طبیعی

آیا ملائکه همان قوانین طبیعی هستند؟

انجمن: 

سلام علیکم.
در دعای سوم صحیفه‌ی سجادیه که مضمون آن صلوات و درود بر ملائکه و ساکنین آسمان‌ها می‌باشد، درباره‌ی وظایف فرشتگان نیز سخنی آمده است. برای مثال: «و الموکّلین بالجبال فلاتزول» - «و آن‌ها که نگهبان کوه‌ها هستند تا از جایشان نجنبند».
در حالی که ما از قوانین طبیعی و علومی همچون زمین شناسی و فیزیک می‌دانیم که عامل نگه داری کوه‌ها جاذبه‌ی زمین و پیوندهای بین ملکولی و ساختار مواد معدنی موجود در آن‌هاست.
آیا می‌توان نتیجه گرفت که منظور از این فرشتگان، همان قوانین طبیعی و علمی است؟

آموزش ساخت باران طبیعی در 7 مرحله با فتوشاپ+آموزش تبدیل عکس به طرح مدادی

تصویری که در زیر مشاهده می کنید تصویر پایانی این آموزش هست که شما با اجرای مرحله به مرحله این آموزش و کمی خلاقیت و تلاش خود می توانید عکس هایی زیباتر از ما درست کنید !مراحل کار رو با هم شروع می کنیم :


1- عکس مورد نظرتون رو در Photoshop باز و یک لایه جدید ایجاد کنید:2- لایه جدید رو با رنگ مشکی پر کنید.(ساده ترین راه اینه که Background colour رو مشکل قرار بدید و ctrl+backspace رو بزنید.)

3- به مسیرهای Filter>noise>Add noise و Filter>Blur>Motion blur رفته و تنظیمات اونا رو مثل عکسهای زیر قرار بدید:
4- Blend Mode لایه فوق رو در حالت Screen بذارید.5- کلید های ترکیبی ctrl+L رو بزنید و تنظیمات Levels رو اینگونه قرار بدید:6- حالا قسمت های بالایی و پائینی تصویر بوجود آمده رو انتخاب و سپس Delete کنید.7- کلید های ترکیبی ctrl+T رو بزنید و :