پایداری

سازمان جاسوسی آمریکا چرا و چگونه رسانه‌های ایرانی را رصد می‌کند؟

انجمن: 

گزارش تحلیلگر سابق سازمان سیا:[h=1] سازمان جاسوسی آمریکا چرا و چگونه رسانه‌های ایرانی را رصد می‌کند؟ [/h]

تلاش در راستای ارائه تصویری ایده آل از جوامع خود و رواج آن در میان سایر کشورها

به نحوی که آنان را تحت تاثیر قرار دهد، شیوه ای است که تمامی کشورها آن را به

کار می گیرند. دولت آمریکا از جمله کشورهایی است که وقت و هزینه هنگفتی را صرف

می کند تا تصویر مطلوبی از خود ارائه نماید و در کنار این موضوع سعی بر آن دارد که سایر

نقاط جهان را بر مبنای جهان بینی آمریکایی به سایرین معرفی کند و در صورت امکان آرمان های

هر کشور را برای مردم آن کشور بی ارزش نماید.
این تصویرسازی استادانه تنها مختص دولت آمریکا نیست. اما در آمریکا، حتی روزنامه

نیویورک تایمز که به انتشار مقالات غیر مغرضانه شهرت دارد، هنگامی که در مقالات خود

سخن از چین و روسیه به میان می‌آورد، به شدت از عدالت فاصله می گیرد. اگر بتوانید

حقیقت آنچه را که می خوانید درک کنید، مشکلی پیش نخواهد آمد، اما اگر تمام آن

تصویر ضعیفی که از جهان به شما ارائه شده است را باور کنید، خود را فریفته اید. جمله

معروفی در بازار آزاد وجود دارد که می گوید: بگذارید خریدار، آگاه باشد.

کتابشناسی انقلاب

انجمن: 

[h=1]آن روزها[/h]


[/HR]
مجموعه 15 جلدی «این روزها»‌ (روایت مستند افراد،‌ وقایع و اماکن روزهای انقلاب) با حضور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.


[/HR]
در مراسم رونمایی این اثر که در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار شد، سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در سخنانی درباره کتاب‌هایی که تا به حال با موضوع تاریخ انقلاب اسلامی منتشر شده است، گفت: راجع به تاریخ و هویت انقلاب اسلامی تا به حال کارهایی صورت گرفته است که می‌شود آن‌ها را به سه دسته تقسیم‌بندی کرد؛ اولین دسته این آثار، آثاری علمی و آکادمیک هستند که در آن‌ها وجهه پژوهشی غلبه دارد. دسته دوم کارهایی هستند که جنبه اطلاع‌رسانی و اسنادی دارند که در آن‌ها تلاش شده خلأ‌های موجود رفع شود.
صالحی با بیان این‌که به نظر می‌رسد در این دو بخش کارهای نسبتا خوبی انجام شده و همچنین این کارها رو به افزایش است، ادامه داد: سهم و حجم این نوع کارها رو به تکامل است، اما این به این معنی نیست که این پایان راه است، بنابراین هنوز در حوزه اسنادی و علمی کارهایی به جا مانده است.
او سپس به دسته سوم آثار حوزه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:‌ به نظر می‌رسد در این دسته فاصله زیادی داریم تا بتوانیم به نقطه کف کار برسیم و این حوزه، حوزه فرهنگ‌سازی است. این به آن معنی است که ما بتوانیم به نحوی مخاطب را در فضای کاری که در عرصه انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد، وارد همذات‌پنداری کنیم تا او بتواند خودش را در فضای حوادث ببیند و خود را در آن حادثه احساس کند و فکر نکند چیزی که در گذشته اتفاق افتاده، مربوط به گذشته است، بلکه این احساس به او دست بدهد که آن‌چه می‌خواند، جزو زندگی روزمره اوست و او به آن نیازمند است.
صالحی با بیان این‌که ما در این حوزه فاصله زیادی با نقطه مطلوب داریم، اضافه کرد: بخشی از کتاب‌هایی که در حوزه تاریخ انقلاب اسلامی منتشر شده، ناظر به این موضوع است که با مخاطب ارتباط برقرار نمی‌کند، یعنی این‌که این کتاب‌ها نتوانسته‌اند به تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان تاریخ مستمر نگاه کنند. اگر این نگرش درست باشد، پس باید ببینیم چرا ادبیات مکتوب حوزه انقلاب اسلامی ما نتوانسته است در زمینه فرهنگ‌سازی خوب عمل کند.
معاون فرهنگی وزارت ارشاد در ادامه با بیان این‌که در پی سالیان گذشته علایق و همچنین امکاناتی در بخش‌های دولتی و عمومی و حتا خصوصی پشتیبان انجام چنین کارهایی بوده است، اظهار کرد:‌ با این وجود باید ببینیم چرا در حوزه فرهنگ‌سازی این اتفاق نیفتاده است و این موضوع احتیاج به آسیب‌شناسی دارد.
عباسی: این مجموعه از شهریور 87 در قالب طرح یک مجموعه 30 جلدی مرتبط با اشخاص و ایام انقلاب به معاونت فرهنگی ارائه شد. این طرح براساس تجربه‌هایی بود که در مجموعه روایت فتح داشتیم و جنس این کار به مجموعه‌هایی که در آن‌جا منتشر شده بود، تنه می‌زند.

