فراخوان

فراخوان بر گزاری مراسم سوزاندن نماد منحوس آبلیسک در سراسر ایران اسلامی+با تشکر از مصاف

فراخوان بر گزاری مراسم سوزاندن نماد منحوس آبلیسک در سراسر ایران اسلامی

اینک که ملل مسلمان در خون می غلتد و عراق ،سوریه و یمن با هجوم مغول وار لشکر وحشت تکفیری، داعش و سعودی دست و پنجه نرم می کند ، مردم ایران در یوم الله روز جهانی قدس برای نشان دادن خشم و غضب خود نسبت به این وحشیگری ها به میدان خواهند آمد و واقعه ای عظیم را همچون سالهای گذشته در برابر چشمان مبهوت و متحیر صهیونیزم جهانی رقم خواهند زد.

جنبش مصاف امسال همچون سال گذشته در سنتی پسندیده همه ی مهدی یاوران را به شرکت در این راهپیمایی وسوزاندن مهم ترین و اصلی ترین نماد شیطان پرستان شیطان صفت، دعوت می نماید.

لازم به ذکر است جنبش مصاف به جای برگزاری مراسم آبلیسک سوزی تنها به عنوان پیکی از سوی ملت مهدوی ایران ، فعالیت های این چنینی به سمع و نظر مردم عزیز می رساند .

ضمن ارسال تصاویر و فیلم های برگزاری این مراسم در شهر و روستای خود به آدرس ایمیل از تمامی شما گرامیان دعوت میشود تا خود نیز در نشر آن در تمامی صفحات اینترنتی و اجتماعی همت گمارید که اهمیت انتشار و جلوه رسانه ای این مراسم ضد شیطانی مهتر از خود آن عمل میباشد.امید است تا روزی مردم ایران به عنوان سردمداران این حرکت عظیم به جهانیان معرفی شوند.

توجه:

1- بروشورهایی جهت نشر و تکثیر تحت عنوان چرا ایرانیان آبلیسک میسوزانند و روز قدس فقط روز فلسطین نیست ضمیمه شده است.

2- شابلون ساخت آبلیسک با فرمت کرل و نیز طرح 666 روی آن ضمیمه گردیده است.

3- توجه داشته باشید جهت برگزاری مراسم لازم است که مجوز از سازمان تبلیغات گرفته شود.

4- حتما با آتش نشانی هماهنگ باشید تا درصورت لزوم با شما همکاری کند.

پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را هم در کنار آبلیسک به آتش بکشید

دانلود فایل شابلون و بروشورهای مراسم آبلیسک سوزی روز قدس .

فایل: 

فراخوان برگزاری مراسم احیای شب نیمه شعبان+اعمال

فراخوان برگزاری مراسم احیای شب نیمه شعبان+اعمال


اللَّهُمَّ أَنْتَ کَشَّافُ الْکُرَبِ وَ الْبَلْوَى

فراخوان برگزاری مراسم احیای شب نیمه شعبان
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ أَنْتَ كَشَّافُ الْكُرَبِ وَ الْبَلْوَى

