◄◄ قــدم به قــدم تا ظهــور ►►

تب‌های اولیه

695 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

ســـــــــــــــلام برادارن و خواهران منتظر:Gol:

واقعا عجیب و در عین حال رقت انگیزه که انســــــــانی به خاطر تطمیع و انحراف فکری و دینی، خودش رو قربانی اهداف شیطانی بکنه.
اونهم بهترین سریمایشو یعنی "جان" خودش رو در راه اینکار بده!

چند روز قبل دو نفر ( یکی پیاده و دیگری با ماشین ) همزمان خودشون رو جلوی سفارت ایران در بیروت منفجر کردند... تصاویری امروز منتشر شده که انسان رو منزجر میکنه از اینهمه جاهلیت از اینهمه وهم و خیال باطل و شیطانی

لحظه انفجار هم که البته چیز زیادی معلوم نیست... ولی شدت انفجار درخت های با فاصله دور رو هم تکان میده!
http://abna.ir/data.asp?lang=1&Id=483170

تصاویر کشته ها، بنده که نگاه کردم حالم بد شد....
و بهر حال .. http://www.abna.ir/data.asp?lang=1&id=483237

واقعا چه نیرویی و چه وهمی انسان رو به این کار در راه باطل وادار میکنه!؟ وصد البته که شیطان راه باطل رو راه حق جلوه میده در نگاه انسان.

حتی خوندم که یکی از این پزشکان تروریست، داوطلبانه "ینفجرو" و خودش رو به صورت کاملا مکانیزه به درک فرستاده، البته مثلا فرمانده ش هم گفته بوده که "ما به تو نیاز داریم.... حالا زود خودتو به درک نفرست!! بزار بعدا خودشون میبرنت!" که البته قبول نکرده دیگه.

آنها هم راه شما را راه باطل میدانند.
اکثر اینها هم برای اهداف خدایی این کار را انجام میدهند. نه هدف شیطانی. یعنی شما اگر از این عامل انتحاری سوال کنید هدفت چیه میگه خدا.
بهتر است به جای مسخره کرده واقع بین باشیم و خودمان را برای کم کاری در نشر معارف اهل بیت در دنیا سرزنش کنیم

ســـــلام و رحمه ا... بر شما یاران گرامی :Gol:

در حدیثی به چشمم خورد ،غریب به این مضمون که خداوند دشمنان اهل بیت (علیهم السلام ) رو احمق ( یا نادان ) آفریده...

همیشه همینطور بوده... بعد از اون بیانیه فضاحت آمیز، مضحک و چندش آوری که عناصر شیطانی و کثیف داعش در منطقه ای از سوریه اعلام کردند و دارای 10 بند بود بندهای جالبی داشت از جمله اینکه اگر موهاتو کوتاه کنی اعدام میشی :

http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news/54-1388-05-21-17-58-34/40746-1392-08-30-14-26-00.html

حالا حیواناتی که در روز و شب راه میروند و نامشان داعش است و فعلا در منطقه شام زندگی میکنند اکثرا گفتند که:

به گزارش «شیعه نیوز»،
"ابو عبدالرحمن المصری" فرمانده نظامی و حاکم فعلی شهر "الباب" واقع در حلب در فتوایی اعلام کرد: سر تمام تایید کنندگان بشار اسد و اگر چه با یک کلمه، و حامیان ائتلاف ملی از بدن جدا خواهد شد.

خداوند این موجودات رو لعن و نفرین کنه...
و کسانی رو که در دل به اونها علاقه دارند
و کسانی یا با زبان یا اشاره تائیدشون میکنند
به حق مولامون امام زمان ( علیه السلام ) به درک اسفل برده بشند انشاءالله که بزودی اتفاق خواهد افتاد.. اتفاق افتادنی!

هادی.جم;433457 نوشت:
خداوند این موجودات رو لعن و نفرین کنه...

چه کسی به شما حق لعن آنها را داده؟
آنها یکسری مسلمان نادان فریب خورده هستند. مثل معاویه و یزید نیستند که عالما و عامدا شیعیان را میکشتند و اصلا وجود خدا و دین را قبول نداشتند. هرچی که باشند مسمان هستند و لااله الاالله بر زبان دارند.
آیا لعن وهابی ها را مراجع تایید میکنند؟

صدور انقلاب;433479 نوشت:
چه کسی به شما حق لعن آنها را داده؟
آنها یکسری مسلمان نادان فریب خورده هستند. مثل معاویه و یزید نیستند که عالما و عامدا شیعیان را میکشتند و اصلا وجود خدا و دین را قبول نداشتند. هرچی که باشند مسمان هستند و لااله الاالله بر زبان دارند.
آیا لعن وهابی ها را مراجع تایید میکنند؟

:Gig:ببخشید دیگه چه جوری باید جنایتهای هزاران کودک ، مردان و زنان برای شما ثابت بشه تا اجازه لعن بفرمائید؟!!!!!!!!!!!!!

delete;435535 نوشت:
:Gig:ببخشید دیگه چه جوری باید جنایتهای هزاران کودک ، مردان و زنان برای شما ثابت بشه تا اجازه لعن بفرمائید؟!!!!!!!!!!!!!

این جنایتها برای بنده ثابت شده است و نیازی به اثبات نیست. شما مثل اینکه متوجه سوال بنده نشدید. سوال این نبود که آیا واقعا این جنایتها را کرده اند یا نکرده اند. سوال این است که چه کسی به شما اجازه لعن وهابی ها را با وجود تمام این جنایتها داده است؟ شما مسلمان هستید یا نیستنید؟ لعن هر کسی مجاز نیست. بنده هم در جایگاهی نیستم که اجازه لعن کسی با بدهم یا ندهم. بلکه مراجع چنین صلاحیتی دارند.

سلام و عرض ادب خدمت دوستان..

:Gol:
بلـــه ... و خداوند کسانی رو که بر مخالفت خداوند اصرار بورزند و راه باطل طی کنند رسوا میکند...

خب، رئیس حیواناتی موسوم به داعش و رهبر و مفتی اعظم عربستان آل شیخ، ( که خداوند همشون رو،همینطور معتقدین به راه آنها و تائید کنندگان آنها رو لعن و نفرین کند) گفته :

خبرگزاری سعودی به نقل قول از آل شیخ گفت: اطاعت از ولی امر" ملک عبدالله"-به تعبیر وی- و اطرافیانش منافعی عظیم و فوائد بسیاری
در حال و آینده را به همراه خواهد داشت و اطاعت و فرمانبرداری از آنها جزء واجبات است! مصائب کنونی به دلیل گناهان و نافرمانی است.

نظرات این حرام زاده های اموی و یزیدی بسیار قابل توجه هست ...
داشتم مقاله ای میخوندم از یکی از محققین که به مسئله عجیبی بر خوردم که شما هم میتونید این مطلب رو مشاهده بفرمائید . خدا و کفش طلائی؟؟ کشتی گرفتن خدا با پیامبرش که در کتابهای مسیحی ها هست و مایه ی نشاط و تفریح هست حالا این ؟!
http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news/74-1388-12-05-17-45-54/41031-1392-09-09-19-16-51.html

از شدت خشم گاهی با خودم حرف میزنم... وقتی این حرفها و کارها بو میبینم.. وقتی میبینم دو شهر شیعه سوریه یکسال و نیم هست که در محاصره هستند و دارند تلف میشند...
این خدا .. فرمان محبوب دلها .. و نایب بر حقش کی میرسه؟

مرحوم حاج شیخ عباس قمی قدس سره، این قضیه را در مفاتیح الجنان، از نجم الثاقب محدث نوری قدس سره، نقل کرده ‏اند:


جناب مستطاب، تقی صالح «سید احمد بن سید هاشم بن سید حسن موسوی رشتی» تاجر ساکن رشت، ایدالله تعالی، این قضیه را برایم نقل کرد.
او گفت: در سال هزار و دویست و هشتاد، به قصد حج از رشت به تبریز آمدم و در منزل «حاج صفر علی» - تاجر معروف تبریزی - وارد شدم و چون قافله‏ای برای رفتن به مکه نبود، متحیر بودم که چه باید بکنم؟ تا آنکه «حاجی جبار جلودار سدهی اصفهانی» قصد رفتن به طرابوزن را داشت، من هم از او، مرکبی کرایه کردم و با او رفتم.
در منزل اول سه نفر دیگر هم به نام حاج ملا محمد باقر تبریزی و حاج سید حسین تاجر تبریزی و حاج علی به من ملحق شدند و همه با هم روانه‏ی راه شدیم، تا به ارزوم رسیدیم و از آنجا عازم طرابوزن شدیم.
در یکی از منازل بین راه، حاج جبار جلودار نزد ما آمد و گفت: این منزل که در پیش داریم، بسیار مخوف است. لطفا قدری زودتر حرکت کنید تا بتوانیم، همراه قافله باشیم. البته در سایر منزلها، غالبا ما از قافله فاصله داشتیم.ما فورا حرکت کردیم، و حدود دو ساعت و نیم یا سه ساعت به صبح، با قافله حرکت کردیم حدود نیم فرسخ که از منزل دور شدیم، برف تندی باریدن گرفت و هوا تاریک شد. رفقا سرشانرا پوشانده بودند و با سرعت می‏رفتند، ولی من هر چه کوشش کردم که خودم را به آنها برسانم، ممکن نشد. تا آنکه آنها رفتند و من تنها ماندم!
از اسب پیاده شدم و در کنار راه نشستم و فوق‏العاده ناراحت و مضطرب بودم، چون حدود ششصد تومان برای مخارج راه همراهم بود. بالاخره فکرم به اینجا رسید که تا صبح در همین جا بمانم و چون تازه از شهر بیرون آمده‏ایم، می‏توانم به جایی که از آنجا حرکت کرده‏ایم، برگردم و چند محافظ بردارم و خودم را به قافله برسانم.
ناگهان همان گونه که در این افکار بودم، در مقابل خود، در آن طرف جاده، باغی دیدم و در آن باغ باغبانی به نظرم رسید که بیلی در دست داشت و به درختها می‏زد که برف آنها بریزد! باغبان نزد من آمد و با فاصله‏ی کمی ایستاد و با زبان فارسی گفت: تو کی هستی؟ گفتم: رفقا رفته‏اند و من مانده‏ام و راه را نمی‏دانم!
ایشان فرمود: نافله بخوان تا راه پیدا کنی! من مشغول نافله شدم و پس از پایان تهجدم، باز آمد و فرمود: نرفتی؟ گفتم: والله راه را نمی‏دانم.
فرمود: زیارت جامعه بخوان! من با آنکه زیارت جامعه را حفظ نبودم و هنوز هم حفظ نیستم، آنجا مشغول خواندن زیارت جامعه شدم و تمام آن را بدون غلط از حفظ خواندم.
باز آمد و فرمود: هنوز نرفتی و اینجا هستی؟ من بی‏اختیار گریه‏ام گرفت، و گفتم: بله هنوز هستم، راه بلد نیستم که بروم! فرمود: زیارت عاشورا را بخوان! با آنکه زیارت عاشورا را حفظ نبودم و تا به حال هم حفظ نیستم، از اول تا به آخر با صعد لعن و صد سلام و دعای علقمه خواندم! پس از آنکه زیارت را تمام کردم، باز آمد و فرمود: نرفتی؟ هنوز اینجا هستی؟! من گفتم: تا صبح اینجا هستم!
فرمود: من الان تو را به قافله می‏رسانم! سپس ایشان سوار الاغی شد و بیلش را به روی دوشش گذاشت و فرمود: ردیف من بر الاغ سوار شو! من سوار شدم و مهار اسبم را کشیدم، ولی اسب نیامد و از جا حرکت نکرد!
آن بزرگوار فرمود: مهار اسب را به من بده! من مهار را به او دادم. ایشان بیل را به دوش چپ گذاشت و مهار اسب را گرفت و به راه افتاد، اسب فورا حرکت کرد. در بین راه دست روی زانوی من گذاشت و فرمود: شما چرا نافله نمی‏خوانید؟ نافله، نافله، نافله! (این جمله را سه بار برای تأکید و اهمیت آن تکرار کرد.) باز فرمود: شما چرا زیارت جامعه نمی‏خوانید؟! جامعه، جامعه، جامعه و با این تکرار بر اهمیت آن تأکید فرمود. بعد فرمود: شما چرا عاشورا را نمی‏خوانید؟ عاشورا، عاشورا، عاشورا! و با این تکرارها بر این سه موضوع تأکید زیادی فرمود.
او راه را دائره‏وار می‏رفت و یک مرتبه برگشت و فرمود: آنها رفقای شما هستند، دیدم آنها لب جوی آبی پایین آمده‏اند و مشغول وضو گرفتن برای نماز صبح هستند. من از الاغ پیاده شدم، که سوار اسب شوم و خود را به آنها برسانم. ولی نتوانستم به اسب سوار شوم. آن آقا از الاغ پیاده شد و مرا سوار اسب کرد و سر اسب را به طرف
همسفرانم برگرداند! در آن حال به فکر افتادم که این شخص که بود؟ که اولا فارسی حرف می‏زد، با آنکه در آن حدود فارسی زبان نیست و همه ترک هستند و مذهبی جز مسیحیت در آنجا نیست، این مرد به من دستور نافله و جامعه و زیارت عاشورا را می‏داد، و مرا پس از آن همه معطلی که در آنجا داشتم، به این سرعت به رفقایم رساند؟!
و بالاخره متوجه شدم که ایشان حضرت بقیة الله ارواحنا فداه هستند! ولی وقتی به عقب سر خود نگاه کردم، احدی را ندیدم و از ایشان اثری نبود....

[="DarkRed"]

چه مسخره است !

سئوال امتحان را می گویم
جای خالی را پر کنید :
جای تو تا ظهور
فقط " ....... " است .
خالی است
[/]

منتظران مهدی اگاه باشید

حسین را منتظرانش کشتند


[=microsoft sans serif]عمر من قد نمی دهد

به سفرت بگو کوتاه بیاید...

سلام و درود خداوند بر شمــــا

:Gol:

الحمد ا... که خداوند عناصر شیطانی و حیوانهای در حال جنگ سوریه رو به نحوهای مختلف رسوا میکنه... شکر خداوندا!

این شاهزاده خانم کویتی ( بنده منبعی پیدا نکردم که بگه چطور شاهزاده ای هستند و فرزند کدام شاهزاده اگر شما دیدید مرحمت کنید که همه بدونیم) از شیعیان به شکلی که خودشون دوست دارند دفاع کردند. کار خطرناکیست اونهم در خاک کویت که
تهدیدات فراوانی کردند و بنده چند تا فیلم دیدم که تهدید کرده بودند شیعیان کویت رو به سر بریدن به دلیل حمایت از ایران و سوریه ..
http://www.shia-news.com/fa/news/64390/%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%B9-%D8%B3%D8%B1%D8%B3%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%DA%A9%D8%AA%D8%A8-%D8%AD%D9%82%D9%87-%D8%AA%D8%B4%DB%8C%D8%B9

و واقعا چه حیواناتی هستند این عناصر ؟ ( القاعده و بخش های شامی اون مثل النصره .. یا داعش.. ( دولت اسلام عراق و شام)

عقایدشون چه پلید و سیاه هست.. به قول حاج آقای پناهیان( " چـــــــــــــــــــه کینه ای!! دارند اینها از شیعه!!! )

http://www.shia-news.com/fa/news/64428/%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B4%DB%8C%D8%B9%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B0%D8%A8%D8%AD-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%DB%8C%D9%87%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

البته این میمون ها که اسمشون رو مسلمان گذاشته اند و ریختن خون شیعه ( سر بریدن زن،مرد، بچه ، پیر و جوان ، ... فرقی نمیکنه ! بنده در سایتی دیدم که یه مورد زن حامله رو هم شکم دریدند در روستایی در سوریه و بچه ی داخل شکم رو سر بریدند!! )
براشون عین حلال و گاها واجب هم هست .. به چه چهره های مخوفی مجهز میشند!!

و لعن ا... علی القوم الظالمین


ردیف بالا مهاجمین به حرم و ردیف پایین مدافعین حرم
SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:


سلام و درود فراوان خدمت شما...:Gol:

چند خط درد دل..... با کسانی که هم دردند.
عرض شود که این قضیه مذاکرات ژنو و بحث های حاشیه ای اون به یک طرف، توهین ها ، حقارت هایی که هر روز یکی از این حرام زاده ها در آمریکا و اروپا میگن علیه ایران به یک طرف!

سخن گوی خزانه داری آمریکا، با تحقیری که واقعا باید یک شیعه با شعار "هیهات من الذله" بر خود بلرزه، میگه نهایت چیزی که ایرانی ها به دست خواهند آورد حدود 4 میلیارد دلار از درآمد های نفتی ( یعنی پولی که از ما بلوکه کردند و نمیدهند) هست و
شهروندان آمریکایی یک دلار هم متضرر نخواهند شد!!!!!!
( این اقای لاریجانی هم اومد تو تلویزیون میگفت این حرفها رو به نحو دیگه ای، و من ندیده بودم آقای لاریجانی اینطوری صحبت کنه تا حالا!! )

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920923000966

ای خـــــــــــــــدا، اینها رفتند پای این مذاکرات و با چه وعده هایی از پای میز بلند شدند که دندان اینها اینقدر تیز شده که میگن کار ایران تمومه! و تازه ما بیشتر هم خواهیم کرد تحریم ها رو!!

آیا وقتش نرسیده که این تیم به اصطلاح مذاکره کننده که گنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد زدند به به خیلی چیزها و اسمش رو هم گذاشتند توافق، به دستورات رهبر معظم و والا مقام توجه و الطفات همه جانبه داشته باشند؟؟؟؟

بی آبرویی تا کی؟؟؟
آیا آنها به همین مقدار راضی خواهند بود...؟؟؟
هرگــــــــــــــــــز این حرام زاده های یهودی و غیره، ما رو تا به زیر خاک نکنند هرگز آرام نمیگیرند.... همین الان دارن طرح نهایی که ایران رو به کشور ضعیف و ذلیل تبدیل میکنه، مطرح میکنند در کنگره آمریکا!!

این چه دلخوشی داره؟؟؟
این چه عزتیه؟
و همه ی اینها به خاطر یک مشت انسانهای ظاهر بین و احمق هست که دلشون رو خوش کردند جناب فلان کس میاد و با وعده و وعید و امتیاز دهی ایران رو نجات میده!!!! زهی خیال باطل!

آخ که فرمان آقامون آیت ا... خامنه ای (مد ظله) چقدر رساست، که پشت حق ایران مثل کوه بایستید... اینها دشمن ما هستند .. به لبخند ها اونها دل نبازید.. خوشحال نشید بی خودی .. جایی که هیچ جای خوشحالی نداره!
امام بزرگورا خمینی (ره) فرمودند: پشت ولایت فقیه بایستید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.!

ولی کو گوش شنوا...
دل ما دیگه از سینه داره کنده میشه بابت بی اعتنایی ها و تنهایی رهبرمون امام خامنه ای (مد ضله).

کی فرمان جهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد میرسه!؟
کی ندا میاد که با جانهاتون به میدان بیایـــــــــــــــد؟

واقعیت این است که اکثریت مردم همین رئیس جمهوری و همین وزیر خارجه و همین وضعیت و آزادی ماهواره و صلح با آمریکا و این وضعیت را میخواهند.
آنهایی که این وضعیت را نمیخواهند اقلیت هستند.
شما هرچقدر هم که سخنرانی کنید اکثریت این وضع را میخواهند که در انتخابات با رای دادن به روحانی حرفشان را به نظام زدند.
بهتر است از واقعیت فرار نکنیم و بر اساس واقعیت موجود حرف بزنیم و برنامه ریزی کنیم و کار فرهنگی و غیر فرهنگی انجام دهیم.

سلام و رحمه الله....

همه جا رو تهدید، و کشتار شیعیان فرا گرفته..........
یا میکشند و یا دست کم تهدید به کشتن میکنند ...

گروه‌های مسلح وابسته به ارتش آزاد سوریه، در بیانیه‌ای تهدید کرد، شیعیان ساکن شمال سوریه را خواهد سوزاند.
http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news/54-1388-05-21-17-58-34/41540-l--r-------.html

همه جا ....
امروز دوباره شهر درعا العمالیه شاهد کشتار شد ...
http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news/54-1388-05-21-17-58-34/41541--------80------.html

ولی به قدری از خبر قربانی شدن خانواده ای در درعا العمالیه شکه و ناراحت شدم که اشک در چشمام جمع شد..
پدری که میدونست اگر زن و بچه هاش به دست این کفار بیافتند سر بریده خواهند شد، خودش و خانواده اش رو ( جگر گوشه هاشو.. چقدر هم قشنگن بودند بچه های بی گناهش :Ghamgin: ) و 8 نفر از این سگ های کثیف دوزخ رو با بمب منفجر کرد. رحمت خدا و بخشایش خداوند برای او :Gol:

و همچنین امروز هم یکی دیگه از شیعیان در پاکستان که ذاکر اهل بیت بود... سپاه ملعون صحابه او رو شهید کرد.
http://www.abna.ir/data.asp?lang=1&id=489279

و اینچنین روزگار بر شیعیان آل پیغمبر ( صلوات ا... علیه و آله ) میگذرد.....
خداوند به ما قدرت ایستادگی و اطاعت محض از مقام معظم رهبری ( حفظه ا... ) و به بطبعش حضرت حجت ( علیه السلام ) تا آخرین لحظه حیات عطا کند به حق حسین ( ع) /

[="DarkRed"]


[/]

سلام بر شما دوستان :Gol:

راستش اقای ما آیت ا... خامنه ای همینطوری هم توسط انسانهای جاهل و ناآگاه مورد سوال هستند دیگه ما که دوستاران او هستیم باید کمی رعایت کنیم و چه از روی علاقه یا عشق به او و آرمانهای او دست به اقدامی نزنیم که
دشمن دست بگیره و بگویند که
" ببین آقای خامنه ای رو چقدر بالا بردند و... چه و چه ..." یا بنده خودم چند باری از راننده تاکسی ها یا مردم در کوچه و خیابان ( در عین حال که آدم های خوب و به ظاهر دینی هم بودند) شنیدم که میگفتند " ایشون رو بت کردند .. یعنی چه .. !! " و اینها

نمونش این کار دوستمون که معلومه از روی عشق و علاقه این کارو کرده ولی خب باید رعایت کرد که به دست نا اهل ها و نامحرمها بهانه نداد..

در پناه حق

سلام و تسلیت عرض میکنم اربعین سالار شهیدان حسین ابن علی (علیه السلام) ...

خداوند ما را از یاوران منتقم خون حسین (علیه السلام ) قرار دهد..... و خون بی ارزش ما را به برکت ریخته شدن در پیشگاه خداوند در یاری آقای عالم حضرت صاحب الزمان ( علیه السلام)، پر ارزش گرداند.

عرض شود که همه جور اسلامی رو ما در این روزگار شاهد هستیم....

اسلام اون مرد همجنس باز که در پاریس یک مسجدی رو هم به نامش کردند و حیوانات هم جنس باز به اون مسجد ملعون میروند تا نماز بگزارند!! و البته این ملعون هم پیش نماز هست!!

و البته از دست آوردهای فتاوای جدید ملهدین و معاندین دین حق رسول، وهابیون که لعنت خدا و پاکان و نیک سیرتان بر آنان باد، این هست که مشاهده میکنید:

و خداوند همه ما رو از شر شیاطین جن و انس محفوظ بدارد انشاءالله.

ســـــــــــــــــلام و رحمه ا...
:Gol::Gol:

عرض ادب و احترام خدمت شما بزرگواران

داشتم مطلبی رو میخوندم در رابطه با استان الانبار عراق .. که البته یکی از اصلی ترین، و البته بزرگترین مرکز تجمع سنی ها عراق و در حال حاضر هم محل اختفا و عملیات ها متعدد " دولت اسلام عراق و شام" داعش هست .

لطفا به تصویری که تهیه شده توجه کنید:

موقعیت جغرافیای و استثنایی این منطقه آدم رو متعجب میکنه...
تصور بکنید که عربستان که حامی اصلی تروریستهای تکفیری سلفی در حال جنگ سوریه هست، بخواد که سلاح و مهمات و پول ... به این تروریست های خشن و حیوان صفت برسونه!
چه منطقه ای بهتر از الانبار..

اگر چه راهی که وجود داره یعنی اردن هم خیلی مورد استفاده قرار میگیره .. ولــــــــــــی راه الانبار از این بابت مورد توجه هست که سلاح رو برای دو منطقه یعنی عراق و سوریه هم زمان تامین میکنه و این یعنی امتیازی فوق العاده.
ارتش عراق چند روزی که هست که پس از چندین حمله پی در پی به زائران ایرانی و غیره به فکر افتاده که گوش مالی به این سلفی های الانبار بده و البته دست به جایی زده که همه جوره برای طرفهای درگیر پر اهمیت هست.

امیدواری اینه که این عملیات ها نتیجه بخش باشه ولــــــــــــــی بنده هیچ امیدی درش نمیبینم...... نتیجه اش چی میشه؟ بمب گزاری های بیشتر در عراق..

صحرای یابس رو بالای اردن ملاحضه میکنید...
جایی که روزی سفیانی خروج خواهد کرد و به سمت سوریه حرکت میکنه و بقیه ی ماجرا ...
به حمص هم توجه کنید.... در روایات صراحتا به منطقه شام اشاره شده و تاریخ نگاران مشخصا به منطقه ( حمص) در مناطق تحت نام شام قدیم اشاره کرده اند. ( درگیریهای حمص یکی از سنگین ترین درگیریهای سوریه هست).

به امید آغاز حرکت جهانی حضرت حجت ( علیه السلام ) .. درود خدا بر او و بر پدران پاکش باد.

الحمد ا... رب العالمین

خدواند این روسیاهان نگون بخت جهنمی را هر روز بیشتر رسوا میکنه... اعدام بچه ها ... زن ها... قطع عضو ... مثله کردن اجساد... و چه چه..
و
دروغی که میتونید در لینک بازیگر سینمای ایران در سوریه کشته شد؟! ببینید.

از این چیزها خیلی زیاد شده....

[h=1]شیخ سلفی و آرزوی جنگ با امام زمان (عج) [/h]فیلم ویدیویی جدیدی روی اینترنت منتشر شده است که در آن عدنان عرعور مفتی فتنه‌گر و تندرو سلفی آرزو می‌کند از سربازان ارتش "سفیانی" باشد، همان کسی که در اوایل عصر ظهور به نبرد با حضرت امام مهدی (عج) خواهد رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عدنان عرعور، شیخ سلفی سوری که مقیم عربستان است، در سخنانی از تریبون تبلیغاتی خود موسوم به شبکه "شذا" گفت: امیدواریم انشاء الله زیر لوای پرچم لشکر سفیانی باشیم.

سفیانی کیست؟

احادیث وروایات درباره السفیانی متعدد و متواتر است. او «عثمان بن عنبسه» از فرزندان «خالد بن یزید بن معاویه است و چون از نسل ابوسفیان است، معروف به «سفیان» است. او مردی است با چهره‌ای ترسناک و آبله روست و چشمانی کبود دارد. او از سرزمینی خشک به نام «بیدا» که سرزمینی بی آب و علف در بین مکه و شام است، خروج می‌کند.

عثمان بن عنبسه کیست و ادعای او

سفیانی ازفرزندان یزید بن معاویه بن ابوسفیان لعنة الله علیهما است. در حدیثی از امام صادق (علیه السلام) آمده است که فرمود:«آنگاه که خورشید به مغرب خود نزدیک می‌شود، کسی از مغرب فریاد می‌زند: ای مردم، مولای شما در بیابان خشک (بیدا) ظهور کرد و اوعثمان بن عنبسه ازفرزندان خالد بن یزید بن معاویه بن ابوسفیان است. با اوبیعت کنید تا هدایت شوید و با اومخالفت نکنید که گمراه می‌شوید. پس ملائکه و جن او را تکذیب می‌کنند. هرآن‌ که درشک وتردید است وهرکافر و منافقی با ندای او گمراه می‌شود».

شیخ صدوق از ابو منصور البحبی نقل کرده است که می‌گوید: از امام صادق (علیه السلام) درباره اسم سفیانی سؤال کردم. فرمود: «تو را با اسمِ او چه کار؟ هر گاه مناطق پنج‌ گانه شام: دمشق، حمص، فلسطین، اردن و حلب را تصرف کرد، منتظر فرج باشید.» گفتم: آیا 9 ماه این را در تصرف دارد؟ فرمود: «خیربلکه تصرف او 8 ماه است که یک روزهم بر آن اضافه نمی‌شود.»

بعد ازاین‌ که سفیانی تسلیم پیشنهاد اطرافیان خود می‌شود، درمقابل امام مهدی (علیه السلام) می‌ایستد و آن حضرت (علیه السلام) را به مبارزه می‌خواند. پس امام مهدی (علیه السلام) او را از جنگ بیم می‌دهد. اما سفیانی بر جنگ علیه امام (علیه السلام) پا فشاری می‌کند. بدین ترتیب بین لشکر سفیانی و لشکر امام (علیه السلام) جنگی در می‌گیرد، که پیروز آن مهدی (علیه السلام) است. حکمرانی سفیانی پایان می‌یابد و اسیر می‌شود و امام (علیه السلام) او را به درک واصل می‌کند. و این گونه امام (علیه السلام) برعراق مسلط می‌شود.

[قول دیگردربارة کشته شدن سفیانی] این است که او به شام فرارمی‌کند وامام (علیه السلام) عده‌ای از یاران خود را به دنبال او روانه می‌کند وآنان پس ازدستگیری سفیانی اورا به قتل می‌رسانند.

فرو رفتن لشکر سفیانی در زمین از رویدادهای مهم زمان سفیانی

این واقعه خسف چند روز پس از ظهور صورت می‌گیرد و معجزة بزرگی است که امدادی الهی برای قیام مهدی (علیه السلام) است و با این رخداد مردم به صراحت به عدالتِ دعوت اما (علیه السلام) و حقانیت قیامش ایمان می‌آورند و حتی این امر سفیانی را هم تحت تاثیر قرار می دهد که مهم‌ترینِ نتایج آن‌ فتح عراق بدون خون‌ریزی است.

اندکی بعد سفیانی به شام فرار می کند و امام مهدی (علیه السلام) عده‌ای را درپی او روانه می‌کند.

این افراد در بیت المقدس به سفیانی می‌رسند و در آن‌‌ جا روی صخره‌ای او را گردن می‌زنند.

سفیانی پس از خروج پس از خروج مناطق پنج گانه شام: دمشق و حمص در سوریه، فلسطین، اردن و حلب را تصرف می کند.

او به این مناطق اکتفا نمی کند، بلکه لشکریان خود رابه اطراف گسیل می‌دارد که بخش بزرگی از لشکریان او به طرف بغداد و کوفه می‌روند و در آنجا قتل و فساد به راه می‌اندازند و اهل آنجا را تارومار می‌کنند.

در کوفه و نجف اشرف نیز قتل عام می‌کنند.

پس از آن، قسمتی از لشکرآن ملعون به شام و قسمتی دیگر به مدینه می‌روند.

بخشی از لشکر سفیانی که به شام می‌رود [با لشکر امام (علیه السلام) مواجه می‌شود که]، لشکر حضرت حجت (علیه السلام) بر آن پیروز شده و آن را نابود می‌کند و اموال آنان به غنیمت گرفته می‌شود.

با رسیدن لشکر سفیانی به مدینه، به مدت سه روز هر عملی را در این شهر مباح اعلام می‌کنند و در آن به قتل و ویرانی مشغول می‌شوند. اما در راه مکه و در منطقه بیداء در زمین فرو می روند و جز سه نفر از آنان کسی زنده نمی ماند.

فتنه سفیانی در نواحی مختلف بلاد اسلامی گسترش می‌یابد و در این فتنه به طور خاص بر اصحاب علی (علیه السلام) و شیعیان آن حضرت (علیه السلام) سخت می‌گذرد تا جایی که ندا دهنده‌ای از سوی سفیانی ندا می‌دهد: «آگاه باشید هر کس سرِ شیعه‌ای از شیعیان علی (علیه السلام) را بیاورد هزار درهم جایزه می‌گیرد.» در این اوضاع همسایه بر همسایه‌اش هجوم می‌برد و می‌گوید: او از شیعیان علی (علیه السلام) است. پس گردنِ او را می‌زند و هزار درهم جایزه می‌گیرد.
http://www.tabnak.ir/fa/news/369018/%D8%B4%DB%8C%D8%AE-%D8%B3%D9%84%D9%81%DB%8C-%D9%88-%D8%A2%D8%B1%D8%B2%D9%88%DB%8C-%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%AC

سلام خدمت شما سروران عزیز...
:Gol:

امروز خبری بسیار جالب میخوندم.. این خبر اگر چه ابتدا به نظر یک تحرک یا تصمیم متعارفی باشه در قالب تصمیمات متدوال نیروهای کشورهای عربی خلیج فارس ، ولی ابعاد بسیار بسیار جالبی داره..

خودم الان خبر رو در سایت رای الیوم http://www.raialyoum.com خوندم و از صحت اون اطمینان پیدا کردم.

کلا ترجمه ی اون هست :

نواف عبید مشاور وزیر خارجه عربستان و عضو مرکز علوم و امور بین المللی بلعر دانشگاه هاروارد از تلاش عربستان به منظور تشکیل دو ارتش جدید خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم سایت الرای الیوم، در گزارش خود نوشت: ارتش اول که شامل صد هزار سرباز و افسر خواهد بود در چارچوب نیروهای فرماندهی نظامی مشترک خلیج فارس خواهد بود که در کنفرانس اخیر سران عرب در کویت توافق شد به عنوان جایگزین نیروهای سپر جزیره تاسیس شود.
وی افزود: مقر این فرماندهی در ریاض خواهد بود که به همین دلیل، 50 تا 70 هزار نفر از نیروهایش و همچنین فرماندهان ارشد آن عربستانی می باشند.
این موضوع حساسیت بسیاری از کشورهای عرب حوزه خلیج فارس را برانگیخته که از سلطه عربستان شکوه دارند.
نیروی دوم، شامل 50 هزار جنگجوی خارجی خواهد بود که احتمالا به 250هزار سرباز خواهد رسید و به مثابه نیروی واکنش سریع تحت امر عربستان تلقی خواهد شد.

بر اساس گزارش های غربی، مراکز آموزش این گروه در وسط صحرا و نزدیک مرز اردن می باشد.
استراتژی دیگر عربستان، متحد ساختن گروهه ای مخالف به منظور تسریع در سرنگون سازی نظام سوریه و مهار نفوذ ایران در منطقه است.
لذا جنگ گروه های مسلح سوری مورد حمایت عربستان علیه داعش به خاطر مخالفت داعش با قرارگرفتن زیر پرچم عربستان می باشد.
منابع غربی افزودند: به احتمال زیاد، اعضای نیروی دوم از اردن، مغرب و تا حدودی از یمن خواهد بود که به خوبی مسلح خواهند شد و کارشناسان آمریکا به ویژه مارینز، انگلستان و فرانسه آموزش این نیروها را به عهده خواهند داشت.
دیگر اهداف سیاسی عربستان اینگونه است:
1 – جلوگیری از حضور ایران در ژنو 2 و اصرار به عدم ایفای نقش بشار اسد رییس جمهور سوریه در دولت انتقالی.
2 – فرسایش حزب الله در جنگ داخلی در لبنان و تقویت ارتش لبنان با سه میلیارد دلار خرید تسلیحات پیشرفته از فرانسه.
3 – حمایت مالی و تسلیحاتی از گروه های سنی و نژادی غیر فارس مخالف نظام ایران برای تضعیف ایران از داخل که 50 درصد ساکنان این کشور را تشکیل می دهند.
4 – پشتیبانی از دولت موقت مصر و عبدالفتاح السیسی حاکم فعلی در جنگ علیه اخوان المسلمین که دشمن اصلی عربستان است.
در سطح دیپلماسی عربی و خلیج فارس، تلاش عربستان مبتنی بر افزایش انزوای حماس بدون تقویت روابط با محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین، تقویت همکاری با فرانسه به عنوان اولین جایگزین آمریکا و دورساختن روسیه از روند حمایت از اسد است.

(توجه کنید که قسمت هاشور خورده آبی (مربوط به قسمت قرمزی هست که بالا مشخص کردم) در حقیقت نزدیک و یا تقریبا همون منطقه ایست که صحرای یابس ( یا بی آب و علف) نامیده میشه و در مرز اردن هست و قیام سفیانی ( لعنه ا... علیه) از اونجا انجام میگیره.. )

اونجوری که کاملا مشخصه و بوش میاد اینه که این سپاه یعنی سپاهی که قرار هست یار و یاور سفیانی (لعنه ا... علیه) باشد در حال شکل گیری گسترده در منطقه ای بسیار بسیار حساس و راهبردی هست.
قسمت هاشور خورده ی قرمز رو اگر بیشتر در google map نزدیک بشید و ببینید، در حقیقت پر از رودخانه های خشک شده و بلندی های نا هموار و گه گاه چاله هایی هست که مانع حرکت سپاه منظم خواهد شد.

پس به عقل ناقص من رسید که باید قسمت هاشور آبی برای تمرینات نظامی آینده در نظر گرفته بشود. ( البته کمی تا قسمتی از هم خاک سوریه رو بهش ملحق کنید)
و به این ترتیب سپاه سفیانی به شکلی منسجم در حال شکل گیری هست.
(این نظر من هست. با مطالعات ناقص و در هم برهمی که دارم ، به من خرده نگیرید، مطالعه کنید خودتون متوجه میشید انشاءالله من رو هم راهنمایی بفرمائید)

والله اعلم

السلام و رحمه ا... علیکم

همسفران قطار انتظار ... خوش و خرم باشید انشاءالله :Gol:

قضیه ای چند روز قبل در سایت ها بود با این عنوان :

امیر المومنین (علیه السلام) در 1400 سال پیش فرموده : "إذا رأيتم الرايات السود فالزموا الأرض ولا تحركوا أيديكم ولا أرجلكم ثم يظهر قوم ضعفاء لا يُوبه لهم قلوبهم كزُبَر الحديد هم أصحاب الدولة لا يفون بعهد ولا ميثاق يدعون إلى الحق وليسوا من أهله "أسماؤهم الكنى ونسبتهم القرى” حتى يختلفوا فيما بينهم ثم يؤتي الله الحق من يشاء..." (1)

یعنی زمانی که
پرچم های سیاه
را دیدید از جای خود حرکت نکنید -
به این معنا که دعوت آنان باطل است و نباید به کمک آنان بشتابید
- سپس قومی ضعیف ظاهر می وشند که قلبهایشان مانند براده های آهن سخت است، آنها وفادار به هیچ عهدی نیستند ، به حق فرا می خوانند در حالیکه از آن نیستند،
اسامی شان ، کنیه و نسبتهایشان از نام شهرها گرفته شده
؛ تا اینکه
در بین خود اختلاف نظر پیدا می کنند
و خداوند خداوند اهل حق – هر کسی که بخواهد- را ظاهر می سازد..."

این از کتابی گرفته شده که جناب شهید ثالث،

نور الله بن شریف الدین شوشتری
نوشته و در رد یکی از کتابهای علیه علامه حلی ست.این محقق و محدث بزرگوار در هند شهید شد ( زیر شلاق های بدخواهان، در زمان جهانگیر شاه 1019 قمری )

اما چه چیزی جالبه اینه که این احادیث، که با توجه به پیشینه ی ذکر کنندگان و سلسه ی روایی حدیث، عموما قابل اعتماد هستند، آینه ای هستند که روزگار ما رو نشان میدهند.
احادیثی که بنده با این سواد ناچیزم تونستم مطالعه بکنم و اغلب دنبال کردم و مطابقتهای جاهلانه ی خودم رو هم آنها محک زدم و دیدم مانند فیلم سینمایی یا تئاتری در جلوی چشمان حقیقت بینان گروه های تکفیری مبارز در شام رو نشان میدهند.

نمونه اینکه اغلب کسانی که در سوریه هم اکنون میجنگند اسامی بسیار ویژه دارند ... مثلا نام محل های و استان های خاصی ست.
به عنوان نمونه : ( از اسامی روسای حیوانات وهابی تکفیری دولت اسلام عراق و شام ) البغدادی،الجولانی... ..

و یا لقب هایی که اغلب به عنوان اسمشون انتخاب میکنند:
مانندأبورتاج السوسي، أبو عمر العبادي،أبو ضمضم الحسني، أبو الحجاج النواري

و اینها همه نشانه هایست برای آنهائیکه میخواهند باور کنند و دلخوش باشند به عاقبت جنگ این حیوانات علیه هم در شام، که نهایتا به امری بزرگ ختم خواهد شد .. انشاءالله


سلام و رحمه ا... :Gol:

عرض شود خدمت شما بزرگواران که حیوانات وهابی، که لعنت خداوند بر آنها، و دوستاران آنها، تائید کنندگانشان به دل، زبان و اشاره ، موجوداتی بسی احمق و رذل و منحرفند.

همین دیروز بود که یکی از این حیوانها که سنی هم ازش گذشته بود، با نوه ی خودش ... که عکس و فیلمش رو گرفته اند و گفته که خب! فتوا بوده دیگه که با محارم هم میشود.. !!!

یک انسان آزاده با اولین نگاه متوجه میشه که این نه اسلام که حتی انسانیت هم نیست.. !!

و اینکه این حیوانات که لعنت جمیع خلائق بر آنها و رهبرانشان از هر قشر و مرتبه .. ، تو جیبهاشون قاشق این ور اون ور میکننن !!

http://www.abna.ir/data.asp?lang=1&id=500516

که اگر کشته شدند، فورا سر سفره پیغمبر (صلی ا.. علیه و آله) بنشینند و غذا بخورند!!!!!! ( البته بعد از اینکه از پیش حور العین برگشتند!! )
( البته میتونه برای این باشه غذا میخوان کوفت کنن ولی ظاهرا نیتی مثل بالا هم دارند!)

ما با چه کسانی طرف هستیم؟؟؟
ما با چه تفکری مواجهیم .. آخه این جور بی شعوری و نادانی و حماقتیست؟؟

فقط خدا میداند و بس

ســــــــــــــلام و رحمه ا... علیکم
:Gol::Gol:

چند مدتیست که مقوله ی گروه های مسلح در سوریه ذهن من رو به خودش مشغول کرده و تقریبا به نتیجه ای نمیرسم.
از آنجائیکه به خاطر گناهان فراوان از امداد های غیبی هم محروم هستم، صرفا میتونم به استدلالها و بررسی ها و چینش های ذهنی خودم متکی باشم. که البته با شما در میان میگزارم.

قرار هست که دو گروه مسلح در سوریه در حال نبرد باشند و
هنگامی که سفیانی (لعنه ا... علیه) قیام میکند با این دو گروه میجنگه و سران هر دو رو از بین میبرد و بر دیار شام مسلط میشه و این تسلط به عراق میکشاند.
این را از احادیث میدانیم و متواتر هست و از علائم حتمی ظهور و جای هیچ شکی نیست.

ولــــــــــــــی تحولات بسیار عمیقی در چند مدت اخیر در بین گروه های مسلح سوریه انجام گرفته و بازیهای مداوم سیاسی و قدرت نمایی این گرو ها،نتیجه گرفتن را بسیار سخت کرده و عملا غیر ممکنه پیش بینی اینکه کدام از این گروه ها آن دو گروه خواهند بود.

با توجه به احادیث که باید پای رومیان ( شاید روسیه و چین ) در جنگ سوریه باز بشود، میتوان به احتمال نسبی گفت که شاید یکی از این گروه ها همین دولت سوریه باشد. یعنی سقوطی برای دولت اسد تا اون موقع ( شاید تو این دو سه سال، شاید!!! ) متصور نباشد.

گروه بعدی را حدس من این هست که شاید این گرو ه های معاند ( مثل داعش، النصر، جبهه اسلامی ... و غیره) در بین خودشان اینقدر اختلاف پیدا میکنند ( که کرده اند!) تا یکی بر همه غلبه پیدا میکنه و توهم برش میداره و شروع میکنه به
ویرانی و خلاصه اینکه ادعاهایی میکنه که نباید!

و نتیجتا باید از بین بره، و صد البته که سفیانی گزینه ی بسیار بهتریست برای اونهایی که از اول هم میخواستند که شام ویران بشود پس جنگ و کشتار جدید آغاز میشود که البته بیشتر از 15 ماه نخواهد بود با توجه به احادیث مقدس.

هر چه هست دوستان لحظات بهت آور و خیره کننده ایست این سالهای باقیمانده ... همه چیز به هم تنیده ! چه از دشمنان داخلی و چه خارجی .....

لبیک یا خامنه ای

ســــــــــــــــــلام و رحمه الله علیکم ..
:Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol::Gol:

بنابه آنچه که رسم هست و رسم خوبی هم هست که انسانها در سال نو همدیگر رو یاد میکنند، من هم به عنوان عضوی تقصیر کار و کوچک گفتگوی دینی به شما سال جدید رو تبریک میگم.:Gol:

ولی اگر ته دلم رو بخواهید، خوشحالی واقعی در دل ندارم.
تنها دل خوشی من این هست که یک سال دیگر به آن واقعه عظیم نزدیکتر شدیم.
یعنی خوشحالی واقعی شیعیان علی (علیه السلام ) ، ( بنده به نوبه خودم اگر محب، محب شیعیان علی (علیه السلام ) شناخته بشم، به خودم میبالم چه برسد به محب علی (علیه السلام ) شدن و چه برسد به شیعه علی (علیه السلام) شدن )
فقط در گرو خوشحالی خاندان پیامبر معظم، که همانا در گرو ظهور منتقم آنهاست،هست و بس.

و چه کنیم در غم مادر امامان (علیه السلام)،
چه بگوییم در غم مادر سادات. :Ghamgin:

چه کنیم وقتی وهابی ها و تکفیری های کثیف در جای جای ممالک منتسب به اسلام، به نام اسلام قتل و عام میکنند شیعیان و بی گناهان رو .
چگونه بخندد لبی وقتی غمی به این عمق در دل هست.

و من بی لیاقت چطور جشن بگیرم سالی رو که در اولش خون هست و در آخرش خون!

در زیارت اربابمان، ولی نعمتمان، حضرت معصومه (علیهاالسلام) میخوانیم که : خداوند ، شادی و سرور را در میان شما به ما بنمایاند. و این فقط با ظهور ارباب عالم امام زمان ( علیه السلام ) امکان پذیر هست و لا غیر.


پاک و منزه است پروردگاری که به بهترین نحو آفرید و سامان بخشید و هدایت فرمود.
و درود خداوند بر رسول اکرم ( صل الله علیه و آله )

ســـــــــــــلام دوستان

چند روز قبل که حوادثی در جزیره "کریمه" رخ داد، یعنی همه پرسی درش انجام گرفت که یا با اوکراین باشه یا با روسیه، این ذهنیت در من شکل گرفت که داره پای روسیه به بعضی مسائل بیشتر باز میشه .

معنیش اینست که روسیه در مقابل اوکراین به شدت موضع گرفت. اوکراین عضو اتحادیه اروپا و البته چون با آمریکا و پایگاههای نظامی آمریکایی هیچ مشکلی نداره! به صورت یهویی همه ی
اعضا به حمایت از او پرداختند و روسیه تحریم شد.

امروز خبری میخوندم که گروه جی 8 که آمریکا، انگلیس و فرانسه رو هم شامل میشه روسیه رو اخراج کردند.

به نظر میاد که حوادثی که در آخرالزمان پیش میاد و پای رومیان، یا روسیه و چین در آن باز میشه به سرعت در حال شکل گیریست.

آیا به نظر شما این امکان وجود داره که فاصله غرب با روسیه بیشتر بشه و روسیه با کودتایی احتمالی در سوریه مخالفت کنه و وارد جنگ در سوریه بشه؟
بنده که هیچ بعید نمیدونم و انتظار چنین رفتاری در آینده اصلا دور از انتظار نیست.

ولی چرا چین؟
به نظرم چین منافع زیادی در سوریه نداره.. یعنی نه اونقدر که بخواد خودش رو مستقیم درگیر بکنه ولی اگر روسیه به میدان بیاد چطور؟
فکر میکنم که معادلات عجیب دیگه ای در حال پیاده شدن هستند.

در پناه خدا

ســــــلام و رحمه ا...
با عرض تسلیت شهادت مادر امامان، حضرت زهرا (علیها السلام)
خداوند کشندگان این خاندان عظیم الشان را در دردناکترین درکات جهنم همیشگی معذب کند.

خبر از یار که هست، هر جا که هست بسیار زیباست.
از هر دهانی که بشنوی زیباست. با هر ندایی، هر زبانی، حتی با اشاره هم، زیباست
.:Gol::Gol:

بدون این که بخوام در متن این خواب دست کاری کرده باشم عینا به عرض شما میرسونم :

[=arial, helvetica, sans-serif] خوابی راستین درباره حادثه ۱۱ سپتامبر

[=arial, helvetica, sans-serif]سیدی بزرگوار و افضل به نگارنده کتاب جهان در آستانه ظهور ص ۱۲۰سید سلیمان مدنی تنکابنی فرموده است : چند ماه پیش از حادثه ۱۱ سپتامبر 2001 شبی در خواب امام عصر (عج) را زیارت کردم و از ایشان درباره زمان ظهور و نشانه های آن پرسیدم امام فرمودند :امر ظهور در دست خداست. من بر سر پرسش خود پافشاری کردم و ردای او را گرفتم و التماس کردم و به مادرش سوگندش دادم چون چنین کردم آن حضرت پاسخ دادند :
[=arial, helvetica, sans-serif]به آنچه در سپتامبر روی میدهد نگاه کن. از خواب بیدار شدم. چون با ماه های میلای آشنایی نداشتم فکر کردم سپتامبر نام شهر یا منطقه است. پرس و جو کردم به من گفتند یکی از ماههای میلادی است این پاسخ برای من مفهوم خاصّ نداشت تا آنکه حمله های تروریستی ۱۱سپتامبر پیش آمد و من در آنموقع پیام رؤیای صادق خود را دریافتم و دانستم که این ماجرا نقطه عطف حوادث پیش از ظهور است.
[=arial, helvetica, sans-serif]
منبع :
[=arial, helvetica, sans-serif]جهان در آستانه ظهور مؤلف سید سلیمان مدنی تنکابنی ص 120

ســــــــــلام و رحمه ا... علیکم

از شمــــــــا میپرسم برادران،
از شما میپرسم خواهران، ای مردم آزاده ... ای .. انسانها..

نگاه این معصوم بیگناه رو چطور تحمل کنیم... به هر دینی که پدر و مادرش داشته باشند.. این بیگناه چه کند؟
این بی پناه چه کند؟
سینه ام از درون در حال سوختن ست.
راهی ندارم که بگویم چگونه ام...

وای از قلبهایی که سنگ شده اند، سخت شده اند.. به زودی تومار اینان به پایان خواهد رسید ..
قسم به آه هایی که از بی کسی و ظلم به آسمان برخواسته،
وای از درد لحظاتی که انتقام کشنده ی خداوند، متظر فرمان نشسته و نظاره میکند این ظلم ها را
به زودی انتقام خدواند خواهد رسید.. و دیگر بازگشتی نیست!

ســــــــــــــــلام علیکم

عرض ادب و احترام .. خدمت بزرگواران منتظر.

چند روزی بود که به مطالبی در خصوص عقاید عناصر تکفیری و تروریست سوری نگاه میکردم و چیزی که فهمیدم این بوده که اینها هم معتقدند که این جنگی که الان در سوریه هست، در حقیقت همان جنگ معروف آخرالزمان و پیش از برپایی حکومت جهانی اسلام است.

" ابو عمر چچنی " که یکی از فرماندهان داعش هست ( قبلا بنده دیده بودم در سایتی که حالا به اشتباه یا به درستی، عکس این شخص رو زده بود و گفته بود که این ملعون 365 نفر رو شخصا سر بریده! )
در مورد جنگ در سوریه میگه ما میخواهیم که این جنگ همان جنگ باشد که هست و خلاصه اینکه ما شیعیان چه و چه خواهیم کرد واین نیروهای اسد رو هم...

و هفته قبل:

میگویند این پرچم حزب ا... سوریه است. با توجه به اینکه بنده کارم با گرافیک رایانه ای هست و آشنایی کافی با این مسائل دارم، عرض میکنم به نظر بنده " فی سوریا" به صورت فتوشاپی به عکس اضافه شده .
این پرچم به هیچ عنوان تایید نشده ولـــــــــی با اذعان جناب سید حسن نصرا... ( حفظه ا... ، این مرد بزرگ رو بسیار دوست میدارم) که میگوید سپاه حزب ا... در سوریه در حال جنگ ست، این مسئله چندان بعید نیست. حال چه فرقی میکنه که پرچم به اسم سوریه باشه یا لبنان!!

و چیزی که برای من جالب و بسیار هیجان انگیز ست این هست که این درست بر طبق روایات هست آنگاه که میفرماید:

امیرالمومنان(ع) و امام محمد باقر(ع) :چون دو لشگر در شام درگیر شوند ، یکی از آیات بزرگ الهی ظاهر می شود و آن زلزله شام است که بیش از صد هزار نفر در شام هلاک می شود ، این حادثه برای مومنان رحمت و برای کافران نقمت است ، چون این حادثه روی دهد منتظر پرچم های زرد و سپاهیان یابوسواری باشید که از سوی مغرب می آیند و وارد شام می شوندغیبت نعمانی ص 163 ، بحار ج 52 ص 214 و 237 و ...« هنگامی که پرچم های زرد وارد مصر شوند و بر سرزمین مصر چیره شوند ..... هنگامی که پرچم های سیاه از مشرق و پرچم های زرد از مغرب به راه افتادند و در شام به یکدیگر رسیدند .... »الملاحم و الفتن ص 70

تقدم و تاخر ورود نیروهایی با پرچم زرد به سوریه چندان مشخص نیست ، شاید نزدیک زلزله یا انفجارهای بزرگ شام ( که همان تعبیر به زلزله شده) یا هم زمان باشد. ولی بدون تردید الان سپاه حزب ا... در سوریه وجود دارند و با دارندگان پرچم های سیاه و سفید میجنگند.

قبل از سفیانی ( لعنه ا... علیه) دو پرچم در شام میجنگند .

ابقع و اصهب

که یکی از اونها یعنی ابقع ( کلمه ابقع، یعنی تلفیق سیاه و سفید) بسیار شبه به پرچم سیاه و سفید القاعده و جبهه النصره و داعش و این گروه های تکفیری و تروریست هست.

والحمد الله رب العالمین

سلام
واقعا مطالب وحشتناکیست.
دیشب 1700 نفر رو یک جا اعدام کردند این وحشی ها. و حقوق به اصطلاح بشر سازمان ملل کثیف گفته که " ای وای، این دیگه جنایت جنگی بود که پسر خوب، نکن خوووووب؟؟؟ بارک ا... "


حرکت بزرگی که باید در عراق انجام میشد، در حال آغاز هست و
کوچکترین شکی ندارم که این تحولات به طور مسلسل به حادثه ای شگرف منتهی خواهد شد.
فی الواقع مدتها متنظر این حادثه بودم .
فقط بسیار نگران یکی از دوستان هستم که فردا به عراق جهت مسائل کاری حرکت خواهد کرد، بسیار توصیه کردم که عقب بندازه یا نره، ولی متاسفانه نشده، برای همه دعا کنیم. این زنا زاده ها بسیار وحشی هستند.
بد نیست این رو هم بخونید :

http://www.abna.ir/persian/service/iran/archive/2014/06/15/616221/story.html

هادی.جم;504383 نوشت:
ســــــــــلام و رحمه ا... علیکم

از شمــــــــا میپرسم برادران،
از شما میپرسم خواهران، ای مردم آزاده ... ای .. انسانها..

نگاه این معصوم بیگناه رو چطور تحمل کنیم... به هر دینی که پدر و مادرش داشته باشند.. این بیگناه چه کند؟
این بی پناه چه کند؟
سینه ام از درون در حال سوختن ست.
راهی ندارم که بگویم چگونه ام...

وای از قلبهایی که سنگ شده اند، سخت شده اند.. به زودی تومار اینان به پایان خواهد رسید ..
قسم به آه هایی که از بی کسی و ظلم به آسمان برخواسته،
وای از درد لحظاتی که انتقام کشنده ی خداوند، متظر فرمان نشسته و نظاره میکند این ظلم ها را
به زودی انتقام خدواند خواهد رسید.. و دیگر بازگشتی نیست!

وای خدای من.الهی بمیرم بچه انقدی گناهش چیه؟طفل معصوم همین قیافه این بی وجدانا رو ببینه براش کافیه.خدایالعنتشون کن

بقول دوستی دشمن آماده آماده مقابله با امام زمان است و مطابق روایات ما تمام وظایف خودش رو انجام داده حتی بیشتر اما آیا ما هم وظایف منتظرین رو انجام دادیم؟
آیا تصور میکنیم که آقا با معجزه ناگهان همه ظلم و ستم رو نابود می کند یا اگر به او لبیک نگوییم عاشورایی دیگر براه می افتد؟
بی شک عاشورایی دیگر اتفاق نخواهد افتاد چون حجت را خدا تمام کرده و تا زمانی که شیعه آماده پذیرای آقا نباشد دشمن هر چه که فساد و تباهی کند خدا اول بدل مصطرها و منتظرین نگاه می کند اگر آماده بودیم آقا هم می آید...

سلام بزرگواران منتظر... :Gol:

خب بالاخره، حماقت ها و دنیاطلبی مفرط، و کوته بینی داعش کار خودش رو کرد و اینکه:

عرض شود که این قضیه بسیار جالب هست اگر به روایات دقت بشود.
یعنی کنار هم چیدن روایات آخرالزمانی و عملهای این گروه کوردل و بسیار منحرف و همپیمانان اون مطالب بسیار زیادی رو روشن میکند.

بسیار سخته که از الان گفت که آیا سفیانی از دل همین گروه یا گروه های مشابه بیرون خواهد آمد، یا بنابر گفته ی بعضی از محققان محترم و بزرگوار از کودتایی در سوریه و یکی از افسران حاضر یا پیشین ارتش این کشور خواهد بود.
که البته اگر این آخری اتفاق بیافتد که بساط داعش که زین پس باید " دولت اسلامی!!!!" ، عجببب، صداش بکنیم، به طور کل با کشته شدن روسای اون و آن ملعون ابوبکر البغدادی به پایان خواهد رسید.

شاید هم گزینه ی دیگری باشد ... ولــــــــــــــی مهم این هست که همه ی اینها از نشانه های بارز بروز اتفاقی شگرف هستند. والله اعلم.

خداوند دشمنان مذهب حقه شیعه را احمق قرار داده واقعا!

سلام بزرگواران :Gol:

واقعا سوال اینجاست که آیا عرفا حتما باید بگویند: آقای الف، آقای ب، این اتفاق که الان دیدی در عراق فلان اتفاق است که برای ظهور لازم است.؟ یک اشاره کافی نیست برای آن کس .. ؟

در ذیل پسر آیت ا... بهجت از پدرش نقل میکند که:
http://www.alvadossadegh.com/fa/news/newss/82517-%D9%84%D9%82%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A2%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%AC%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AF.html

حجت‌الاسلام بهجت تصریح کرد: ایشان نسبت به اتفاقاتی که در جاهایی مانند بغداد می‌افتاد از جمله انفجارها به شدت حالت ترحم داشتند به طوری که از شدت ناراحتی‌شان احساس ‌می کردید که در آن انفجار برای یکی از اقوامشان اتفاقی افتاده است. در جلسه استفتائات نیز گاهی بعد از جواب به چند سؤال یک دفعه بیان می‌داشتند هر روز یک انفجار انجام می‌دهند نمی‌گذارند راحت باشیم.وی ادامه داد:

حتی از شدت ناراحتی برای این‌گونه مسائل توانایی و انرژی‌شان برای درس دادن تحلیل می‌رفت گاهی یکدفعه به شدت ناراحت می‌شدند و می‌گفتند

خدایا رحم کن ما از ایشان می‌پرسیدیم آقا چه شده؟
میگفتند
سفیانی از حتمیات است این‌ها به اسم می‌کشند. شما چه می‌دانید؟ با این درندگان چه کنیم؟ نمی دانیم، مرددیم دعا کنیم آیا بمانیم تا ظهور؟


نکته ها نهفته است در این جمله که مرددیم دعا کنیم ...
این ها به اسم می کشند... بسیار جالب هست ... چون در بیانیه ای که جدیدا این گروه داعش منحرف داده گفته که زین پس اسامی حسن، حسین،.... را خواهد کشت. ( قریب به همین مضمون)

در پناه حق

پیامبر(ص):

«‌هر کس شب قدر را بیدار بماند گناهانش آمرزیده می­شود

حتی اگر تعداد آنها به تعداد ستارگان آسمان و به سنگینی کوه‌ها باشد…»

**************

پیامبر اکرم(ص):‌

«هر کس شب قدر را احیا بدارد تا سال بعدی عذاب از او برداشته می­شود»

****************

پیامبر اکرم(ص):

«‌هرکس شب قدر را با ‌ایمان و محاسبه بیدار ماند

تمام گناهان گذشته و آینده­اش بخشیده می­شود»

*************

امام صادق(ع):‌«قلب ماه رمضان شب قدر است»

***********

امام صادق(ع):

«حضرت درباره شب قدر فرمود:‌شب فاطمه است و قدر خداوند است

پس هر کس حق شناخت فاطمه را به جا آورد ، ‌شب قدر را درک کرده است

ســـــــــــلام و عبادات شما قبول باشد انشاءالله :Gol:
دیگه داریم به آخرهای ماه رمضان میرسیم و بنده هنوز جواب سوالم را از خدا نگرفتم!