او سپس به نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی و نبود ارتباط آثار تألیفی در حوزه انقلاب با این نسل‌ها اشاره کرد و گفت: امروز احساس می‌کنیم که نسل سوم و چهارم ما با تاریخ انقلاب الفت فرهنگی ندارد و چه سهمی از این نسبت با این الفت‌یابی به عهده فرهنگ مکتوب و به طور خاص کتاب است؟
او در ادامه عنوان کرد: من چند نکته را به عنوان نظر شخصی در این‌باره عرض می‌کنیم. نکته اول این است که ما در پی سالیان گذشته به بحث کتاب به عنوان یک رسانه توجه نکرده‌ایم. در تاریخ ورود کتاب به کشور و الفتی که با مجموعه‌ها پیدا کرده است، کم‌تر در حوزه ادبیات رسانه تعریف شده و بیش‌تر با نگاه آموزشی و دانش تعریف شده است، در صورتی که کتاب در واقع یک رسانه است.
او سپس به ویژگی‌های رسانه اشاره کرد و گفت: در رسانه‌های مکتوب، تیتر، ادبیات، طرح گرافیکی و ده‌ها مسأله دیگر مهم است، اما وقتی ما در حوزه فرهنگی انقلاب کار می‌کنیم، به این موضوعات کم‌تر توجه می‌کنیم و چون در گذشته به این موضوع که کتاب یک رسانه است، توجه نکرده‌ایم، از سهم فرهنگی آن کم کرده‌ایم و بیش‌تر با نگاه علمی و پژوهشی به آن پرداخته‌ایم.

صالحی در ادامه اظهار کرد:‌ در حوزه ادبیات مکتوب انقلاب اسلامی آن‌گونه که باید و شاید، خصوصیات رسانه بودن کتاب را برای خود حفظ نکرده‌ایم و لذا امروز تأثیرگذاری آن بر نسل سوم و چهارم کم است. نکته دیگری که می‌توان درباره فرهنگ‌سازی کتاب‌های انقلاب اسلامی گفت، این است که در این حوزه هرچه جلوتر می‌رویم، باید از ادبیات ایدئولوژیک به معنای ادبیات یک‌سویه و آمرانه بپرهیزیم، چون نسل جدید نسلی است که از باید‌ها و نبایدها و شنیدن حرف‌های یک‌سویه گریز دارد، بنابراین باید در فرهنگ‌سازی برای نسل جدید به این مذاق توجه کرد.
او متذکر شد: در بخشی از ادبیات مکتوب انقلاب اسلامی در گذشته ما با ادبیات دستوری و به شدت ایدئولوژیک مواجه بوده‌ایم که باعث شده نسل سوم و چهارم با فرهنگ انقلاب فاصله بگیرد.
معاون فرهنگی وزیر ارشاد گفت: فرهنگ‌سازی زمانی اتفاق می‌افتد که اگر حادثه‌ای مربوط به گذشته است، با امروز نیز پیوند بخورد، بنابراین معتقدم در حوزه انقلاب اسلامی و فرهنگ‌سازی در این حوزه باید خیلی به انتخاب سوژه‌ها توجه شود و باید دید که سوژه‌ها چقدر با فضای امروز ما ارتباط دارند و می‌توانند مخاطب امروز را درگیر کنند.
صالحی در ادامه با اشاره به آثار تألیفی در حوزه انقلاب اسلامی، گفت:‌ بخش چهارم این است که حضور دولت در این عرصه‌ها کم‌تر و حضور بخش خصوصی بیش‌تر شود. تجربه‌های کشورهای چین و روسیه در حوزه فرهنگ‌سازی نشان داده فرهنگ‌سازی حکومتی کم‌برش است، بنابراین باید در این حوزه‌ها به بخش‌های خصوصی بیش‌تر اجازه فعالیت داد و در بخش فرهنگی تحریک را بیش‌تر کرد.
او سپس درباره مجموعه 15 جلدی «این روزها» نیز گفت: این مجموعه با نگاه فرهنگ‌سازی سازگار است و به طور کلی کاری جمع‌وجور است.
صالحی افزود: در حوزه آثاری با موضوع فرهنگ انقلاب اسلامی برای فرهنگ‌سازی همه چیز باید سریع‌الوصول و جمع‌وجور باشد و در این مجموعه 15 جلدی چنین چیزی دیده می‌شود. این حرکت خوب را به فال نیک می‌گیریم و ان‌شاءالله ارشاد و معاونت فرهنگی هم دینی را که به انقلاب دارند، بتوانند به خوبی ادا کنند.
، در بخش دیگری از این مراسم، حجت‌الاسلام محمدرضا زائری - مدیرعامل مجموعه فرهنگی سرچشمه - سخنانی درباره مجموعه 15 جلدی «این روزها»‌ بیان کرد و گفت: ‌انتشار این مجموعه نشان می‌دهد جریانی که در بنیاد ادبیات داستانی آغاز شده است که نوید کارهای خوبی را می‌دهد.
در ادامه، محمد حسنی - مدیر بنیاد ادبیات داستانی - به تلاش مهران عباسی، دبیر مجموعه 15 جلدی «این روزها»، اشاره کرد و گفت: ‌آقای عباسی خودشان از کتاب‌های‌شان مهم‌تر هستند.
او سپس با اشاره به روزهای ابتدایی که به بنیاد ادبیات داستانی آمده بود، گفت: زمانی که به این بنیاد آمدم، این سۆال برایم پیش آمد که چرا این جوانان که به پختگی رسیده‌اند، دست‌شان به جایی بند نیست؟ چرا گاهی استعداد و توانمندی‌ها با امکانات و پشتیبانی جمع نمی‌شود؟
حسنی ادامه داد: خیلی از مجموعه‌ها را می‌شناسم که با امکانات اندک می‌توانند کارهای خوبی انجام دهند، اما نمی‌توانند. به نظرم در شرایط اقتصادی کنونی و با توجه به روی کارآمدن دولت جدید این امید هست که رویکردها در این موضوعات مدبرانه‌تر شود.

مدیر بنیاد ادبیات داستانی سپس اظهار کرد: برخی از کارهای نمایشی و شبه نمایشی در حوزه‌های فرهنگی انجام می‌شود که نهایتا به کنش‌های اجتماعی و فرهنگی بدل نمی‌شوند. باید این‌ها را کم کنیم، گوشت و پوست را کنار بزنیم و به استخوان برسیم و این برای شرایط اقتصاد مقاومتی ما مناسب است.
او سپس با بیان این‌که سرمایه‌های اصلی انقلاب اسلامی نیروهای انسانی هستند، عنوان کرد: سرمایه‌های انسانی را که مهم‌ترین سرمایه‌های انقلاب اسلامی هستند، نباید از پشتیبانی محروم کنیم.
او افزود:‌ نمی‌دانیم این افراد باید چه کار کنند که نویسنده انقلاب تلقی شوند. البته باید بپذیریم که قطار انقلاب یک ابتدا و انتها دارد و آن‌قدر گل و گشاد نمی‌گیریم که لیبرال‌ها و ضدانقلاب‌ها هم در آن جای بگیرند، اما باید بپذیریم رنگین‌کمانی از سلیقه‌ها وجود دارد. البته نباید خیلی بی‌مبالات هم باشیم. اگر این اتفاق بیفتد، ظرفیت‌های انسانی، اجتماعی و فرهنگی که به برکت خون شهدا و وجود مقام معظم رهبری ایجاد شده است، باعث افزایش رشد کمی و کیفی آثار فرهنگی می‌شود.
در بخش دیگری از این مراسم، مهران عباسی، دبیر مجموعه 15 جلدی «آن روزها»، اظهار کرد: این مجموعه از شهریور 87 در قالب طرح یک مجموعه 30 جلدی مرتبط با اشخاص و ایام انقلاب به معاونت فرهنگی ارائه شد. این طرح براساس تجربه‌هایی بود که در مجموعه روایت فتح داشتیم و جنس این کار به مجموعه‌هایی که در آن‌جا منتشر شده بود، تنه می‌زند.
او سپس به حمایت نکردن معاونت فرهنگی وزارت ارشاد در سال‌های 89، 90 و 91 از این طرح اشاره کرد و گفت: در این‌باره مجبور شدیم بدون هیچ حمایتی و تنها با یک‌سری وعده‌ و وعید ذره ذره جلو برویم. حرف اصلی‌مان را هم در این کتاب در صفحه اول زده‌ایم و فارغ از شعارها این مجموعه را به مردم تقدیم کرده‌ایم.
همچنین اسدالله بادامچیان، عضو هیأت امنای مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی، نیز در سخنانی گفت:‌ انقلاب اسلامی ما یک انقلاب خشن نیست، بلکه انقلاب ارزش‌ها و انقلابی فرهنگی است که در رأس آن‌ها یک مرجع اندیشمند مثل امام (ره) قرار داشت و بعد هم ولایت به مقام معظم رهبری رسیده است که ایشان نیز یک اندیشمند بزرگ فرهنگی هستند.

فهرست موضوعات چند رسانه ای بخش ولایت و فرهنگ پایداری

انجمن: 

head

head
فهرست تاپیک های بخش ولایت و فرهنگ پایداری

فایل صوتی:قرائت وصیتنامه شهید آشوری توسط امام خامنه‌ای
توسلات شهید برونسی به ائمه در عملیات بدر
مجموعه کتاب صوتی نیمه پنهان ماهᴂᴂحتما گوش کنیدᴂᴂ
°•▫●▫ جمعه ی سیاه ▫●▫•° صوتی ویژه 17 شهریور
◆▪▪▪ کلیپ صوتی مشت های پولادین ▪▪▪◆ پادکستی از سخنان رهبر در مقابل تهدیدات
♪๑₪ نواهای صوتی ویژه شهادت شهیدان رجایی و باهنر ₪๑♪
♪✿• کتاب صوتی خاطرات شهدا •✿♪
♫ ۩ فایل های صوتی روز جهانی قدس ۩ ♫
دانلود سخنرانی صوتی در مورد رهبر معظم انقلاب
ܓ✿ کلیپ صوتی " دختــران فاطمه "
یادم تو را فراموش ... قصه دو تا بسیجی (صوتی)
::✿:: آخرین مداحی یک شهید ::✿:: هجرتی خونین سوی خدا کنم ... (+صوتی)
≈✤ عاشق نام حسینم (ع) ، کربلایم آرزوست ... ✤≈ روایت شهدا (صوتی)
ماجرای آشنائى رهبر انقلاب با شهید چمران + دانلود صوت
۩۞۩ در سوگ خورشید ۩۞۩ نواهای صوتی رحلت امام خمینی (ره)
این خاکا ، شمیم سیب حرم داره +صوتی بسیار زیبا همراه با تصاویر و فیلم
روایت های فابریک جنگ-آقای دلبریان
► ☼ ▐برنامه جالب صوتی: از ولادت تا رجعت (امام خمینی "ره" ) ▐☼ ◄ قسمت دهم
دختر شهیدی که حال و هوای پدر در سر داشت...فلش صوتی
✔✔✔ جنگ نرم یک واقعیت است ✔✔✔ کلیپ صوتی زیبا و تاثیرگذار
☀☀ سرودهای ویژه شهادت استاد مطهری (روز معلم و روز کارگر) ☀☀
★☆ سرودهای ویژه روز ملی خلیج فارس ☆★
★☆ سرودهای ویژه روز ملی فناوری هسته ای ☆★
♪♪ خاکریز امروز ♪♪ بانک صوتی شهدای انرژی هسته ای
♫۝♫ فایل های صوتی مربوط به شهدا ♫۝♫ آشنایی با سید محمدعلی جهان آرا
مجموعه آوای شهدا - شهید چمران، شهید باکری، شهید خرازی و شهید صیاد شیرازی
●●••▪▪·مقتل خوانی مقام معظم رهبری●●••▪▪·
فایل صوتی میکس شده بسیار شنیدنی ♪♪♪♪ مظلومیت مقام معظم رهبری
کلیپ...گلایه های امام خامنه ای از فتنه مالی اخیر...به مفسدین رحم نکنید.
کلیپ صوتی...صبحگاه بسیار زیبا برادران سپاه حزب الله...بیعت با امام خامنه ای
شهيدحاج حسين خرازي - هر چی داریم از دعاست
خاطرات پسر شهید برونسی از پدرش
دانلود سرودهای زیبا و مشهور در فراق امام خمینی (ره)
۞ دانلود صوت و تصویری كامل قرائت وصیت‌نامه امام خمینی(ره) ۞
چند فايل صوتي - کرامات امام خميني(ره)
کتاب صوتی(«ترکشهای ولگرد» با موضوع طنز دفاع مقدس)
لا لا، لا لا، بخواب مادر بیداره●ஜ● داستان یک مادر و فرزند شهیدش + صوت
دانلود سرود بسیار زیبای خراسانی ترین سید مخور غم
نوحه "از این سیاهی به خدا شهدا شرمنده ایم"
کلیپ صوتی بسیار زیبای همسنگرای خوبم بار سفر ببستید