شب نیمه شعبان، شب بسیار مبارکی ست که از جمله برکات ان ولادت حضرت صاحب العصر، امام زمان (ارواحنا له الفدا) در سحرگاه این شب به شمار میرود و همین امر سبب فزونی شرافت این شب مبارک گردیده است.
یک سالی است که جنبش مصاف در پی لبیک گفتن به ندای الهی "فانتظروا انی معکم من المنتظرین"، در انتظار ظهورش با تمامی مهدی یاوران و مهدی باوران گرامی، به برگزاری مراسم احیای نیمه شعبان و اجرای اعمال آن به صورت دسته جمعی پرداخته است، که هدف اصلی آن استغفار از گناهان و دعا برای تعجیل در امر فرج می باشد. بدین منظور به همراه تمامی دوستداران حریم عصمت و طهارت و منتظرین ظهورش در سراسر جهان با استغفار از گناهانمان ؛که یکی از موانع بزرگ ظهور است و نیز با دعا جهت تعجیل در ظهور حضرتش در شبانگاه نیمه شعبان ندبه سر دهیم که اَینَ الحَسنُ و اَینَ الحسین، اَینَ اَبنا الحُسین ... .
امید است با برگزاری مراسم احیا به صورت دسته جمعی و گروهی و با رعایت شرایط ذکر شده (استغفار از گناهان و تصمیم جدی برای ترک آن ها و دعا برای ظهور) زمینه ساز ظهورش باشیم اِن شاءالله.
برخی از اعمال که در این شب مبارک سفارش شده به شرح ذیل است :
1- غسل، که باعث تخفیف گناهان می شود.
2- احیاء این شب به نماز، دعا و استغفار.
3- زیارت امام حسین علیه السلام که افضل اعمال این شب و باعث آمرزش گناهان است و به شرح زیر می باشد:
الْحَمْدُ لِلَّهِ الْعَلِيِّ الْعَظِيمِ وَ السَّلامُ عَلَيْکَ أَيُّهَا الْعَبْدُ الصَّالِحُ الزَّکِيُّ أُودِعُکَ شَهَادَةً مِنِّي لَکَ تُقَرِّبُنِي إِلَيْکَ فِي يَوْمِ شَفَاعَتِکَ أَشْهَدُ أَنَّکَ قُتِلْتَ وَ لَمْ تَمُتْ بَلْ بِرَجَاءِ حَيَاتِکَ حَيِيَتْ قُلُوبُ شِيعَتِکَ وَ بِضِيَاءِ نُورِکَ اهْتَدَی الطَّالِبُونَ إِلَيْکَ وَ أَشْهَدُ أَنَّکَ نُورُ اللَّهِ الَّذِي لَمْ يُطْفَأْ وَ لا يُطْفَأُ أَبَدا وَ أَنَّکَ وَجْهُ اللَّهِ الَّذِي لَمْ يَهْلِکْ وَ لا يُهْلَکُ أَبَدا وَ أَشْهَدُ أَنَّ هَذِهِ التُّرْبَةَ تُرْبَتُکَ وَ هَذَا الْحَرَمَ حَرَمُکَ وَ هَذَا الْمَصْرَعَ مَصْرَعُ بَدَنِکَ لا ذَلِيلَ وَ اللَّهِ مُعِزُّکَ وَ لا مَغْلُوبَ وَ اللَّهِ نَاصِرُکَ هَذِهِ شَهَادَةٌ لِي عِنْدَکَ إِلَی يَوْمِ قَبْضِ رُوحِي بِحَضْرَتِکَ وَ السَّلامُ عَلَيْکَ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَکَاتُهُ
4- خواندن دعایی که شیخ و سید نقل کرده اند و با "اللهم بحق لیلتنا و مولودها" شروع می شود و به منزله زیارت امام زمان صلوات الله و سلامُه عَلَیْهِ است.
5- خواندن صد مرتبه آیه مبارکه « أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ وَ يَجْعَلُكُمْ خُلَفَاء الْأَرْضِ أَإِلَهٌ مَّعَ اللَّهِ قَلِيلًا مَّا تَذَكَّرُونَ _62/ نمل»
6- خواندن دعای کمیل
7- قرآن به سر گرفتن
8- خواندن دعایی از مولایمان حضرت حجت (عج) که با " اللهم صل علی محمد سید المرسلین و خاتم النبییین و حجه رب" شروع می شود.
* خواندن فرازهایی از دعای ندبه
** جنبش مصاف در پایان از همه دوستان تقاضا دارد ضمن برپایی این مراسم در شهر و روستای خود، تصاویری از این حضور معنوی تهیه نموده و از طریق ایمیل در اختیار ما قرار دهند.


►طرح سایتهاو وبلاگهای مذهبی◄مسابقه بزرگ " بهترین برای پدر "

[="Blue"][="Magenta"]اتفافی به وبلاگ در محضر نور گذرم افتاد
این طرح جالب رو داده بود
بخونید
[/]
بسم رب المهدی ارواحنا الفداه

سلام بر مهدی فاطمه سلام بر منتظران حضرتش

« طرح انس با نهج البلاغه »

مدت اجرا:از ميلاد حضرت علي عليه السلام( 26 تيرماه) تا شهادت حضرت علي عليه السلام (اول مهرماه)

از سيزدهم رجب اولين روز اعتكاف تا بيست و يكم ماه مبارك رمضان دومين شب قدر

هدیه به فرزندش امام مهدی (عج) که چون او غریب است و ناشناخته مانده، باشد که گام های کوچک و لرزان ما در مسیر شناخت نهج البلاغه اندکی و تنها اندکی تسلی بخش تنهایی اش باشد.

باشد كه او خود ما را، راهنما گردد که اوست ولی الله، اوست آخرین ذخیره ی الهی.

تقديم به او كه حكومتش علي وار حكومت عدل خواهد بود و سيره اش سيره ي امام علي عليه السلام

اما ... سيزده رجب روز ميلاد علي عليه السلام فرا مي رسد و بهره ي ما ازين ميلاد فرخنده، معرفتی است که به ما افزوده شود و در لحظه لحظه های زندگیمان با ما همراه باشد و نورانیتش در عمل پدیدار شود و اگر این معرفت نباشد چه تفاوت است میان ما و آنانكه علي عليه السلام را نمي شناسند؟

سيزده رجب مثل هر سال مي رسد اما مولاي ما درشيعه خانه اش - حتي - همچنان غریب است که نه گوش به حکمتهایش سپردیم، نه خطبه هایش را شنیدیم و نه چشمانمان را به خواندن نامه هایش نور بخشیدیم!

اي كاش امسال اينگونه نباشد، اي كاش او در شيعه خانه اش اينقدر غريب نباشد.

طرح « انس با نهج البلاغه » تلاشی است در جهت بهره گیری بیشتر از زلال ولايت. در اين دوره ي 69 روزه از ولادت تا شهادت مولاي متقيان، نهج البلاغه ي او را با تامل و معرفت خواهيم خواند.

جدول 69 روزه انس با نهج البلاغه(پیوست همین تاپیک)

جدول 69 روزه انس با نهج البلاغه (2)(پیوست همین تاپیک)

نكات قابل توجه:

*اين جدول بر اساس نهج البلاغه نسخه مرحوم دشتي تنظيم شده كه با نسخه ها و ترجمه هاي علامه جعفري، دكتر شهيدي، امامي و آشتياني، دكتر مبشري، سپهر خراساني، شريعت، صبحي الصالح و ناصر احمدزاده هماهنگ است. دوستاني كه هيچ كدام ازين نسخه ها را ندارند مي توانند نهج البلاغه مرحوم دشتي را با تخفيف ويژه از موسسه امير المومنين عليه السلام تهيه نمايند. توضيحات بيشتر را در لينك زير بخوانيد:

[="Red"] تهيه نهج البلاغه ترجمه مرحوم دشتي (اسک دین)[/]

* تلفن كردن ، واريز كردن پول، اينها كارهاي دردسر سازي هستند ولي فكر كنم مي ارزه ، پس شيطون تنبلي رو لعنت كنيد و بگين يا علي . ضمنا زياد وقت نداريما همين الان بگين يا علي

* در جدول داده شده تنها خواندن ترجمه ي فارسي مد نظر ماست. البته بديهي ست كه تمايل شما براي خواندن متن عربي علاوه بر ترجمه ي فارسي موجب آشنايي بيشتر با عين كلام مولا مي شود.

* پيشنهاد مي شود از روز آغاز طرح دفترچه اي را به همراه نهج البلاغه به همراه داشته باشيد و جملاتي كه از نظر شما تاثير بيشتري دارد در آن يادداشت نماييد ، در اين صورت در پايان طرح دفتري سرشار از حكمت خواهيد داشت.

* اگر درحين خواندن نهج البلاغه مطلبي براي شما سوال برانگيز شد و تا پايان طرح به جواب سوال نرسيديد،سوالاتتان را در قسمت نظرات وبلاگ در محضر نور يعني اينجا بگذاريد تا توسط بهترين اساتيد، پاسخ داده شوند.

*دوستان ديگر رو هم در نت و خارج از نت ازين طرح مطلع كنيد ، ما دير اقدام كرديم ، شما با كمك به اطلاع رساني اين غفلت رو جبران كنيد اجرتون با صاحب طرح.

*اين طرح در ليالي مبارك قدر به پايان مي رسد،با دلهايي كه انشاء الله امسال لبريز از حكمت علوي ست، دعا براي ظهور ولي نعمتمان و آماده شدن دلها و استقامت قدم هامان براي ظهور قطعا فراموش نميشه.

اللهم عجل لوليك الفرج و العافية و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه

التماس دعای فرج و شهادت

به امید ظهور
[/]

❃❃فراخوان مسابقات ویژه میلاد امیرالمومنین علی(ع)❃❃جمع بندی و اعلام نتایج


بسم الله الرحمن الرحیم

کلیدداری کعبه نشانه ی حق نیست
کسی است حق که در آن بی کلید می آید

بخشهای مسابقه:

بخش یک:
ویژه گرافیک کاران (طراحی پوستر گرافیکی)

موضوع: هر موضوعی مرتبط با امیرالمومنین(ع)
ویژگیهای اثر : حداقل 500 در 500 و حداکثر 800 در 800 پیکسل ،طراحی پوستر هم حتما کار خودتان باشد.

بخش دو:
ویژه دست به قلم ها(
کلیه موضوعات مربوط به امام علی(ع))

موضوع: زیباترین تعبیر از ولادت امام علی (ع) در خانه کعبه
ویژگیهای اثر: نوشته خودتان باشد، و حداکثر از 100 کلمه تشکیل شده باشد.

بخش سه:
ویژه اهل دلها(پاسخ به یک سوال)

موضوع: اگر در زمان امام علی (ع) زندگی میکردید، و زمانی که امام (ع) در مسجد جمله "سلونی قبل ان تفقدونی"( از من بپرسید قبل از آنکه مرا از دست بدهید) را فرمود، آنجا بودید، چه میکردید؟

ویژگیهای اثر: واکنشتان را در حداکثر 200 کلمه بنویسید.

بخش چهار:
ویژه خوش سلیقه ها(زیباترین پروفایل علوی)

موضوع:تغییر آواتار ، امضا و تصاویر پروفایل کاربر به هر موضوعی مرتبط با امیرالمومنین(ع)

ویژگیهای اثر: آواتارها و امضاها مربوط به مولا علی(ع) باشد.

به دلیل اینکه عکس در امضا، امکانش برای همه وجود نداره،استفاده از شکلک مجاز هست.


چند نکته مهم:

نحوه شرکت : آثار خود را در همین تاپیک ثبت بفرمایید.شرکت کنندگان در بخش پروفایل علوی بعد از تغییرات در پروفایل خود ، نام خود را اینجا ثبت نمایند.
میزان مشارکت : عزیزان محترم می توانند در یک یا چند بخش مختلف مسابقه شرکت کنند و هر بخش جداگانه داوری خواهد شد.اما در هر بخش مجاز به ارسال یک اثر می باشید.
مهلت مسابقه :مهلت شرکت در مسابقه تا روز مبعث حضرت رسول(ص) می باشد.
انتخاب برندگان : انتخاب برندگان بر اساس رای کاربران و نظر داوران هر بخش می باشد.
جوایز : قرعه کشی در روز مبعث انجام و به برندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
تذکر : هدف اصلی شرکت در مسابقه عرض ارادت به ساحت مولا علی(ع) هست.لذا ضمن تمام تلاش خود برای این عرض ارادت ، در این بازار داغ تهمت به تشیع، مراقب باشیم غلو به آثارمان راه پیدا نکند.

موفق باشید.پبشاپیش میلاد باسعادت مولی الموحدین، امیرالمومنین علی ابن ابی طالب(ع)،بر تمام شیعیان و محبین ایشان مبارکباد


•○Oo فراخوان طراحی پوستر های تبلیغاتی برای اسک دین oO○•جدید ترین پوستر اسک دین


سلام

از تمامي گرافیست های محترم سایت و عزيزانی كه دستي در طراحي دارند دعوت به عمل می آید كه با ابتكار و خلاقيت خودشان ، پوسترهای تبلیغی برای اسک دین بسازند.

پوسترهایی جهت استفاده کاربران و علاقه مندان به اسک دین ، در فضای حقیقی ( مساجد و دانشگاه ها و نهادهای فرهنگی دیگر و ... )

سایز و فرمت استاندارد پوسترها معمولا به صورت زیر است :

  1. 50×35 سانتی متر (B3)
  2. 50×70 سانتی متر (B2)
  3. 100×70 سانتی متر (B1)با فرمت jpg یا tiff مد رنگی cymk و رزولوشن 300و این هم آرم مرکز ملی جهت استفاده در پوسترها:

آرم مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینیضمناً اگر ايده هاي خوبي دارید ولي گرافیست نیستید ، ایده های تان را در همین تاپیک برای استفاده عزیزان گرافیست اعلام بفرمائیددعوت به همکاری در ساخت نرم افزار㋡فراخوان تست صدا ... کتاب خوانی

سلام علیکم

حلول ماه ذی القعده و دهه ی مبارکه ی کرامت رو به تمام شما اسک دینی های محترم تبریک عرض مینماییم.
انشالله که عیدی همه ی ما ظهور هرچه سریع تر حضرت حجت(عج) باشد


مدیریت انجمن مشاوره برای ساخت نرم افزار جدید خود این بار دست همکاری به سوی آقایان سایت دراز کرده و امیدوار به یاری شماست