راز کبودي ياس

ღღღراز کبودي ياس - نرم افزار پاسخ به شبهات فاطميهღღღ ويرايش جديد

نرم افزار «راز کبودي ياس»


وجود مبارك حضرت فاطمه علیهاالسلام تنها یك تفكر یاتصور یك حقیقت حیات بخش نیست. بلكه تجسمی عینی و زنده از بركت خداوند برانسان است. اگر تا قبل از حضور ایشان در عالم خاكی انسان معناگرا مجبوربود گوشه‌هایی از نعمت یك زن مقدس را در اسطوره‌ها، الهه‌ها و افسانه‌هاجستجو كند یا متوسل به پاكدامنی حضرت مریم(ع) یا خردمندی آسیه و وفاداریسارا بشود، بعد از تجسم خاكی و عینی ایشان برای انسان كمال‌گرا یك الگویزنده و جاوید پدید آمد و آن شخصیتی والا به نام «فاطمه» دختر رسول اكرمبود.


بنابراینبی‌دلیل نیست كه بعد از شهادت ملكوتی ایشان، بشریت، سرگشته به دنبالمرهمی است تا زخم نبود روح بخش ایشان در عالم فانی التیام یابد. از اینروست كه هر چه انسان برای درك حضرت فاطمه علیهاالسلام تلاش می‌كند، بركتآن بر خودش می‌تابد و این اصل وجودی نعمت فاطمه علیهاالسلام در دنیا است.حال که برخي کوردلان دور از حق و حقيقت سعي در انکار شهادت آن بانوي بزگوار و سرپوش گذاشتن بر حقايق تاريخ دارند ، بر آن شديم تا به رسم دفاع از مظلوم همان گونه که اوبا دفاع از علي(ع) به ما آموخته است ،ذره اي از حقايق تاريخ را ورق زده و پرده هاي شبهه را کنار بزنيم.

در اين راستا مطالب زيبا و روشني را که به همت موسسه تحقيقاتي حضرت ولي عصر(عج) رقم خورده و در کتابخانه مجازي فاطميه جمع آوري گرديده است در قالبي زيبا تقديم علاقمندان حضرتش نماييم.اميد است که مورد رضايت فرزند بر حقش حضرت امام زمان(عج) قرار گيرد.

در اين نرم افزار در قالبي زيبا به سوالات زير پاسخ داده شده است:

چرا با وجود حضرت علي(ع)، فاطمه زهرا (س) پشت در رفت؟
چرا، بني هاشم و انصار، از حضرت زهرا (س) دفاع نكردند؟
آيا فقط تهديد به آتش زدن خانه بوده يا صورت گرفته است؟
چرا اميرمؤمنان (عليه السلام) از همسرش دفاع نكرد؟
آيا فاطمه (سلام الله عليها) از شيخين راضى شد؟
چرا حضرت زهرا (س) شبانه دفن شد؟
آيا خانه هاي مدينه دَرِ چوبي داشت؟

و ...


فایل: