شیطان پرستی

تاثیر نمادهای فراماسونری بر دین افراد

با عرض سلام و خسته نباشید آيا ديدن نماد هاي فراماسونري در بازي هاي کامپيوتري در ايمان و ضمير ناخوآگاه تاثير گذار است ؟ و این که اگر ضرر دارد بازی های کامپیوتری و غیره را کنار بگذاریم؟؟

عقاید شیطان پرستانه و توهین به قرآن

سلام خدمت کارشناسان محترم خسته نباشید

بنده باید پیشاپیش عذرخواهی کنم بابت گفتن این موضوع اما دوستی دارم که ایشون 2 ماهی میشه نماز نمیخونه و کلا تمام عادات مذهبیش رو ترک کرده
ولی امروز چیزی به من گفت که تنم لرزید و واقعا از خودم پرسیدم این کیه دیگه؟
چرا من با همچین کسی دوست شدم؟
اما وقتی دیدم داره گریه میکنه و ترس و پشیمونی رو تو چشاش دیدم تصمیم گرفتم کمکش کنم
و از اونجایی که نمیتونستم با یک روحانی رو در رو این موضوع رو در میون بزارم گفتم بیام اینجا و از شما کمک بگیرم.

ایشون امروز ظهر که تو خونه تنها بوده ناگهان شهوت برش غالب میشه و در حالی که قرآن را جلوی خودش باز میکنه اقدام به خودارضائی میکند. بعد که به خودش میاد متوجه میشه که چیکار کرده. اون چند صفحه ای رو که الوده شده بوده رو میکنه و در سطل اشغال میندازه و تعریف میکرد اصلا تو حال خودم نبودم و غیر ارادی این کارو انجام دادم و وقتی فهمیدم چه غلطی کردم رفته حمام غسل کردم و همونجا زده زیر گریه و بعدش رفته مسجد دو رکعت نماز خونده و استغفارو توبه کرده

حالا یک سری نگرانی هایی داره که به من گفت منم به شما میگم:

1-ایا خداوند من رو میبخشه؟
2-ایا با این کاری که کردم شیاطین و جنیان میتونن اذیتم کنن؟
3-چه کار هایی باید بکنم؟

ناگفته نماند که ایشون دوماهی هست نماز نمیخونه و در طول روز اهنگ ها و مدیتیشن های شیطانی رو گوش میده و انجیل شیطانی رو تمام کرده و کتاب های شیطانی زیادی رو داره و تمومشون کرده و چندین کتاب طلسم هم داره که البته فقط مطالعش کرده خلاصه روحش در اعماق تاریکیه و در دلش یک دلبستگی به ابلیس پیدا کرده اما از وقتیکه این معصیت رو انجام داده یه جورایی به خودش اومده و پشیمون شده
خلاصه باید چه کار کنه ومن به عنوان دوستش باید چه کار کنم؟
ایا باید دوستیمو باهاش قطع کنم؟
حقیقتا میخواستم برم پیش پلیس اما گفتم اگر این کارو بکنم شاید این شخص رو اصلا اعدامش کنن و من عذاب وجدان بگیرم..

این دوست بنده 22 سالش هست، حتی به فکر خودکشی افتاده و میگه فقط خودکشی میتونه روح الوده منو پاک کنه/
لطفا هر چه زودتر پاسخ بدید
ممنونم

آیا دلیلی بر شیطانی بودن کابالا در دست است؟

سلام. زیاد می شنویم که عرفان یهودی کابالا، شیطانی است. اگر شما هم چنین نگرشی دارید، بفرمایید که چرا کابالا را، شیطانی می دانید؟

خطر خطر ---> شیطان کنار خودمان است!

