flash

آموزش نرم افزار Adobe Flash Professional CC

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت دوستان اسکدینی
مدتی بود قصد داشتم که کار با نرم افزار فلش را به دوستان آموزش بدم .
اول بگم اسم کامل این نرم افزار Adobe Flash Professional Creative Cloud (آدوبی فلش پروفشینال کریتیو کلود) هست:ok:. و در حال حاضر نسخه نهایی این نرم افزار هست و میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

http://p30download.com/fa/entry/46084/software/design-graphics/flash/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-adobe-flash-professional-cc-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D9%81%D9%84%D8%B4-%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%DB%8C/

خوب در مورد کاربرد این نرم افزار فکر نکنم نیاز به توضیح باشه. فقط کسانی که تا به حال اسم این نرم افزار را نشنیدن (که بعید میدونم) بدونن پایه ای ترین کاربرد این نرم افزار ساخت انیمیشن های دو بعدی هست.
گیم های فلش ، کلیپ ها و بسیاری از تبلیغات در سطح اینترنت و همینطور خیلی از اپلیکشین ها و بازی های گوشی های تلفن همراه از فایل های خروجی این نرم افزار هست.

سابقه من :Nishkhand:
راستش من از نسخه cs5 به بعد خیلی با نرم افزار کار نکردم (بعدش نسخه cs6 ,cc اومد) ولی از دوره راهنمایی با نسخه 6 نرم افزار یعنی Macromedia Flash Pro MX (این نسخه 13 هست) کار کردم برای پروژه درس کامپیوتر درس سوم دبیرستان هم یه گیم ساختم و تحویل دادم پس میشه گفت برای تدریس دوره مقدماتی و متوسط اطلاعاتم کافی باشه (نگین چه از خود راضی

:khaneh: ) و انشاالله بتونم سوالات دوستان را جواب بدم. البته امیدوارم در حین آموزش از اطلاعات دوستان مطلع هم استفاده کنم.

خوب روش آموزش
ابتدا دوستان اعلام آمادگی می کنن (حداقل 5 نفر) به عنوان اعضای ثابت دوره
سپس از مفاهیم مقدماتی و پایه آموزش شروع میشه .در هر جلسه موضوعاتی تدریس میشه و در نهایت اگه لازم باشه تمارینی داده میشه تا دوستان انجام بدن و در تاپیک قرار بدن.
سعی میشه تمامی اشکالات و سوالات اعضا با دقت بررسی و رفع بشه .
به سوالات دوستان غیر عضو تنها در صوت فرصت و امکان پاسخ داده میشه .

خوب دوستان نرم افزار را دانلود و نصب کنن تا به تعداد کافی که رسیدیم آموزش را شروع کنم.
برای جلو گیری از به هم ریختن مطالب، تاپیک مرتبط دیگه ای با عنوان پیشنهادات و انتقادات ایجاد کردم که موضوعات غیر مرتبط با آموزش را دراون قرار بدین.


http://www.askdin.com/thread29883.html

(برای اعلام آمادگی هم یا در این تاپیک یا در پروفایلم پیغام بدین )

اسم اعضا در پست دوم قرار خواهد گرفت انشاالله

پیشاپیش از همراهی شما دوستان عزیز متشکرم