نواهنگی زیبا وشنیدنی در مورد جهاد اقتصادی
سیدحمید برقعی-شعری در مورد مردم بحرین
اشکها و لبخندها ( فایل صوتی )
دانلود سخنرانی کامل آغازین پیام نوروزی مقام معظم رهبری-جهاد اقتصادی
فایل صوتی ...مرگ تدریجی ست این دردی که داری میکشی...جانباز شیمیایی..
❤صوتی زیبا " اون طرف گلوله خـــــداســــت"❤( از دست ندهید)
مجموعه صوتی شهید چمران شامل مناجات ها و ... ɛ✿ɜ
دانلود صوتی زیبای گفته های سردار یکتا در وصف شهدا و طی مسیر زندگی
دانلود فایل سرود ملي جمهوری اسلامی ايران (سر زد از افق...)
صوتی درخواست از پرودرگار و حضرت زهرا سلام الله برای شهادت-شهید کاظمی
بیانات مقام معظم رهبری درباره روز مباهله ( صوتی)
دانلود شعر خوانی محضر رهبر معظم انقلاب
بیانات حضرت امام خمینی (ره) با موضوع «امام زمان (عج) آخرین ذخیره الهی»
▒▒ فرمایشات امام خمینی (ره) درباره ماه مبارک رمضان و ضیافت الهی ▒▒
کلیپ تصویری پهلوانان نمی میرند با صدای هلالی
آیا آیت الله خوئی مخالف ولایت مطلقه فقیه بوده اند؟ ( دانلود کلیپ صوتی)
مجموعه سخنرانی از شهید دکتر چمران
▓◄▫╔مجموعه سخنرانی با موضوع ولایت فقیه و رهبری ╗▫►▓
سخنرانی مرحوم شیخ احمد کافی در مورد امام خمینی ره
سخنرانی یک دقیقه ای استاد قرائتی 2-ازدواج آقازاده مقام معظم رهبری
ماجرای دیدار علامه حسن زاده آملی با مقام معظم رهبری ووضعیت زندگی ایشان
متن شعر ای مجاهد شهید مطهر + صوتی
کلیپ صوتی..روایتگری های خیلی زیبا در مورد شهدا....لطفا دانلود کنید
۞ فایل های صوتی دفاع مقدس ۞ مادر برام قصه بگو...
دانلود مجموعه صوتی سید مجتبی رمضانی
دانلود پیام نوروزی مقام معظم رهبری
تشرف مقام معظم رهبری محضر حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه+صوت
معنی "حوّل حالنا الی احسن الحال" از زبان امام خمینی (ره)
█ ♪♪ گنجینه صوتی انقلاب♪♪ سالروز دهه فجر♪♪ █
سخنرانی مقام معظم رهبري ๑╬๑ «نوبتِ سینما»
♪♪ دلبری برگزیده ام که مپرس ♪♪ مداحی در وصف رهبری ♪♪ مداحی حاج محمود کریمی
دانلود سخنرانی های امام خمینی (ره) بنیان گذار انقلاب اسلامی
فایل صوتی / دفاع مقدس در فضای سایبری !
دانلود صدها کلیپ و مستند زیبا در مورد شهدا و دفاع مقدس
مستند پیراهنی برای یوسف؛ روایت دلدادگی چند خانواده شهید به رهبر انقلاب
این گل پرپر از کجا آمده...از سفر کرب و بلا آمده...
◆◆◆گناه کنیم،اما مثل شهدا....!(فایل صوتی کوتاه و شنیدنی)◆◆◆
❤درد دل های یک فرزند شهید❤ توصیه میکنم گوش کنید ❤
☀ کلیپ صوتی زیبا ☀ چقدر سخت است حال عاشقی که...
✔✔✔ اسلحه های جنگ نرم ✔✔✔ کلیپ صوتی زیبا و تاثیرگذار

فهرست موضوعات بخش ولایت و فرهنگ پایداری


class: grid width: 500 align: center

فهرست تاپیک های بخش ولایت و فرهنگ پایداری
[TD="align: right"] فایل صوتی:قرائت وصیتنامه شهید آشوری توسط امام خامنه‌ای[/TD]
[TD="align: right"] توسلات شهید برونسی به ائمه در عملیات بدر[/TD]
[TD="align: right"] مجموعه کتاب صوتی نیمه پنهان ماهᴂᴂحتما گوش کنیدᴂᴂ[/TD]
[TD="align: right"] °•▫●▫ جمعه ی سیاه ▫●▫•° صوتی ویژه 17 شهریور[/TD]
[TD="align: right"] ◆▪▪▪ کلیپ صوتی مشت های پولادین ▪▪▪◆ پادکستی از سخنان رهبر در مقابل تهدیدات[/TD]
[TD="align: right"] ♪๑₪ نواهای صوتی ویژه شهادت شهیدان رجایی و باهنر ₪๑♪[/TD]
[TD="align: right"] ♪✿• کتاب صوتی خاطرات شهدا •✿♪[/TD]
[TD="align: right"] ♫ ۩ فایل های صوتی روز جهانی قدس ۩ ♫[/TD]
[TD="align: right"] دانلود سخنرانی صوتی در مورد رهبر معظم انقلاب[/TD]
[TD="align: right"] ܓ✿ کلیپ صوتی " دختــران فاطمه "[/TD]
[TD="align: right"] یادم تو را فراموش ... قصه دو تا بسیجی (صوتی)[/TD]
[TD="align: right"] ::✿:: آخرین مداحی یک شهید ::✿:: هجرتی خونین سوی خدا کنم ... (+صوتی)[/TD]
[TD="align: right"] ≈✤ عاشق نام حسینم (ع) ، کربلایم آرزوست ... ✤≈ روایت شهدا (صوتی)[/TD]
[TD="align: right"] ماجرای آشنائى رهبر انقلاب با شهید چمران + دانلود صوت[/TD]
[TD="align: right"] ۩۞۩ در سوگ خورشید ۩۞۩ نواهای صوتی رحلت امام خمینی (ره)[/TD]
[TD="align: right"] این خاکا ، شمیم سیب حرم داره +صوتی بسیار زیبا همراه با تصاویر و فیلم[/TD]
[TD="align: right"] روایت های فابریک جنگ-آقای دلبریان[/TD]
[TD="align: right"] ► ☼ ▐برنامه جالب صوتی: از ولادت تا رجعت (امام خمینی "ره" ) ▐☼ ◄ قسمت دهم[/TD]
[TD="align: right"] دختر شهیدی که حال و هوای پدر در سر داشت...فلش صوتی[/TD]
[TD="align: right"] ✔✔✔ جنگ نرم یک واقعیت است ✔✔✔ کلیپ صوتی زیبا و تاثیرگذار[/TD]
[TD="align: right"] ☀☀ سرودهای ویژه شهادت استاد مطهری (روز معلم و روز کارگر) ☀☀[/TD]
[TD="align: right"] ★☆ سرودهای ویژه روز ملی خلیج فارس ☆★[/TD]
[TD="align: right"] ★☆ سرودهای ویژه روز ملی فناوری هسته ای ☆★[/TD]
[TD="align: right"] ♪♪ خاکریز امروز ♪♪ بانک صوتی شهدای انرژی هسته ای[/TD]
[TD="align: right"] ♫۝♫ فایل های صوتی مربوط به شهدا ♫۝♫ آشنایی با سید محمدعلی جهان آرا[/TD]
[TD="align: right"] مجموعه آوای شهدا - شهید چمران، شهید باکری، شهید خرازی و شهید صیاد شیرازی[/TD]
[TD="align: right"] ●●••▪▪·مقتل خوانی مقام معظم رهبری●●••▪▪·[/TD]
[TD="align: right"] فایل صوتی میکس شده بسیار شنیدنی ♪♪♪♪ مظلومیت مقام معظم رهبری[/TD]
[TD="align: right"] کلیپ...گلایه های امام خامنه ای از فتنه مالی اخیر...به مفسدین رحم نکنید.[/TD]
[TD="align: right"] کلیپ صوتی...صبحگاه بسیار زیبا برادران سپاه حزب الله...بیعت با امام خامنه ای[/TD]
[TD="align: right"] شهيدحاج حسين خرازي - هر چی داریم از دعاست[/TD]
[TD="align: right"] خاطرات پسر شهید برونسی از پدرش[/TD]
[TD="align: right"] دانلود سرودهای زیبا و مشهور در فراق امام خمینی (ره)[/TD]
[TD="align: right"] ۞ دانلود صوت و تصویری كامل قرائت وصیت‌نامه امام خمینی(ره) ۞[/TD]
[TD="align: right"] چند فايل صوتي - کرامات امام خميني(ره)[/TD]
[TD="align: right"] کتاب صوتی(«ترکشهای ولگرد» با موضوع طنز دفاع مقدس)[/TD]