منظور از ابلیس، شیطان خاص است که از جن است و در اثر کثرت عبادت در ردیف فرشتگان قرار گرفت اما پس از تمرد از امر خداوند متعال (در سجده کردن به آدم) از درگاه رحمت الهی رانده شد و قسم یاد کرد که انسان ها را از راه وسوسه به گمراهی و ضلالت بکشاند.
اما در لغت و اصطلاح، به هر موجود طغیانگر و سرکش، شیطان گفته می شود؛ خواه از جنس انسان باشد یا از جن یا از حیوانات.
چند اصطلاح در معارف اسلامی زیاد به کار می رود که لازم است در اینجا به طور مختصر به آنها بپردازیم. در ابتدا «جنود شیطان» یعنی لشکریان ابلیس را بررسی می کنیم:

لشکریان شیطان
جالب است بدانیم همه جنود شیطان از جن وپری نیستند! جماعتی از این لشکریان را ما آدم ها تشکیل می دهیم. جالب تر این که فقط انسان های پست و پلید جزو جنود شیطان نیستند،بلکه در مواقعی آدم های مؤمن هم ممکن است خواسته یا ناخواسته زیر پرچم ابلیس بروند. مثلا کسی که بر خلاف دستور خدای متعال در قرآن کریم مرتکب گناه و معصیت می شود، با اراده خویش از ولایت خدا خارج شده و تحت ولایت شیطان قرار می گیرد.

شیطان، نخست، ماموریت دارد در حد وسوسه عده ای را به گناه دعوت کند؛ اما اگر انسان دعوت او را پذیرفت و به گناه آلوده شد، به تدریج مسموم می شود و تحت ولایت او قرار می گیرد و شیطان در جهاد اکبر بر او پیروز می شود و در نتیجه او را جزو ستاد و لشکریان خود قرار می دهد؛ چنانکه در قرآن آمده است: «واستفزز من استطعت منهم بصوتک و اجلب علیهم بخیلک و رجلک.» « و هر کس از آنها را بتوانی به آوای خود(به سوی گناه) برانگیز، و بر آنها با سواره و پیاده های(لشکر) خود بانگ بزن» [سوره اسراء، آیه 64]

بر اساس همین بیان قرآنی، امام صادق (علیه السلام) درباره گناهکاران می فرماید:[محاسن برقی، ج 1، ص 206] آنان اگر سوارند، از واحدهای سواره نظام شیطان و اگر پیاده اند، از واحدهای پیاده نظام او هستند..

عالم بی عمل
یکی از این سربازان، عالم بی عمل است؛ قرآن کریم می فرماید:« ای کسانی که ایمان آوردید، چرا چیزی را می گویید که عمل نمی کنید؟ در نزد خدا بسیار مبغوض است که چیزی را بگویید که به جا نمی آورید» [سوره صف، آیات 2، 3]

مقت و عذاب خدا نسبت به عالم بی عمل و واعظ غیرمتعظ، زیاد است. چنانکه در حدیث نورانی امام باقر (علیه السلام) آمده است: کسی که مردم را به عدالت و فضیلت و تقوا دعوت کند و خود، عادل نباشد، حسرتش در قیامت، زیاد و مشمول آیه: «یا حسرتی علی ما فرطت فی جنب الله» است و اظهار تاسف می کند که چرا من در مورد فرمان خدا تقصیر و کوتاهی کردم: «ان اشد الناس حسرة یوم القیامة الذین وصفوا العدل ثم خالفوه و هو قول الله.»

نفس اماره
یکی دیگر از سربازان شیطان، «نفس امّاره» است. وسوسه از جانب ابلیس به عنوان شیطان بیرونی، و تحریک و خواهش نفس اماره به عنوان شیطان درونی، انسان را به مرحله سقوط می کشاند. به عبارت دیگر؛ نفس اماره با توجه به زمینه و گرایش حیوانی موجود در انسان، تحت تأثیر وسوسه شیطان واقع شده و شیطان نیز مرحله به مرحله جلو می آید، تا جایی که فرد نیز جزء حزب شیطان محسوب می شود. نتیجه این که نفس اماره، در واقع یکی از ابزار شیطان و راه نفوذ و سلطه بر انسان است و از جنود و سربازان شیطان محسوب می شود.

