قالب زیبای وبلاگ امام خامنه ای ویژه بلاگفا

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
قالب زیبای وبلاگ امام خامنه ای ویژه بلاگفا


قالبی بسیار زیبا با موضوع مقام معظم رهبری آماده کردیم که امیدوارم استفاده کنید این قالب دارای اسلاید شو، منوهای کشویی و دارای دو قسمت امکانات ویژه و برترین ها هست که شما می تونید از طریق ویرایش قالب تغییر اعمال کنید و تصاویر و لینک های خودتون را در قالب جای دهید در ضمن امکان تغییر هیدر هم در قالب وجود دارد.

برای دانلود هزینه قالب که 100 صلوات تقدیم به روح امام و شهدا ست را بفرستیدبرای تغییر هیدر هم آدرس header . jpg را پیدا کنید و آدرس تصویر دلخواه خودتون را قرار دهید …
برای اینکه ارتباط زنده فعال شود آی دی یاهو خود را به جای yahoo_id در قالب قرار دهید و دیگر اینکه برای اینکه هر پستی که دوست دارید نظراتش در صندوق پیام ها قرار گیرد به صورت زیر عمل کنید: باید بدانید صندوق پیام ها نظرات یکی از پست ها را برای صندوق پیام ها استفاده می کند که برای تنظیمات آن در آخرین خط قالب وبلاگ خود عبارت Shoutbox(‘پیام ها’,’۱′,۵); را پیدا کنید. عدد یک شماره پستی است که نظرات را از آن دریافت می کند که می توانید به پست مورد علاقه خود تغییر دهید و عدد ۵ تعداد پیام های به نمایش در آمده در صندوق پیام هاست که می توانید به رقم مورد نظر خود تغییر دهید که البته پیشنهاد نمی شود.

منبع:گل نرگس

[="Tahoma"][="DarkSlateBlue"]:Gol:سلام
ممنون از زحماتتون
زیباس و اگه میشه برای مادربلاگای دیگه مث پرشین هم بذارین
چون در تبدیل دستی قالب بلاگفا به پرشین یه بار کل وبلاگمو بهم ریخت!
[/]

م. خواهنده;278747 نوشت:
سلام ممنون از زحماتتون زیباس و اگه میشه برای مادربلاگای دیگه مث پرشین هم بذارین چون در تبدیل دستی قالب بلاگفا به پرشین یه بار کل وبلاگمو بهم ریخت!

به نام خدا
عرض سلام و ادب
سازنده این قالب سایت گل نرگس هست که در منبع پست قبل لینک سایت را قرار دادم.
میتونید اونجا درخواست بدید
من در این زمینه تخصص زیادی ندارم وگرنه کمکتون میکردم

[="Tahoma"][="DarkSlateBlue"]ممنون از راهنمایی تون
سر میزنم بهشون چشم:Gol:
[/]

این هم یه قالب دیگه برای مقام معظم رهبریلینک قالب : http://www.mazloum.ir/post/1036