمد(ص) طبق آیات خود کتاب بیان گر این است دو بزرگوار برترین مخلوق رو آورده که بگه خدا انقدر عظیمه که حتی این دو بزرگوار هم در کل هیچی از عظمت خدا نمی دونند...این کتاب رو من یکی خیلی خوشم امده و قبولش دارم کاریم ندارم از خدا باشه یا نه مهم اینه که دیوانه وار خدا رو وارد قلبم کرد و منو مسلمون نگه داشت

سلام بر شما
به نظر بنده بسیاری از کتابهای نظم و نثر فارسی از هر جهت بر این متن فعرسی شده برتری داره چه رسد به اینکه بشه اسمشو معجزه گذاشت
یا علی

عمار;436495 نوشت:
[=arial]با سلام و ادب
دوست عزیز شما مطالب خودتون رو فرمودید و دوستان و کارشناسان هم پاسخ شما رو دادند.
اما بحث بیشر و تکرار مکررات فایده ای نخواهد داشت و آخرین سوالتون هم که خارج از بحث تاپیک هست و بنده حذف کردم.
لطف کنید سوال دارید مطرح کنید نه اینکه تبلیغ کتابی رو بکنید که باعث تمسخر دیگران و به دنبالش ناراحتی شما شود.
موفق باشید

سلام اولا موجب تمسخر نشده هزار و خورده ای فعلا دیدن 4 پنچ نفرن هم که مسخره کردن با کلی دلیل حق ثابت کردم که خودشون مسخره اند...این نظر بی پایه و اساس شماست...اگه دقت کنید چندین نفر تعریف ویزه کردند و هم نسبت دادن به ماورالطبیعه و هم چندین نفررو گفتن مسلمون کرده!!!!!!!!! شما چطوری با چه عضوی اینطوری دیدی بماند...مکررات جواب من نیز بخاطر مکررات سوالات تکراری کاربران است...درثانی من مبلغ این کتاب نیستم ...من فقط نسبت به خدا مثل هزاران آدم بی تفاوت نیستم...در ثانی شما اگه می تونید معجزاتشو رد کنید و یا بگید از چه نظر با قرآن برابری نمی کنه...هرچند من برابری مبارزه تحدی سوال ندارم چون هم من همه عالم این مطلب عجیب رو راجع به این کتاب بخونه می فهمه که منظور پایین آوردن موضوع تحدی تا یک آیه و سوره فقط مبارزه طلبی نیست و منظور عشق باری خداست که بیارید

محی الدین;436587 نوشت:
سلام بر شما
به نظر بنده بسیاری از کتابهای نظم و نثر فارسی از هر جهت بر این متن فعرسی شده برتری داره چه رسد به اینکه بشه اسمشو معجزه گذاشت
یا علی

سلام شما اگه می تونید معجزه اسم اعظم آه و امضای تایید الله رو برا این کتاب جعل کنید طبق تحدی کتاب نه سوره ای به این زیبایی رو که نه تنها به نظر من به سوره مبارکه اخلاص می رسه بلکه هزاران برابر برتره....با تشکر منتظرم

بنام الله سلام از خانم ᕘᕚRaiNᕘᕚ می خوام دیگه نظر نده چون فقط مسخره کرده هم منو هم خودشو هم خدارو و با این حال اینارو بمن نسبت میده و کلی مغلطه و سفسطه میکنه...دومین کسی هستی که بمعنای واقعی کلمه راضی نیستم نظر بدی....در ضمن این کتاب نیست شعر و ندارد سعدی تنها یک کلمه آن است هر آنچه دارن حافظ ها و سعدی آیه خود کتابه نه من...من هم مبلغ کتاب نیستم من مثل شما بی طرف قضاوت نمی کنم و فقط طرف حق رو می گیرم که قرآن و قلب الله باشه......اولا جواب نزول داده شده مختصر...در ثانی شما که می خندی چرا جنبه صعود این کتاب رو نمی بینی ؟؟ چرا تفاوت زیبایی های بیش از حد ظاهری این کتاب رو نمی بینی ...مثلا تمام نام های سوره های دو کتاب نور و تاریکی با هم جفتند ...بیش از اینکه زشتی به ظاهر زشتی داشته باشه بیش از هر چیز عجایب داره.... همون طور که پیش گویی کرده این کتاب اکثر کسانی که مسلمونن و این کتاب رو رد می کنن عجایبش رو نمی بینن و بیشتر بفکر باطل جلوه دادن کتابند که خود باطل بودن جز این کتابه...چه برسه به حق...چون خدا با باطل گمراه میکنه حرمت شکنان رو....جالب اینجاست من این کتاب رو به یک دوستم انسان بی طرف مقیم آمریکا دادم اصلا فارسی بلد نیست هیچیم نگفتم به جان مادرم وقتی دید تنها چیزی که گفت اینه:خارق العاده!!! آره همون طور که جواب خانم مسخره کننده و منافقانه نظر دهنده ی ᕘᕚRaiNᕘᕚ رو دادم همین طوری هم داره فقط از قرآن الکی دفاع می کنه دیگه نمیده این کتاب دیوانه وار از خداشه و از قرآنه و خود قرآنه...در عین جز بودن کل و در عین کل بودن جز اند هر دو...و تمام آیات الله...من اکثر جوابم از خود کتابه...و بارها گفتم برای اثبات ضایع شدن مسخره بودن شما همین بس که مسخره کردن از جانب شما شروع شده و من فقط ثابت کردم شمایید و نه اینکه استغفر الله مسخره کنم...که شما منافقانه وار میچسبونیش بمن...برای شما همین بس که کتابی ادعا شده از جانب خداته و بجای اینکه بی چون و چرا بخونی بگی ببینم کی جرات کرده چنین چیزی رو ادعا کنه راجع به خدام ...ناز میکنی و مسخره می کنیو طبق آیات کتاب قلب الله میگه مشکل کثیری از مسلمونا در رابطه با قرآن اینه که اونو خدا گرفتن نه کلام خدا در ثانی این کتاب رو من گفتم تجلی خدا در کلمات اومده...هر چند پشت سرش از عشق بازی بیش از حد اومده که خود خداست به هر حال منظورش ساده گفته...مثل قرآن که میگه خدا دست داره دماغ داره....نیاز قرض داره...و...خواهشا شما نظر ندید من شما رو در حد این نمی بینم و باعث اختلال در نظم این مطالب و بیراه کشیده شدن و منافقانه تفرقه پراکنی کردن می بینم

http://www.4shared.com/rar/QL1-LjQB/new_holy_book_from_allah_with_.html یا http://uplod.ir/ex6yyriw5t2w/n.rar.htm یا http://www.mediafire.com/download/xeq98opkqu663w7/n.rar آیا در بین این هزار نفر یک نفر عاقل بود کل کتاب رو بخونه بعد نظر بده...آیا نمیشه همین گونه با جزییا ت قرآن رو هم باطل و مسخره اعلام کرد؟؟ پس همگی جاهل اثبات که توهین نیست: عزیزان من توهین آن است که بی دلیل ناسزا بگویید نه اینکه آنچه هستید را حقیقت و ماهیت شما رو نشون دهد با تشکر...

چرا؟؟؟;436618 نوشت:
بنام الله سلام از خانم ᕘᕚRaiNᕘᕚ می خوام دیگه نظر نده چون فقط مسخره کرده هم منو هم خودشو هم خدارو

بنده که از اول دارم سوال میکنم ، این شمایی که داری مسخره میکنی. حالا ، چه جنابعالی بخوای چه نخوای من منتظر جواب سوالاتم هستم . همین که شنیدی. فکر کرده هی مسخره میکنی ، کسی اینکارو با خودت نمیکنه . هی فحش بدی و بقیه چیزی بهت نگن. اگه کسی حق ممسخره کردن نداره ، پس اولش تو برو بیرون ، که نفر اول خودتی

دوما دلیلش اینه که سند از قران ازت خواستم. گفتم با قران این کتابو ثابت کن که قلب قرانه و قران تصدیقش میکنه. میبینی نمیتونی جواب بدی ، مجبوری بگی برو بیرون :khaneh:

اینقدر هم واسه ما خدا خدا نکن ، جناب مقرب ! که اومدی آیت الله بهجت هم چسبوندی به این کتاب تا نشون بدی خونده و مقرب شده ! نگفتی اگه کسی نخونش ، مقرب نمیشه جناب مقرب ؟