بنابراین وقتی نفس خود ما که از خودمان است، قابلیت دشمنی یا سرباز شیطان شدن را داراست، هیچ منعی ندارد که افرادی از دایره پیروان دین حق، که به ظاهر داعیه تبلیغ دین دارند، به جنود شیطان بپیوندند و در زمره دشمنان دین خدا به شمار آیند.
عالم بد عمل
از دیگر جنود متعصب ابلیس، عالمانی هستند که نه تنها به علم خود عمل نمی کنند، بلکه مصرّانه و مجدّانه برخلاف علم خویش عمل می کنند و حتی تمام امکانات و تکنولوژی موجود را در اختیار گرفته اند تا مردم را به جایی رهنمون شوند که هر عاقل آگاهی در اولین نگاه، به بیراهه بودن این ناکجاآباد پی می برد. انسان هایی از این دست، از سرباز شیطان بودن ارتقاء یافته و به مقام یار شیطان ترقّی معکوس می کنند.

ناگفته پیداست که «عالم بدعمل» از «عالم بی عمل» بدتر است. کار هنگامی دشوار می شود که این گونه افراد، دست در دست هم داده و با دشمنان دین خدا هم پیمان شده اند و با برنامه ریزی دقیق و مدوّن، کمر به گمراهی مردم متدیّن بسته اند.

شیاطین مجسم
بهترین مثال برای این شیطان های مجسّم، شبکه های ماهواره ای دینی تحت عناوین: «وصال فارسی»، «کلمه»، «وصال حق» و «نور» هستند که چند سالی است در دامان غرب شکل گرفته اند و به نام دین خدا، هدفی جز اختلاف اندازی و تفرقه بین مسلمین را دنبال نمی کنند. کیست که نداند تفرقه اندازی بین مسلمین برخلاف اصولی ترین مبانی دین خداست؟!

با یک بررسی اجمالی، وجوه تشابهی بین مجریان و کارشناسان این شبکه ها و شیطان هویدا می شود که شگفت آور است.

نخست عبودیت شیطان که سالیان طولانی وی را از مقربین درگاه الهی کرده بود. در مقابل، این افراد نیز غالباً در ابتدا افرادی عابد و زاهد بوده اند و از ظواهر دین چیزی کم نگذاشته اند.

وجه تشابه دیگر، نافرجامی در آزمایش و امتحان بزرگ است. همان طور که شیطان از آزمایش «ولایت پذیری» مردود شد، این یاران وی هم در این آزمایش، روسیاه و ناکام شدند.

دیگر اینکه شیطان از دایره متدیّنین و مؤمنین خارج شد و حساب خود را از آنان سوا کرد. این سربازان شیطان نیز از جامعه متدّینین و مؤمنین مطرود گشتند و به دامان کسانی پناه بردند و جیره خوار کسانی گردیدند که بنیان گذار جمهوری اسلامی، آنها را «شیطان بزرگ» نامید.

تشابهات این سربازان با "شیطان رجیم" فراوان است و از حوصله این مختصر خارج است که جامع وجوه باشد ولی با ذکر یکی از این تشابهات که به زعم نگارنده شاید مهم ترین شباهت باشد این مبحث را خاتمه داده و یافتن دیگر وجوه را به عهده خواننده می گذارم:

ابلیس به عزت خداوند قسم یاد کرده که انسان را گمراه خواهد ساخت.[سوره ص آیات 82 و 83 "قالَ فَبِعِزَّتِکَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعینَ "]او در به انحراف کشیدن انسان مرحله به مرحله جلو آمده و انسان را تحت تأثیر القائات خود قرار می دهد تا جایی که خود انسان ، شیطانی می شود و به وسیله ی او دیگر انسان ها به انحراف کشیده می شوند.

در مقابل برای کسانی که اندک آشنایی با روحیات مدیران و عوامل این شبکه ها دارند واضح است که این افراد در راه کژی که برگزیده اند بسیار ثابت قدم اند. تا جایی که حاضرند از جان و خانواده و آبروی نداشته شان برای این هدف مایه بگذارند.