امروز خبری بود در سایتی که لینکش رو براتون میزارم:
http://www.alvadossadegh.com/fa/news/newss/83049-%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%8A%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D9%86%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%8A-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D9%88-%D9%86%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-%D9%85%D9%8A-%DA%AF%D9%8A%D8%B1%D9%86%D8%AF%D8%9F.html
با این عنوان که :
[h=2]چرا نيروهاي داعش نه نماز مي خوانند و نه روزه مي گيرند؟![/h]چون متن و منبع این به اصطلاح بیانیه داعش در این سایت ذکر نشده بنده نظری راجع به صحت و سقمش نمیتونم بدم ولی با این حال حتی تصورش هم سخت است.
تصور بکنید که تفکر پشت حرکت این خون خوارهای بی وجدان بر چه مبانی استوار است. بهشت رفتن با کشتن همه!

نماز نخوانید چون همگی با جهاد و شهادت به بهشت میروید!!!
یا روزه نگیرید چون به قولی شما مسافر همیشگی هستید!!

یعنی سیاهی در سیاهی... شاید سیاهی معنی رو نرسونه! همان ظلمت در ظلمت هستند این ملعون ها! اصلا قرائت عجیبی از دین اسلام ارائه دادند اینها که تاریخ به خودش ندیده!
دیروز هم با کشتن 23 دختر در موصل که در مجلسی برای مثلا جشن فارغ التحصیلی ( چیزی که گفته شده) جمع شده بودند، نشان دادند که نه میدونند انسانیت چیه نه رحم میدونند نه مرد میشناسند و نه زن!
لعنته ا... علیهم

سلام
عبادات قبول درگاه حق :Gol:

عرض شود که یکی از دوستان خوب من چیزی رو برای من تعریف کرد از اوضاع بغداد که گفتم شاید شما هم علاقه به شنیدن آن داشته باشید.

برادر این دوست من در عراق زندگی میکنه و در محله ی آنها هم سنی هست و هم شیعه (آنگونه که یادم هست).

ایشون تعریف کرده که گفت روزی دیدیم که یکی از بچه های کوچک از اهالی شیعه کوچه گم شده.
بچه ای به سن وسال مثلا 2 ساله .
بعد از یک روز در خانه آن خانواده را زده بودند و گفته بودند نذری برایتان آورده ایم.
خانواده بیچاره که دم در آمده بودند یک دیس بزرگ، که آن بچه را سرخ کرده بودند و داخل آن گذاشته بودند
به آنها دادند.

شما نگاه بکنید که چه شقاوت و چه وحشی گری دارند این سلفی های تکفیری.
نه انسانند که به آن نام انسان بگذاری و نه حیوانند چون حیوان هم نمیتواند بسیاری از این کارها را بکند....

خدا میداند که چه اتفاقاتی میافته و .. از این به بعد تشدید خواهد شد.
در چند سال آتی چنان عرصه بر مردم عراق و سوریه تنگ شود و چنان زجری مردم غزه و فلسطین بکشند که هرگز در تاریخ نمونه نداشته باشد.

و خصوصا مردم عراق.. .. نمیدانم آیا این مردم به نفرین حضرت امیر المومنین علی (علیه السلام) گرفتارند هنوز؟
که فرمود بعد از من حاکمان ظالم بر شما مسلط شوند و ندیدیم یک دوران خوش این مردم عراق داشته باشند و صد البته که بدترین دورانهای تاریخ به زودی به سراغشان خواهد آمد.

[h=2][/h]

«إذا رأیتم الرایات السود فالزموا الأرض ولا تحرکوا أیدیکم ولا أرجلکم ثم یظهر قوم ضعفاء لا یُوبه لهم قلوبهم


کزُبَر الحدید هم أصحاب الدولة لا یفون بعهد ولا میثاق یدعون إلى الحق ولیسوا من أهله

"أسماؤهم الکنى ونسبتهم القرى”

حتى یختلفوا فیما بینهم ثم یؤتی الله الحق من یشاء»

« زمانی که پرچم های سیاه را دیدید از جای خود حرکت نکنید –

به این معنا که دعوت آنان باطل است و نباید به کمک آنان بشتابید

– سپس قومی ضعیف ظاهر می شوند که قلب هایشان مانند براده های آهن سخت است،

آنها وفادار به هیچ عهدی نیستند، به حق فرا می خوانند در حالیکه از آن نیستند، اسامی شان،

کنیه و نسبت هایشان از نام شهرها گرفته شده؛

تا اینکه در بین خود اختلاف نظر پیدا می کنند و خداوند خداوند اهل حق

– هر کسی که بخواهد- را ظاهر می سازد»

[h=2]سلام ، با کسب اجازه از اقا هادی برادر عزیزم . . .[/h]


اللهم صل علی محمد و آل محمد .:Gol:

سلام و عرض ادب.

بله ادب..
خوب چیزیه.. ادب
در کتابی مربوط به حاج ملا آقا جان زنجانی (رحمه ال... علیه) خواندم که میگفت .. ادب خوب است ادب خوب است ادب خوب هر آن کس بی ادب باشد خورد چوب!


این خواب راستین از آیت ا... ارکی که رو که خوندم خیلی دلم برای خیلی چیزا تنگ شد.. اینکه ادب من کجاست؟!
پس کی من ادب یاد میگیرم؟!

عقیق:آیت الله اراکی می فرمود: شبی خواب امیرکبیر را دیدم، جایگاهی متفاوت و رفیع داشت.پرسیدم چون شهیدی و مظلوم کشته شدی این مرتبت نصیبت گردید؟ با لبخند گفت: خیر.
سؤال کردم چون چندین فرقه ضاله را نابود کردی؟ گفت: نه،
با تعجب پرسیدم پس راز این مقام چیست؟ پاسخ داد: هدیه مولایم حسین است!
گفتم چطور؟ با اشک گفت: آنگاه که رگ دو دستم را در حمام فین کاشان زدند؛ چون خون از بدنم میرفت تشنگی بر من غلبه کرد، سر چرخاندم تا بگویم قدری آبم دهید؛ ناگهان به خود گفتم میرزا تقی خان! ۲تا رگ بریدند این همه تشنگی! پس چه کشید پسر فاطمه(س)؟ او که از سر تا به پایش زخم شمشیر و نیزه و تیر بود! از عطش امام حسین(ع) حیا کردم، لب به آب خواستن باز نکردم و اشک در دیدگانم جمع شد آن لحظه که صورتم بر خاک گذاشتند

امام حسین(ع) آمد و فرمود: به یاد تشنگی ما ادب کردی و اشک ریختی، آب ننوشیدی؛ این هدیه ما در برزخ، باشد تا در قیامت جبران کنیم.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی، خطیب موقت جمعه تهران روز 25 آبان‌ماه سال 1388 در جلسه تفسیر زیارت جامعه کبیره در دانشگاه صنعتی شهید شریف‌واقفی، به کشتار شیعیان یمن به دست رژیم وابسته و دست‌نشانده این کشور اشاره و بشارت‌گونه‌ای را از زبان مرحوم آیت‌الله العظمی بهجت(ره) مطرح کرد که بازخوانی آن خالی از لطف نیست.

او در این سخنان که فایل صوتی آن در فضای مجازی موجود است، تصریح کرد: شخصی در ایوان حرم امام رضا(ع) به محضر آیت‌الله العظمی بهجت(ره) رسید و پرسید "از ظهور چه خبر؟"؛ حضرت آیت‌الله العظمی بهجت(ره) جواب دادند: مراقب اوضاع یمن باشید؛ جرقه‌ای در یمن زده می‌شود که با ظهور ارتباط دارد و ما باید خودمان را برای ظهور آماده کنیم.

حجت‌الاسلام صدیقی با بیان اینکه "معلوم است که این وقایع یمن درباره ظهور است"، خطاب به جوانان افزود: ما اگر خودمان را بسازیم آقا ظهور می‌کنند.

موضوع قفل شده است