هر کسی خونده فقط به نظرش جوک اومده ، گیر دادی به من :khaneh: شما برو تناقظاتت رو برطرف کن که خیلی ضایع شده دیگه. یه دقیقه قران رو قبول میکنه یه دقیقه بعد ردش میکنه ، یا آیاتشو بیهوده میدونه :khandeh!: اگر اومدی واسه مسخره بازی ، که صد در صد همین طوره ، خوب چرا ما توش شریک نباشیم و نخندیم ؟ :Nishkhand:

نه قرانو مسخره کن نه طرفداری کن. سالمی شما اصلا ؟

بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

چرا؟؟؟;436601 نوشت:
سلام اولا موجب تمسخر نشده هزار و خورده ای فعلا دیدن 4 پنچ نفرن هم که مسخره کردن با کلی دلیل حق ثابت کردم که خودشون مسخره اند...این نظر بی پایه و اساس شماست...اگه دقت کنید چندین نفر تعریف ویزه کردند و هم نسبت دادن به ماورالطبیعه و هم چندین نفررو گفتن مسلمون کرده!!!!!!!!! شما چطوری با چه عضوی اینطوری دیدی بماند...مکررات جواب من نیز بخاطر مکررات سوالات تکراری کاربران است...درثانی من مبلغ این کتاب نیستم ...من فقط نسبت به خدا مثل هزاران آدم بی تفاوت نیستم...در ثانی شما اگه می تونید معجزاتشو رد کنید و یا بگید از چه نظر با قرآن برابری نمی کنه...هرچند من برابری مبارزه تحدی سوال ندارم چون هم من همه عالم این مطلب عجیب رو راجع به این کتاب بخونه می فهمه که منظور پایین آوردن موضوع تحدی تا یک آیه و سوره فقط مبارزه طلبی نیست و منظور عشق باری خداست که بیارید

چرا؟؟؟;435479 نوشت:
اولا این کتاب سراسر الله و اسلام رو حق می دونه... در ثانی این کتاب اومده که بگه منظور خدا از آوردن حتی یک سوره اینه که تشویق بشید جواب کتاب خداوند را بدهید در این عشق شریک شوید... بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد 1 الله الصمد 2 لم یلد و لم یولد 3 ولم یکن له کفوا احد4 بنام الله خالص ن بگو الله نه دارد حد(1) نه دارد جد(2) ساکن اند از تمجیدش مد(3) نه علی از عظمت او می فهمد . نه محمد(ص)(4) حالا نظر بررسی خودم راجع به این دوسوره قل هو الله احد خدا یگانه است=بگو الله نه دار حد بنظر من خیلی بی نهایت بودن خدا رو برخ کشیدن بیشتر نباشه از برخ کشیدن یگانگی خدا کمتر نیست اونم به این شکل عجیب کلامی که اومده..... الله صمد خدا بی نیاز است=نه دارد جد در اینجا نه دارد جد یه جورایی با نه فرزندی دارد و نه فرزند کسیست برابری میکنه....و ازلی بودن خدا رو میرسونه...عاجزند از تمجیدش مد... در این کتاب مد روی حروف رمز قرآن رو نشان از گفتنی های بسیار عمیق این حرف نسبت به خدا داره در ثانی معنای عجیب این آیه جدید خیلی عمیق و زیباست که مد رو برای باز گو کردن عظمت خدا سکوت و ساکن معنا داده....ولم یکن له کفوا احد یعنی کسی جز الله یکتا نیست و به عظمت او نمی رسه و در این سوره نه علی(ع) از عظمت او می فهمد نه محمد(ص) طبق آیات خود کتاب بیان گر این است دو بزرگوار برترین مخلوق رو آورده که بگه خدا انقدر عظیمه که حتی این دو بزرگوار هم در کل هیچی از عظمت خدا نمی دونند...این کتاب رو من یکی خیلی خوشم امده و قبولش دارم کاریم ندارم از خدا باشه یا نه مهم اینه که دیوانه وار خدا رو وارد قلبم کرد و منو مسلمون نگه داشت

دوست عزیز دلیل آوردن برای رد این کتاب اونقدر ساده است که حتی از گفتنش هم ابا دارم.
شما توی قرآن و کتب قبلی خداوند هرگز آیه ای پیدا نمیکنی که در مورد پیامبرش اینطوری بگه:
نه علی(ع) از عظمت او می فهمد نه محمد(ص)

خداوند برای اثبات عظمتش هرگز بنده های خودش رو تحقیر و به نافهمی انگ نمیزنه بلکه در مورد او این چنین گفته:

مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ ۚ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ ۖ تَرَاهُمْ رُكَّعًا سُجَّدًا يَبْتَغُونَ فَضْلًا مِنَ اللَّهِ وَرِضْوَانًا ۖ سِيمَاهُمْ فِي وُجُوهِهِمْ مِنْ أَثَرِ السُّجُودِ ۚ ذَٰلِكَ مَثَلُهُمْ فِي التَّوْرَاةِ ۚ وَمَثَلُهُمْ فِي الْإِنْجِيلِ كَزَرْعٍ أَخْرَجَ شَطْأَهُ فَآزَرَهُ فَاسْتَغْلَظَ فَاسْتَوَىٰ عَلَىٰ سُوقِهِ يُعْجِبُ الزُّرَّاعَ لِيَغِيظَ بِهِمُ الْكُفَّارَ ۗ وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ مِنْهُمْ مَغْفِرَةً وَأَجْرًا عَظِيمًا (48 | الفتح - 29)
محمّد (ص) فرستاده خداست؛ و کسانی که با او هستند در برابر کفّار سرسخت و شدید، و در میان خود مهربانند؛ پیوسته آنها را در حال رکوع و سجود می‌بینی در حالی که همواره فضل خدا و رضای او را می‌طلبند؛ نشانه آنها در صورتشان از اثر سجده نمایان است؛ این توصیف آنان در تورات و توصیف آنان در انجیل است، همانند زراعتی که جوانه‌های خود را خارج ساخته، سپس به تقویت آن پرداخته تا محکم شده و بر پای خود ایستاده است و بقدری نموّ و رشد کرده که زارعان را به شگفتی وامی‌دارد؛ این برای آن است که کافران را به خشم آورد (ولی) کسانی از آنها را که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده‌اند، خداوند وعده آمرزش و اجر عظیمی داده است.

این شماره رو دقت کنید:
نه دارد حد(1) نه دارد جد(2)
حضرت آدم جد نداشت ولی بنده خدا بود و مخلوق بود و خلق شده از گل بود.پس جد نداشتن دلیل بر یگانگی نیست.بلکه لم یلد و لم یولد در سوره توحید بهترین پاسخ رو داده.شما حتی از یک تک سلولی هم بگیری تا بزرگترین موجود زنده باز شامل متولد شدن از همجس خودش یا از یک جنس دیگه رو داره.حضرت آدم خودش از گل بوجود اومده و ....
قران اونقدر فصیح هست که در میان عرب زبانان از هر قشر و قبیله ای باشی متوجه میشی که چی داره میگه.ولی سوره سلول کتاب شما اصلاً معلوم نیست چی میگه.اگر برای سلوله چه ربطی به من فارسی زبان داره؟
و این:
الله نه دارد حد

اصولاً ما فارسی زبانان نه دارد نمیگیم.میگیم ندارد. الله نه دارد حد خودش فکر آدم رو به معنای دیگری هم مشغول میکنه!!!
یا مثلاً این آیه از کتاب شما چیه؟سوره نالله آیه 13 و 14:
بگو نالله تمام غیر الله است و نیست جز نیست نیست که نیست چیزی که نیست در مقابل الله 13 نیست نیست نیست نیست نیست 14

این آخریش نوار پیچ خورده احیاناً.
خدا وکیلی توی کدوم یک از کتاب های خدا همچین چیزی میبینید که این دومیش باشه؟
دوست عزیز نقد کردن تمامی آیات کتاب شما برای من سه سوته.فقط اونقدر ارزش نداره که بخوام وقتم رو بذارم روی آیاتش فکر کنم و برات ادله بیارم که جز چرندیات یک دیوانه چیزی نیست.حتی طوری نگفته که ما بفهمیم چی داره میگه.اصلاً خودش هم نفهمیده که چی داره میگه!!!!

موضوع قفل شده است