حال که به مقداری از خطر این شیاطین مجسّم اندیشیدیم، مهم ترین کار، یافتن راهکاری برای مصون ماندن از کید و مکر این افراد است. شاید از همین وجوه تشابه بتوان به راهی برای خنثی سازی نقشه های شیطانی رسید.

با نگاه به خصوصیت اخیر شیطان، طبق آیات قرآن و روایات در می یابیم که ابلیس، انسان های ضعیف الایمان را وسوسه کرده و به کمک تمایلات شهوانی و نفس اماره شان، قلب آنها را منزل خود می کند و بالاخره با دست و بدنشان تماس برقرار کرده و مصافحه می کند و یار و رفیق آنها می شود. چون کسی که قلبش منزل شیطان شد، نه تنها مهماندار شیطان، بلکه یار او خواهد بود.[ مبادی اخلاق در قرآن، عبدالله جوادی آملی، ص 115.]

انسانی که ایمان خود را با علم و عمل تقویت کرده و بر نفس آماره فائق آید و بر اثر وسوسه های شیطان، تسلیم خواسته و خواهش تمایلات حیوانی نشود، از دام این یاران شیطان هم رها گردیده است و این شخص مصداق «عبادک منهم المخلصین» است که خود ابلیس از ابتدای خلقت، از اغوای این آزادگان قطع امید کرده است.

کار هنگامی دشوارتر می شود که علاوه بر دسیسه های گمراه کنندهء شیطان درون، شیطان بیرون نیز به اغوا گری می پردازد. این شیطان بیرونی همان هجوم گستردهء مبتذل غرب است و نقطه ی مرکزی هجوم خود را مهمترین قشر جامعه یعنی جوان قرار داده است.

در این میان خیلی از مجریان و کارشناسان شبکه های به ظاهر دینی که در دامان غرب از جمله فرماندهان این ارتش شیطانی هستند که تیشه به دست، ریشه جوانان متدین را هدف گرفته اند. اگر دشمن در عرصه های مختلف تلاش می کند سیاست، فرهنگ و غیرت ملت ما را به نفع خود مصادره کند، این دعوتگران به شیطان، همه را یک جا و در تحریف دین جستجو می کنند.

خلاصه اینکه شیطان که در اصل یک جنّ مطرود به نام ابلیس و یک دشمن قسم خورده بود، در عصر حاضر به صورت های مختلفی خود را شبیه سازی کرده و تجسم می کند که نفس امّاره و عالمان بی عمل و بدعمل هم هر یک نمونه ای از این دست به شمار می روند. راه مقابله با آنان در وهله نخست، شناخت درست آنها و سپس تقویت ایمان و در نتیجه خنثی سازی برنامه های آنان است.

  • منبع: جام نیوز

شیطان پرستی و انواع آن

تعریف شیطان پرستی[=Georgia, Times New Roman, Times, Serif][=Tahoma](Satanism[=Georgia, Times New Roman, Times, Serif])[/] [/][/]
شیطان‌پرستی، به معنی پر[=Georgia, Times New Roman, Times, Serif][/]ستش شیطان به عنوان قدرتی فوق‌العاده قوی و بسیار قوی‌تر و مؤثرتر از نیروهای خوب دنیوی همچون خداست. در شیطان‌پرستی، شیطان به عنوان نماد قدرت و حاکمیت بر روی زمین، قدرتی به عنوان برترین قدرت،‌ مورد توجه و پرستش قرار دارد و این دنیایی را که به عنوان دوزخ برشمرده می‌شود، قانونمند می‌کند.شيطان پرستي يکي از اعتقاداتي است که به آن پيشينه هزاران ساله مي دهند و دليل آن را نيز پرستش هر موجود داراي قدرت، توسط مردمان هزاران سال پيش و يا در نظر گرفتن دو خداي ضد هم يعني خداي خير و خدای شر مي دانند

شيطان در اين اعتقاد نماد نيروي تاريکي، طبيعت شهوانی و مرگ است. و بهترين نشانه قدرت و ضد مذهب بودن است.