[TD="align: right"] لا لا، لا لا، بخواب مادر بیداره●ஜ● داستان یک مادر و فرزند شهیدش + صوت[/TD]
[TD="align: right"] دانلود سرود بسیار زیبای خراسانی ترین سید مخور غم[/TD]
[TD="align: right"] نوحه "از این سیاهی به خدا شهدا شرمنده ایم"[/TD]
[TD="align: right"] کلیپ صوتی بسیار زیبای همسنگرای خوبم بار سفر ببستید[/TD]
[TD="align: right"] نواهنگی زیبا وشنیدنی در مورد جهاد اقتصادی[/TD]
[TD="align: right"] سیدحمید برقعی-شعری در مورد مردم بحرین[/TD]
[TD="align: right"] اشکها و لبخندها ( فایل صوتی )[/TD]
[TD="align: right"] دانلود سخنرانی کامل آغازین پیام نوروزی مقام معظم رهبری-جهاد اقتصادی[/TD]
[TD="align: right"] فایل صوتی ...مرگ تدریجی ست این دردی که داری میکشی...جانباز شیمیایی..[/TD]
[TD="align: right"] ❤صوتی زیبا " اون طرف گلوله خـــــداســــت"❤( از دست ندهید)[/TD]
[TD="align: right"] مجموعه صوتی شهید چمران شامل مناجات ها و ... ɛ✿ɜ[/TD]
[TD="align: right"] دانلود صوتی زیبای گفته های سردار یکتا در وصف شهدا و طی مسیر زندگی[/TD]
[TD="align: right"] دانلود فایل سرود ملي جمهوری اسلامی ايران (سر زد از افق...)[/TD]
[TD="align: right"] صوتی درخواست از پرودرگار و حضرت زهرا سلام الله برای شهادت-شهید کاظمی[/TD]
[TD="align: right"] بیانات مقام معظم رهبری درباره روز مباهله ( صوتی)[/TD]
[TD="align: right"] دانلود شعر خوانی محضر رهبر معظم انقلاب[/TD]
[TD="align: right"] بیانات حضرت امام خمینی (ره) با موضوع «امام زمان (عج) آخرین ذخیره الهی»[/TD]
[TD="align: right"] ▒▒ فرمایشات امام خمینی (ره) درباره ماه مبارک رمضان و ضیافت الهی ▒▒[/TD]
[TD="align: right"] کلیپ تصویری پهلوانان نمی میرند با صدای هلالی[/TD]
[TD="align: right"] آیا آیت الله خوئی مخالف ولایت مطلقه فقیه بوده اند؟ ( دانلود کلیپ صوتی)[/TD]
[TD="align: right"] مجموعه سخنرانی از شهید دکتر چمران[/TD]
[TD="align: right"] ▓◄▫╔مجموعه سخنرانی با موضوع ولایت فقیه و رهبری ╗▫►▓[/TD]
[TD="align: right"] سخنرانی مرحوم شیخ احمد کافی در مورد امام خمینی ره[/TD]
[TD="align: right"] سخنرانی یک دقیقه ای استاد قرائتی 2-ازدواج آقازاده مقام معظم رهبری[/TD]
[TD="align: right"] ماجرای دیدار علامه حسن زاده آملی با مقام معظم رهبری ووضعیت زندگی ایشان[/TD]
[TD="align: right"] متن شعر ای مجاهد شهید مطهر + صوتی[/TD]
[TD="align: right"] کلیپ صوتی..روایتگری های خیلی زیبا در مورد شهدا....لطفا دانلود کنید[/TD]
[TD="align: right"] ۞ فایل های صوتی دفاع مقدس ۞ مادر برام قصه بگو...[/TD]
[TD="align: right"] دانلود مجموعه صوتی سید مجتبی رمضانی[/TD]
[TD="align: right"] دانلود پیام نوروزی مقام معظم رهبری[/TD]
[TD="align: right"] تشرف مقام معظم رهبری محضر حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه+صوت[/TD]
[TD="align: right"] معنی "حوّل حالنا الی احسن الحال" از زبان امام خمینی (ره)[/TD]
[TD="align: right"] █ ♪♪ گنجینه صوتی انقلاب♪♪ سالروز دهه فجر♪♪ █[/TD]
[TD="align: right"] سخنرانی مقام معظم رهبري ๑╬๑ «نوبتِ سینما»[/TD]
[TD="align: right"] ♪♪ دلبری برگزیده ام که مپرس ♪♪ مداحی در وصف رهبری ♪♪ مداحی حاج محمود کریمی[/TD]
[TD="align: right"] دانلود سخنرانی های امام خمینی (ره) بنیان گذار انقلاب اسلامی [/TD]

اگر امر به معروف و نهی از منکر باعث مرگ امون بشه واجبه؟

سلام به همه دوستان
بعد از حادثه تلخ میدان کاج فکر میکردم که دیگه مردی و مردونگی به آخر رسیده
و دیگه چیزی به این اسم وجود نداره....تا این که ....
.
البته این هم اثار و برکات حضورغیر ضروری زنان در جامعه است
این روزها معلوم شد اگر کسی بخواد با غیرت باشه باید به این روز بیفته...
فقط میتونم بگم حاج آقا خیلی مردی.......

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام فرزاد فروزش امام جماعت دانشگاه علوم پزشكی تهران كه شب گذشته برای نجات یك دختر جوان از چنگال 2 نفر از اراذل و اوباش از جان‌گذشتگی كرده و هم‌اكنون در پی نجات دادن این دختر، در آستانه نابینایی چشم راست خود قرار گرفته است، در بخش اورژانس بیمارستان فارابی تهران و در حالی كه خون چشم وی تمام لباس‌های وی را پوشانده بود، در تشریح این واقعه به فارس گفت: ساعت 22 شب سه‌شنبه در خیابان شریعتی، پائین‌تر از خیابان ملك به همراه 2 نفر همراه داخل خودروی خود در حال عبور بودیم كه ناگهان صدای فریادهای دختر جوان را شنیدیم.
وی افزود: بلافاصله پس از شنیدن این فریادها به سمت صدا حركت كرده و مشاهده كردیم كه 2 نفر از اراذل و اوباش سوار بر یك موتور برای ربایش یك دختر جوان اقدام كرده‌اند. این اراذل و اوباش قصد داشتند به زور، دختر جوان را سوار بر موتور كرده و با خود ببرند اما این دختر با فریادهای خود درخواست كمك كرده و از سوار شدن خودداری می‌كرد و 2 پسر جوان نیز وی را ضرب و شتم كرده و مورد هتاكی قرار می‌دادند.
حجت‌الاسلام فروزش ادامه داد: با مشاهده این صحنه برای نجات دادن دختر به سمت اراذل و اوباش مهاجم یورش بردیم، اما با مقاومت این مهاجمان روبرو شده و درگیر شدیم. در هنگام درگیری، یكی از آنها كه شیشه نوشابه‌ای در دست داشت، این شیشه را با زدن به بدنه موتور شكست و سپس با آن چندین ضربه به چشم راست من وارد كرد كه نتیجه‌اش را مشاهده می‌كنید.
ضربات وارد شده بر چشم راست حجت‌الاسلام فروزش بسیار شدید بوده و به گفته یكی از پزشكان حاضر در اورژانس بیمارستان فارابی احتمال تخلیه شدن چشم راست این روحانی از خودگذشته و ایثارگر بسیار زیاد است.
حجت‌الاسلام فروزش گفت: الحمدلله هرچند به قیمت مجروح شدن شدید یك چشم، موفق شدیم این دختر را از چنگال اراذل و اوباش و دزدان ناموس مردم نجات دهیم.
حجت‌الاسلام فروزش دقایقی پس از گفت‌وگوی خود با فارس به علت خونریزی شدید چشم راست خود بیهوش شد.