ادامه دارد...

دانلود فیلم مستند شیطان پرستی


[="Blue"]دانلود مستند درباره :

نمادهای شیطان پرستان + برخی عقاید و رفتار های آنها / حجم : ۵ مگابایت / با فرمت [/]

دانلود مستند شیطان پرستی / تهیه شده توسط مجله خبری شبکه یک سیما

.

فایلها و کلیپ ها؛ومباحث یهود شناسی، صهیونیسم، فراماسونری، شیطان پرستی، و...

انجمن: 


[="DarkGreen"]موثرترین فیلم افشاگری ، کامل و تخصصی در مورد

فراماسونری ، دجال شیطانی ، آخر زمان

¤ با شنیدن و دیدن این کلیپهای صوتی :

نگاهتون رو به دنیا عوض کنین... دانسته هاتون رو بروز کنین...

جواب سوال های بی جواب رو بیابید... [="Magenta"]شیطان و فرمول تسلط بر انسان رو بشناسید[/]...

دشمنان خود که دشمنان خدا و دین و امام هستند رو بهتر یشناسید...

و در آخر...

با دیده بازتر ، آماده نبرد با این جریان شیطانی بشید...

[="Magenta"][="Purple"]توسط استاد جوان : علی اکبر رائفی پور[/][/]

======

فایل ها کم حجم شده اند،اما صبوری کنید...

لطفا کلیپ ها رو بترتیب مشاهده کنید[/]

[="Magenta"]منبع : با تشکر از سایت anti666[/]

هشدار درباره یک معضل مهم اجتماعی: شیطان پرستی

70 فرقه شيطان‌پرستي دركمين جوانان

شلوارهاي گشاد، لباسهاي رنگي جلف، انگشتر‌هاي خاص تيغ دار، دستبندهاي عجيب، گردنبندهاي اسکلتي با موهاي بلند يا سر طاس، نشانه‌هاي ويژه گروههاي همسو با شيطان پرستي است که حضور افرادي با چنين ظاهري در شهر کرج هر چند انگشت شمار اما هشدار دهنده است.

در حالي که بعضي متوليان فرهنگ و هنر دست روي دست گذاشته و بودجه هاي ملي را صرف برگزاري اين همايش و آن کنفرانس مي کنند تا حرفها و شعارهاي رنگارنگ در سطور کاغذي گزارش کارها به تصوير کشيده شود و همراه با تشويق حضار از بلندگوهاي سخنراني به گوش رسد ، دشمنان اين مرز و بوم پا را از برگزاري همايش، کنفرانس و گردهمايي‌هاي يکبار مصرف فراتر گذاشته و در دايره عمل از هر روزنه‌اي براي نفوذ به فکر و روح اقشار مختلف جامعه به ويژه قشر جوان و نوجوان استفاده مي کنند.

امروز برخلاف تصور عده‌اي که جنگ و دشمني را تنها در آمدن توپ و تانک به مرزها و درگيري مسلحانه خلاصه مي کنند، جنگ و رويارويي قدرتها از زمين و هوا به مرزهاي انديشه کشيده شده است و ابرقدرت هاي جهان از راه‌هاي گوناگون مي کوشند تا هويت، انديشه و باور حاکم بر افراد يک جامعه را عليه دين، مذهب و مليت آن کشور تحريک کنند و از آب گل آلود براي خود ماهي‌هاي فربه بگيرند.

مسلماً جامعه‌اي که ساکنان آن نسبت به هنجارها و قوانين آن جامعه تعصب خاصي نداشته باشند، هنگام خطر نيز واکنش لازم را براي نجات آن از خود بروز نمي دهند که اين يعني تسليم در برابر دشمن، بدون جنگ و خونريزي!